Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
20. máj 2010

elko, aj ty mas ciernobiely kociK? 🙂 My tiez... aky presne?

lutsine
20. máj 2010

elko asi si mala na mysli 24.6 a 18.6...?

elko69
20. máj 2010

lutsine ano jun som myslela 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hhe tehu demencia zeby zase prepukla??ehhe

mimi mam ho v albume,ked chces kuk ho tam...

mimi21mimi
20. máj 2010

videla som 🙂 no my mame iny ale tiez ciierny s bielymi kvietkami... kraaasny je ten kocik a co vsetko k nemu bolo?

lutsine
20. máj 2010

mne tiez kazdy doktor vravi iny termin, u svojho mam 27.7, u ineho som mala 18.7 a u toho posledneho dokonca 11.7...tak som z toho jelen...ved uvidime kedy sa vypyta.... 🙂

elko69
20. máj 2010

mimi dakujem 😉 no je tam sietka proti hmyzu,plastenka, taska, potom vanicka vyberatelna a potom teda s ato da prepnut na karu takze take to zadrzatko aby maly po ceste nevypadol sa tam da pripevnit a nic viac myslim ze k tomu nebolo uz take...sak hod aj ty do albumu ten kocik...

elko69
20. máj 2010

lutsine ale to je na tom najhorsie ze nevies kedy sa mas na to tak uplne ze pripravit uz,sak aj mm s apytal od kedy si ma zobrat dovolenku aby bol doma keby m ato chytilo nahodou...to sa neda povedat presne ale...

elko69
20. máj 2010

ok babule idem trosku upratat a dat sa dokopy 🙂 pa zatial ja dobehnem este..

mimi21mimi
20. máj 2010

elko, my ho mame zlozeny .... a rozlozeny som ho neodfotila... to sme kupovali v Polsku a na nete som nenasla taky obrazok

mimi21mimi
20. máj 2010

lutsine, to mas pekny rozostup medzi tymi terminmi 🙂

drzkosa
20. máj 2010

mimi pouzivas nejaky specialny krem na strie?

mimi21mimi
20. máj 2010

nie nie... ja som si kupila detsky krem Johnsons so zltym vrchnakom.... a zatial pomaha 🙂

drzkosa
20. máj 2010

ja som si kupila len telove mlieko s vitaminom ze 2 ks a teraz tu vonu nemozem ani vystat ble... musim popozerat po niecom inom

mimi21mimi
20. máj 2010

:D pekne pekne....
ale podla mna ta detska kozmetika je najlepsia 🙂 to sa nic nepokazi a velmi pekne to vonia

drzkosa
20. máj 2010

skusim aj ja dakujem za typ ... aj sprchac mam tej istej vone a bleeeee :( tak snad sa za rok nepokazi a potom budem natierat tym no nie? 🙂)

mimi21mimi
20. máj 2010

Ved mozno o par dni alebo tyzdnov ti uz smrdiet nebude 🙂 a minies aj ten....

drzkosa
20. máj 2010

no uvidim teraz je to s tymi vonami hrozne - to jedine mi vadi... Dokedy zvyknu byt tie ukrutne nevolnosti?

mimi21mimi
20. máj 2010

hovori sa ze do konca tretieho mesiaca.... mne trvalo napriklad zvracanie o nejake 2 tyzdne dlhsie... ale je to individualne, moja mama vraj pri segre zvracala cele tehotenstvo.

drzkosa
20. máj 2010

🙂 potesi to ze ? ja nevraciam ale rano sa zobudzam akoby som celu noc pila tak mi je zle

lucyanry
20. máj 2010

Ajojte budúce mamičky, chcela by som sa spýtať kedy je už čas sa starať o bruško a začať ho natierať, a kedy ste začali rozmýšlať o kúpe kočíka, ďakujem

jjana17
20. máj 2010

ahojte, tak som spat, nakup urobeny , trosku som sa presla, len som kracala jak kacka, kedze maly ma zo spodu krasne tlacil

mimi21mimi
20. máj 2010

jjani, na dlhe prechadzky uz to nie je cooo? 😀
ja som dala zapekat karfiol, takze uz len cakat na obed 🙂 asi o chvilu zaspim....

lucyanry, ja myslim ze nejako pri konci toho 3. mesiaca staci 🙂

jjana17
20. máj 2010

lucyanry ja som si brusko natierala vzdy po sprche odkedy som zistila ze som tehu,,,,
no ja som si pred tyzdnom objednala kocik a pride mi tak mesiac pred termínom

mimi21mimi
20. máj 2010

Ja som kupovala kocik v 6. mesiaci.... lebo som tusila ze neskor uz sa mi nebude tak lahko chodit po obchodoch....

jjana17
20. máj 2010

mimi ale nesla som ze daleko vobec ale tak cudne nejako ma tlacil no to bolo,,,,fakt kacka
ale tak co spravis, ale som rada trosku som sa presla , len keby tak velmi u nas nefukalo
som si vitaminy kupila co mi zelezo predpisala doktorka, na poste a este v obchode som si kupila biele obycajne tricko na porod

mimi21mimi
20. máj 2010

jjani a ake tabletky si dostala na zelezo? Mne predpisala Sorbifer Durules a zevraj su z toho dost tazkosti od zaludka.... ale sestra mi poradila, ako to uzivat, aby som ich zmiernila... tak odo dnes zacinam.

jjana17
20. máj 2010

mimi hej hej zelezo mi chyba
ja mam predpisane Ferro-Folgamma je to zlozeny liek s obsahom kyseliny listovej, vitaminu B12 a zeleza
a veeelmi pekne vonaju a nastastie ma brucho po nich neboli

jjana17
20. máj 2010

a kde je TAMI????bola tu dnes vobec

mimi21mimi
20. máj 2010

tami uz este dnes nebola.... ja tu sedim od rana, takze som informovana 🙂

jjana17
20. máj 2010

asi lezka, kedze sa otvara
aj ja som dnes od rana s mensou pavzickou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre