• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
na jojke kriminálku, ja som taký krimimaniak :grinning:
19. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno ale to som si myslela uz aj minule.. :sweat_smile:
19. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od predpoludnia chodia same krimi aj ja to pozeram.. :slight_smile:
19. máj 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liv ani sa nepytaj... :slight_smile: mne sem-tam tvrdne, ale zatial sa da, ale zato tie kopance, to je nieco!!! Sialene, fakt, uz teraz mam strach, ze sa neyspim, ked nas Drobec uzrie prvykrat svetlo sveta.... :wink: Je uplne sialeny, ale je to nadherny pocit..........
19. máj 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám strašnú chuť na bolonske špagety, som chcela, že si idem objednať a potom mi napadlo, že ja blbá nemám vybraté peniaze :angry: fňuk :frowning2:
idem ďalej pozerať
19. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbyes, nerob mi chute, tie by som si dala aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak ja podobne :slight_smile: janulka idem zase lezat tak aspon na chvilku som ta stretla, majte sa krasne, zase nabuduce :slight_smile:
19. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj vam mrzne konik??
19. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok Liv, tak len oddychuj, maj sa krasne, aj s princeznou, papa :wink: drzte sa
19. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kupovali ste si uz kojenecku podprdu??
19. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, mne to tiež mrzne
19. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola vcera v mothercare, a mali tam velmi dobru ale tehu, nie kojenecku, len obvod mi bol maly, ale inak sedela perfektne..., tak rozmyslam, ze ci este nie je skoro
19. máj 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co s tymi spagetami barby?? uz si zahnala chute?? ja si idem asi urobit kafe a dat si domaci moravsky kolacik s tvarohom a povidlou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu na chvilocku :slight_smile:
janina ja som si sportovu kupila
19. máj 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauteeee :wink:

No co, akooo? My stale pekne 2 v 1. Dnes som mala upratovaci den, takze som sa ponamahala ako sa len dalo a stale nic :angry: Aj mm som zapojila chudacika, pekne povysaval a dokonca prisiel do kuchyne za mnou a urobil omacku na spagetky :wink:
Tami ta tvoja Tamarka musi byt riadne cislo :grinning:
19. máj 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, nerob chute so špagetami :angry:
tej tvojej Natalke sa moc nechce, skúšala si aj ten tonic?
19. máj 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbyes neskusala, lebo som ho zabudla kupit :sweat_smile: ale no mohla by som este vybehnut teraz do obchodu...tak asi pojdem.
U mna je to uz hrozne, brucho tvrdne kazdych 10 min, ale nic z toho. Aj vcera na monitore to bolo pekne vidiet, ale je to este vraj slabe. Ja uz chcem, aby boli silne!!!! :astonished: Prepac za tie chute, ale ma moj mm prijemne prekvapil, tak som sa musela pochvalit :wink:
19. máj 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane pockaj do toho pondelku,ti hovorim :grinning:
a keby chcela byt taka aj ta tvoja natalia :grinning: nenudila by si sa aspon :grinning:
19. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami no ked bude po mne, tak to bude docela zive decko. A aj moj muz bol mega aktivny vzdy, to len teraz trosku lenivie :grinning: Ale pozri, radsej taketo dieta, ako nejake moc uzavrete ... A ja uz nechcem cakat do pondelka :frowning2: Vazne uz nie...Ja som sa rozhodla, ze dnes vecer to na mna pride a mala sa narodi 20.5. 2010! a basta!!!! :grinning:
19. máj 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jane, gratulujem k rozhodnutiu :grinning:
19. máj 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes :slight_smile: idem rychlo do obchodu pre ten tonic a kupim si aj nanuk :sweat_smile: ked tam uz budem :wink:
19. máj 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jane no neviem neviem s tym dneskom.skus dlhsie cupiet alebo sa po schodoch prebehni.ale toto si akoze necitala :sweat_smile:
a to mas pravdu,radsej nech je takato :grinning: no mozem ti povedat ze 24.sept.ma 7 rokov a bitku este nedostala.nerobi zle len je taka ako trochu viac oplasena.ale zase sa vie aj rozcitit.ked vidi ze ma nieco boli tak reve miesto mna.pozera film o zvieratach a cely ho prereve.je to trubka :grinning:
19. máj 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, ja utekám k maminke a tiež do obchodíku a vybrať peniažky lebo mám u seba až 2 €, juj, ale som bohatá
19. máj 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a majte a ja som tu ostala sama zase :cry: :cry: :cry:
19. máj 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz spät, dnes som rozputala vojnu s malou, isla som teraz pekne hore dole po schodoch, kupila som tonic, s mm pojdeme vecer pozerat futbal, tam si dam cervene vino!!! No ved uvidime co sa mi podari tym dosiahnut :angry:
19. máj 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane neda mi nenapisat sice 1 rukou, vydrz este do 21. mája, to mám ja narodky :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liv ze by? No aj 21. nie je zly datum, to budeme aj tak v nemocke zasa na kontrolke, tak by sme tam hned aj ostali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Poviem pravdu, ze pre mna je uz kazdy den super na porod! Vazne by som ale chcela,aby to uz bolo tento tyzden!!!
19. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky, opat som tu na par sekund, tak jane, gratulujem k rozhodnutiu, a uz si sa aj rozhodla, ktoru nocnu, resp. rannu hodinu porodis??? :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janina ten vyber prenecham malej, ja som rozhodla den, ona moze cas :grinning: nech sa pekne podelime :angry:
19. máj 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane a s mm si po vinku urobte tramtaramta roztrham ta :grinning: natalka sa zlakne a vypadne :unamused:
19. máj 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a moj mm prave kupuje kocik a vsetko k tomu :grinning:
19. máj 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok