Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zuzumajko
20. máj 2010

caute babyyyyy 😀 nam krasne bije srdiecko, som z toho hotova 😀 vcera sme si uzili nadherny ultrazvuk 🙂
zbibo, mne tiez dlho nic nebolo, zvraciam len vynimocne, ale zle mi byva skor vecer ako rano.cikat chodim castejsie skor cez den ako v noci. Ale byvam unavena, po praci vzdy ked pridem, musim si lahnut aspon na hodku. 🙂 a tiez som na zaciatku 😀

lulu4
20. máj 2010

zuzu: vidis vsetko dobre dopadlo, treba pozitivne mysliet... tak gratulujem, musel to byt pre vas uzasny pocit... a este sa len budes tesit na dalsie ultrazvuky, ked bude babo rast a uz ho bude casom pekne vidno... vsetko pekne pride... uzivaj si tehu...

jjana17
20. máj 2010

ahoj lulu aj ty si uz hore

lulu4
20. máj 2010

ahojcek Jani ano som, pisala som ti IP

jjana17
20. máj 2010

precitam lulu ,,,,,len mam dnes taky den pozeram moju svadbu a juj take mam pocity v sebe 🙂 🙂

mimi21mimi
20. máj 2010

jjani, kedy si sa vydavala?

jjana17
20. máj 2010

juj ja 30.10.2009

lulu4
20. máj 2010

Jani tak to s tou svadbou to mas ako ja pred par dnami som videla prvy krat nase DVD zo svadby a veru ked prisla rada na obrad tak mi slzy dobre tiekli lebo na mieste som si to ani neuvedomila tam som sa akosi drzala som bola ako skala a doma prisli emocie, take krasne to bolo 😵

mimi21mimi
20. máj 2010

takze este si nebola tehu 🙂
ja uz som sa vydavala s bruskom a popolnocne saty obliect bol velky problem 😀

lulu4
20. máj 2010

mimi. ty si sa pred nedavnom vydavala, kedy presne? a kde ste maii svadbu?
ja som mala 10. aprila tohto roku a inak ako tabletky co ti dal gynekolog zaberaju je ti lepsie?

jjana17
20. máj 2010

lulu mi ked sme s mm prvy krat pozerali nase dvd tak ti poviem ze nam tiekli obom slzy,,,,
pri odobierke tiekli nam slzy tiez ale teraz proste uplne ze wow sme pozerali ze ake to bolo vsetko nadherne
a to sme ani nevedeli ze sme mali uz aj drobca na svadbe 🙂 🙂 🙂

jjana17
20. máj 2010

mimi co by bola som tehu ale som o tom nevedela bola som v 1-2 tt 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lulu4
20. máj 2010

Jani tak vy ste to mali dobre, uz aj mala bublinka v brusku bola s vami, o to krasnejsie ked ste sa to potom dozvedeli, tak u nas to bol 5ty mesiac takze sme o drobcovi vedeli 😀 ja som si to pozrela radsej sama, mm to este tusim nevidel... najdolezitejsie je aj tak co si nosi clovek v srdci a v pamati...

mimi21mimi
20. máj 2010

lulu... v tej isty den ako ty som sa vydavala 🙂 V Trnave v Dome sv. Mikulasa.
Ja som na mojej svadbe vobec neplakala, mne to cele doslo az na druhy den, ked som soferovala... ze "aha, ja som vydata"!

mimi21mimi
20. máj 2010

ozaaaaj... vam tiez zakazal gynekolog pasteky papat, ze to obsahuje vela vitaminu A? Lebo ja by som za pasteku dnes aj vrazdila!

lulu4
20. máj 2010

mimi, takze aj vy 10. april? to je dobre 🙂 ani mne to na svadbe nedoslo, este sa ma aj kamosky pytali ze ako tak mozem vydrzat ze ani slza... ale hovorim az potom mi to doslo a pri tom pozerani DVD to bolo uplne dojemne...my sme mali svadbu na mestskom urade v Prievidzi ale krasne to pripravili, fakt, ze klobuk dole aj tam na zivo hrala pani aj jeden pan na husliach a spievala...

lulu4
20. máj 2010

mimi: o tom nic neviem a ked si das jednu raz za cas tak ta nezabije... ved ani ryby by sa moc nemali ale clovek si za cele tehu da, minule som robila rybyckovu natierku a bolo... som tu...

jjana17
20. máj 2010

ach lulu no veru presne vsetko ostava v srdci zapamatane navzdy
no veru to bol sok ked som si robila test ze tehotna ked mi potom dr povedala ze v kolkom tt som lebo aj teraz ked si pozeram to dvd tak som tam skakala hovadinky sme robili , no proste som sa nezastaavila cely den
no aj mne to doslo az neskor,,,na svadbe vobec

mimi21mimi
20. máj 2010

lulu, tak budeme mat rovnako vyrocie 😀
Mne isli slzy pri DVD ale bolo tam zopar takych kiksov, pri ktorych som sa zacala vzdy smiat, ze tie slzy som zahnala velmi rychlo - hlavne pri obrade 🙂

jjana17
20. máj 2010

mimi ja pasteku som jedla normalne a aj jedavam, mne to chuti

lulu4
20. máj 2010

kočky idem si ja lahnut, majte sa, ved este sem prikvitnem len neskor... papa

mimi21mimi
20. máj 2010

Mna strasi sestra a mama, ze vitamin A moze sposobit poruchy u babatka... ale podla mna je babo v tomto stadiu tehu uz vyvinute dost.... jaaa si ju dam, lebo inak budem nervozna 😀

jjana17
20. máj 2010

jasne lulu utekaj a oddychuj

mimi21mimi
20. máj 2010

lulu... tak pekne sny, ak ides este spat 🙂

lulu4
20. máj 2010

mimi: mne zase starka hovori, ze v tehu by sme si mali dat vsetko samozrejme s mierou na co ma babo chut lebo ze ked si to nedame tak sa mu po tele vyhodia flaky... stara babska povera ale mozno je to pravda, ja sa sice nad tym zasmejem ale netyram sa takto, pasteky tiez obcas jeme s mm najma Majku a aj tie ryby malokedy, teda ja hlavne tu pomazanku ked spravim... co vsetko by sa nemalo, pokial nepijes alkohol a nefajcis tak je to ok... ved to papas s mierou nie na kila...

mimi21mimi
20. máj 2010

lulu... pravdu mas 🙂 Uz som volala ocinovi, nech mi prinesie pasteku, lebo siel do obchodu... si myslim, ze som vydrzala dost dlho....29 tyzdnov!

jjana17
20. máj 2010

juj mimi sikulkaaaaa

mimi21mimi
20. máj 2010

uz sa vidim, ze ju zjem celu, tak dufam, ze nekupi uplne tu najvacsiu v konzerve 😀

elko69
20. máj 2010

lulu4 sak aj ja sa bojim ci nemam zle vyratany termin lebo sak ked mi doky povedal ze je maly o 3 tyzdne vacsi???no uvidime ci bude fakt len take velke babo alebo pojdeme skor 🙂

jane no tak potom to je ine,ja len ze aj to sa stava ze sa obcas seknu s terminom...mne dvaja doktory hovorili 2 rozne terminy..jeden ze 24.5. a druhe ze 18.5. takze uvidime ktory bude blyzsie 🙂

elko69
20. máj 2010

leni pekny je ten kocik velmi, aj mne sa paci zelena farba a chcela som taky podobny ale kedze sme nadabili na ten ciernobiely tak sme ho zobrali... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre