Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
19. máj 2010

na jojke kriminálku, ja som taký krimimaniak 😀

liv1
19. máj 2010

mozno ale to som si myslela uz aj minule.. 😅

liv1
19. máj 2010

od predpoludnia chodia same krimi aj ja to pozeram.. 🙂

janinna11
19. máj 2010

Liv ani sa nepytaj... 🙂 mne sem-tam tvrdne, ale zatial sa da, ale zato tie kopance, to je nieco!!! Sialene, fakt, uz teraz mam strach, ze sa neyspim, ked nas Drobec uzrie prvykrat svetlo sveta.... 😉 Je uplne sialeny, ale je to nadherny pocit..........

barbyes
19. máj 2010

mám strašnú chuť na bolonske špagety, som chcela, že si idem objednať a potom mi napadlo, že ja blbá nemám vybraté peniaze 😠 fňuk ☹
idem ďalej pozerať

janinna11
19. máj 2010

Barbyes, nerob mi chute, tie by som si dala aj ja 😝 😝

janinna11
19. máj 2010

Aj vam mrzne konik??

liv1
19. máj 2010

tak tak ja podobne 🙂 janulka idem zase lezat tak aspon na chvilku som ta stretla, majte sa krasne, zase nabuduce 🙂

janinna11
19. máj 2010

Ok Liv, tak len oddychuj, maj sa krasne, aj s princeznou, papa 😉 drzte sa

janinna11
19. máj 2010

Baby kupovali ste si uz kojenecku podprdu??

barbyes
19. máj 2010

hej, mne to tiež mrzne

janinna11
19. máj 2010

ja som bola vcera v mothercare, a mali tam velmi dobru ale tehu, nie kojenecku, len obvod mi bol maly, ale inak sedela perfektne..., tak rozmyslam, ze ci este nie je skoro

janinna11
19. máj 2010

No co s tymi spagetami barby?? uz si zahnala chute?? ja si idem asi urobit kafe a dat si domaci moravsky kolacik s tvarohom a povidlou 😝

tadotami
19. máj 2010

som tu na chvilocku 🙂
janina ja som si sportovu kupila

janefonda
19. máj 2010

Cauteeee 😉

No co, akooo? My stale pekne 2 v 1. Dnes som mala upratovaci den, takze som sa ponamahala ako sa len dalo a stale nic 😠 Aj mm som zapojila chudacika, pekne povysaval a dokonca prisiel do kuchyne za mnou a urobil omacku na spagetky 😉
Tami ta tvoja Tamarka musi byt riadne cislo 😀

barbyes
19. máj 2010

jane, nerob chute so špagetami 😠
tej tvojej Natalke sa moc nechce, skúšala si aj ten tonic?

janefonda
19. máj 2010

Barbyes neskusala, lebo som ho zabudla kupit 😅 ale no mohla by som este vybehnut teraz do obchodu...tak asi pojdem.
U mna je to uz hrozne, brucho tvrdne kazdych 10 min, ale nic z toho. Aj vcera na monitore to bolo pekne vidiet, ale je to este vraj slabe. Ja uz chcem, aby boli silne!!!! 😲 Prepac za tie chute, ale ma moj mm prijemne prekvapil, tak som sa musela pochvalit 😉

tadotami
19. máj 2010

jane pockaj do toho pondelku,ti hovorim 😀
a keby chcela byt taka aj ta tvoja natalia 😀 nenudila by si sa aspon 😀

janefonda
19. máj 2010

Tami no ked bude po mne, tak to bude docela zive decko. A aj moj muz bol mega aktivny vzdy, to len teraz trosku lenivie 😀 Ale pozri, radsej taketo dieta, ako nejake moc uzavrete ... A ja uz nechcem cakat do pondelka ☹ Vazne uz nie...Ja som sa rozhodla, ze dnes vecer to na mna pride a mala sa narodi 20.5. 2010! a basta!!!! 😀

barbyes
19. máj 2010

tak jane, gratulujem k rozhodnutiu 😀

janefonda
19. máj 2010

barbyes 🙂 idem rychlo do obchodu pre ten tonic a kupim si aj nanuk 😅 ked tam uz budem 😉

tadotami
19. máj 2010

😀 jane no neviem neviem s tym dneskom.skus dlhsie cupiet alebo sa po schodoch prebehni.ale toto si akoze necitala 😅
a to mas pravdu,radsej nech je takato 😀 no mozem ti povedat ze 24.sept.ma 7 rokov a bitku este nedostala.nerobi zle len je taka ako trochu viac oplasena.ale zase sa vie aj rozcitit.ked vidi ze ma nieco boli tak reve miesto mna.pozera film o zvieratach a cely ho prereve.je to trubka 😀

barbyes
19. máj 2010

ok, ja utekám k maminke a tiež do obchodíku a vybrať peniažky lebo mám u seba až 2 €, juj, ale som bohatá

tadotami
19. máj 2010

tak a majte a ja som tu ostala sama zase 😢 😢 😢

janefonda
19. máj 2010

ja som uz spät, dnes som rozputala vojnu s malou, isla som teraz pekne hore dole po schodoch, kupila som tonic, s mm pojdeme vecer pozerat futbal, tam si dam cervene vino!!! No ved uvidime co sa mi podari tym dosiahnut 😠

liv1
19. máj 2010

jane neda mi nenapisat sice 1 rukou, vydrz este do 21. mája, to mám ja narodky 😀 😀

janefonda
19. máj 2010

Liv ze by? No aj 21. nie je zly datum, to budeme aj tak v nemocke zasa na kontrolke, tak by sme tam hned aj ostali 🙂 🙂 🙂 Poviem pravdu, ze pre mna je uz kazdy den super na porod! Vazne by som ale chcela,aby to uz bolo tento tyzden!!!

janinna11
19. máj 2010

no kocky, opat som tu na par sekund, tak jane, gratulujem k rozhodnutiu, a uz si sa aj rozhodla, ktoru nocnu, resp. rannu hodinu porodis??? 😀 😀

janefonda
19. máj 2010

janina ten vyber prenecham malej, ja som rozhodla den, ona moze cas 😀 nech sa pekne podelime 😠

tadotami
19. máj 2010

jane a s mm si po vinku urobte tramtaramta roztrham ta 😀 natalka sa zlakne a vypadne 😒

liv1
19. máj 2010

no a moj mm prave kupuje kocik a vsetko k tomu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre