Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

pepppe
20. máj 2010

ahojte babulkyy,,,,ja som si kupovala kocik asi 2tyzdne dozadu a prisiel mi v pondelok,,,objednavali sme ho z netu,ale je presne taky isty,ako tam....sme spokojny velice,,,,zatial ho mam u nasich,lebo my sme v podnajme v 1izbovom a tu uz nemame kde co dat,,,,tie 3mesiace tu nejako uz vydrzime 😀

mimi21mimi
20. máj 2010

ale mohla nam prist napisat nejake zazitky s tej svojej veselej domacnosti, nech sa zasmejeme 😀

jjana17
20. máj 2010

peppe a potom sa stahujete?

jjana17
20. máj 2010

no aj ja som na to myslela mimi,,,normalne som sa vcera na tom rehotala az sa mi brucho triaslo, ako ta tamarka to je teda cislo ale ako pisala ma byt po kom aj tatinko je dobry srandista

pepppe
20. máj 2010

jjana noo zatial pojdeme k babke na dedinu,byva sama,,,ma velky dom,,,,a potom by sme chceli nejaky domcek len my 😉

mimi21mimi
20. máj 2010

noo dufam, ze ta moja nebude trepat tak ako jej ocko, lebo v tom pripade ma caka cosi podobne 😀

aaaa aj ja by som chcela ist do vlastneho byvania casom, ale asi by som radsej zostala v meste....

pepppe
20. máj 2010

nooo ja tiez moc nehcem odyst z mesta,ale co uz mame robit,tlacit sa tu traja nemozme a vyhadzovat len tak kazdy mesiac 300eur,,,,to radsej budem davat na uver a budem vediet,ze kde byvam je moje a nie ako tu,ze to nase nieje a ani nebude,,,ziadna slava,ale nejako bolo aj bude

mimi21mimi
20. máj 2010

peppe, tak v tom mas pravdu.... preto zatial byvame u mojho oca.... lebo je skoda vyhadzovat peniaze na najomne....

mirka12011
20. máj 2010

caute kocendy ako jane? pomohlo vcera vinko ci ani nie?

pepppe
20. máj 2010

noo to mas super teda a casom uvidime,co bude,no nie?

jjana17
20. máj 2010

peppe tak to je dobre ze mate kam ist, a na dedine vam bude skvele , zahrada juj to by som brala,,,,,len tak si lahnut v zahrade aj malemu tam bude lepsie ako v meste

mimi no tak to uz ano to ked synator moj bude po tatovi tak to bude ina zabava, to budem ohucana zachvilku,, 🙂 🙂 🙂 🙂

my nastatie mame svoje byvanie, to sme riesili ako prve, potom svadba a babo

jjana17
20. máj 2010

mirka jane tu dnes sa mi tak vidi ani nebola,,,,

jjana17
20. máj 2010

fu peppe to davate tak vela na byvanie mesacne a to ste v podnajme to fakt zobrat uver ale je to vase

pepppe
20. máj 2010

jjana to ste si super vyriesili,my sme mali na plane svadbu v auguste ale alexik prisiel ,tak sme to museli dat na april a ine sme uz nestihli,ale tak u babky je vcelku fajn,,mam tam az jednu kamosku 😀 nooo len to cestovanie na poradne bude dost tazke,,

janefonda
20. máj 2010

ahojte, tak som stale tu s vami 🙄

Zistila som za posledny tyzden, ze vobec nic nezabera na vyvolanie malej z bruska, jednoducho to vzdavam a cakam kedy sa sama rozhodne! vcera som urobila naozaj vseeeeeeeeeeetko co sa len da a nic. Len poslickovia boli v noci, cize klasika.

Mirka a co vy dve? ako sa mavate? 🙂

pepppe
20. máj 2010

☹ noo platime,,je to vela za 1izbovy,,,aj sme chceli skor uver ale drahy je zivnostnik a tento rok mu nevislo dobre danove,lebo velmi nerobil,,tak musime cakat az do dalsieho danoveho

mimi21mimi
20. máj 2010

jjani ale rozmyslam, ze keby bola po mne, tak ja som bola v detstve vacsia drzka ako manzel 😀

jjana17
20. máj 2010

peppe nastastie nam to tak vyslo , a som fakt rada bytik postupne prerabame ale v podstate uz sme ho kupili bol v dobrom stave a poprerabany, este take drobnosti podla seba,
teraz na caka malemu izbu vypratat (lebo doteraz sluzila ako dielna manzelova) namalovat a dat tam nabytok a budeme mat vsetky izby porobene

mirka12011
20. máj 2010

jane no cavelo ty si este tu? cize vinko nezabralo? juj mna od vcera bolia krize prv len na dotyk ale vecer uz zacali v posteli boliet ahahhahaha aj poslickovia boli no teda.....zajtra idem na ctg som zvedava ako dlho tam budem aj na interne no zasa sa nachodim jak koza....
inak junovky uz zacali rodit tak teda sa ponahlaju hihi

jjana17
20. máj 2010

peppe no ale hlavne je to ze mate kam ist, ja ked si tak zoberiem mi tolko dame na hypoteku , teda ani tolko nie

mimi no inak aj ja som bola dobra papula v dectve sice ale ani teraz nie som ticho 🙂 🙂 🙂

pepppe
20. máj 2010

no osuper jjani 😉 to mate ozaj dobre,,,,aj to bude,teraz su tie byty strasne lacne a dokym my budeme chciet,tak to bude uz o nieco drahsie,,,,ale co uz narobime,,manzel chce domcek,starsi a sam si ho prerobi,,,,uz sa tesi,ja som skor chcela byt v nitre,ale co uz,,,,ani domcek nebude zly

jjana17
20. máj 2010

jane skus neskusat nic, nechaj to na malu, kedy mas poradnu

mimi21mimi
20. máj 2010

peppe.... aj moj chce dom... ale v meste su domy moc drahe, a na dedinu zasa nechcem ja....

jjani, tak mozno, keby boli tie nase deticky po manzeloch, tak by sme mali vacsi klud 😀

jjana17
20. máj 2010

peppe no my sme sa s mm rozhodovali kam ist byvat, a medzi mestami bola aj nitra, lebo on tam pracuje 🙂 🙂 🙂
ale ostali sme tu v mojom rodnom meste , malinke mesto ale je tu vsetko, a aj byty oproti NR boli o dost lacnejsie,,,
ono je pekne mat domcek ale podla mna to su stale vydavky

pepppe
20. máj 2010

mimi my by sme sli na dedinu,to by nam ani tri uvery nestacili na byt v meste 😀 nejako si zvyknem,,,vsak apson mali bude behat potom po zahrade a tak,,,

janefonda
20. máj 2010

mirka som si aj myslela, ze to uz dojde, aj krize ma boleli, ale stale nic. Zajtra mame zasa na plane spital, pekne na pasy, a ultrazvuk a poradnu...a este mi aj naposledy povedali, ze sa mam pripravit, ze to bude na dlhsie. Nechapem preco 😠 Na deviatu sme objednane, tak si tam vezmem nieco aj pod zub a nieco sladke, keby moja mala ako obvikle spala na pasoch 😅
Nech si pekne uz junovky rodia, co uz... ked my mame cas 😅

jjana17
20. máj 2010

mimi xi to bol dobry postreh,,,, 🙂 🙂 🙂

pepppe
20. máj 2010

jjani presne ..vydavkov bude urcite viac,ale nepomozem si ,,,,drahy byval celi zivot v domceku,teraz sme len v byte,,ja som od narodenia v byte,cize si to v dome neviem predstavit,,,,,,,,vsak uvidime mozno nas to vynde viac a sam pochopi ze budeme musiet na zatial brat aj bytik,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, a co babenky,uz sa tesite na malinke????? ja by som uz aj brala,keby som ho mala pri sebe

mirka12011
20. máj 2010

jane aj ty ides do nemocnice zajtra? no teda predpokladam ze ta tam uz nechaju ved si po termine, ja len dufam, ze ma vezmu aj na prietoky aby som bola kludna a na ctg aj moja vzdy zaspinka ja som tam pravidelne 3hodky tak niesi sama hihi kava z automatu to isti ako kazdy tt 😀

mimi21mimi
20. máj 2010

prietoky su co?
ja som bola teraz na ctg, ked som mala bolesti, a moja vyvadzala v brusku neustale 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre