Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
20. máj 2010

prietoky je sono kde kontroluju placentu ci vyzivuje dostatocne mimino 😝

jjana17
20. máj 2010

peppe ved uvidite mozno casom aj domcek bude
ze ci sa tesim ? no jasne a ako velmi tych 9 mesiacov mi pride velmi vela, a uz sa neviem dockat kedy uvidim drobca a tak ze ako budemé fungovat ako rodina, vies ze uz nebudeme len my dvaja ale uz sme za niekoho zodpovedny,,,,jj sa tesim to uz hned nam tu bude veselsie,,
mm bol minule zlaty kazdy sme sedeli za svojim pc a hovori ze este si uzivajme taketo chvilky potom sa budeme inak zvrtat,,,
a opravoval si auto a som mu pomahala aspon pridrziavat a tak,,a hovoirl ze no uz ked bude maly na svete tak budem mat aspon pomocnika, tak sa tesim na tie chvilky ked budu spolu majstrovat 🙂 🙂 🙂

mimi21mimi
20. máj 2010

ahaaaa 🙂 este nie som dostatocne informovana :P

jjana17
20. máj 2010

U nas tak krasne svieti slniecko no nadhera hned som to vyuzila a povesala som na balkon pradlo, hned bude vonavejsiee 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

mirka12011
20. máj 2010

no mimi to o chvilocku uz budes chodit hahaha nas tu uz v 30tt posielaju na prietoky a tak sa chodi od 36tt pravidelne alebo malo by sa previdelne 😅

jjana17
20. máj 2010

mirka ano? od 30tt lebo ja idem v pondelok na sono, tak teda asi aj na prietoky pojdem hned ,,,,pravda

mimi21mimi
20. máj 2010

Noo tak najblizsiu poradnu mam az 9. juna - to bude posledna u mojho doktorka.... takze to ma ked tak posle az potom.
Ale ked si predstavim chodit kazdy tyzden do nemocnice... to musi byt "nadhera" cooO?

janefonda
20. máj 2010

mirka pokial mala bude mat dobre ozvy tak este neostaneme. Pytali sme sa a ze kym sa ma dieta v brusku dobre, tak sa prenasa 7-10 dni. Tak uvidime co nam povedia. Podla mna ak sa nic neudeje, tak pondelok si nas tam zavolaju, ale no necham sa prekvapit 😉 Ja uz teraz aj tak chodim do nemocky dva krat za tyzden, boli sme utorok, teraz ideme zajtra, tak mi ten pondelok vychadza, alebo utorok....

mirka12011
20. máj 2010

jjane tak to je super nech len pekne skontroluju placentu..... a uvidis aj drobca
mimi kazdy tt sa chodi do nemocnice od 36tt
tak teraz by si mala zacat chodit kazde 2tt

mirka12011
20. máj 2010

jane a ake si mala RI na prietokach? ci ti to nepisu?

jjana17
20. máj 2010

mimi ja uz aj na poradnu kazde 2 tt zacinam chodit

pepppe
20. máj 2010

jjani,,presne to uz bude ine ako teraz,vyspavam si do 9,potom,,,,heh to bude ked sa vobec vyspim,,,,,,,,,,,,jajha som vytocena,susedia zase nechaLI psa sameho v byte,,,,,zavija ak osprosty,,,naco im je aj pes,ked ho kazdy den musim pocuvat ako skuvina,jajha,,,,,vrazdila by som 😀

jjana17
20. máj 2010

peppe chudatko havciatko,,,,,aj u nas maju psikov susedia v panelaku je ich ale 3 ale su taky kludnucky tichy

pepppe
20. máj 2010

noo tohto nepocujem tiez ked su oni doma,ale jakmile odidu,,,,ten zavija a zavija,,,,,az do kym nepridu majtelia,,,ale tak ze sa este nik nestazoval,,vsak to je neznesitelne,ked tak pol dna zavija pes,,,,neni to presne sused vedla ale bud nad nami ,alebo pod nami,,,,,,,,ziadna slava teda

garonka
20. máj 2010

Mirka povedz Timke nech sa vypyta vonku 8.6 na moje narodky jo? 😀

vefi89
20. máj 2010

nie mirka, na moje narodky, 14.6. 😀

garonka
20. máj 2010

vefi hej hej ja som prva objednala jo? 😀

mirka12011
20. máj 2010

hou hou

vefi89
20. máj 2010

ale veď to je jedno, bude blíženec, tak bude chytená 😅 😀 😀
musím ísť, malý je na rukách a už ma bolia, tak idem odovzdať štafetu 😀 😀 😀 😀 potom ti napíšem IP

garonka
20. máj 2010

vefi oukiiiiiii my spinkame zatiaľ 🙂

jjana17
20. máj 2010

taaak a konecne obedujem,,,,,,mnamky

jjana17
20. máj 2010

to tu uz nik nie je 😠 😠

garonka
20. máj 2010

jjani ja som tuuuuuuuuuuu
čakam kedy Tobi vstane 🙂

jjana17
20. máj 2010

ahoj, Tobik ma poobednajsiu siestu

garonka
20. máj 2010

jjani haja v kočíku od desiatej tak čakam kym vstane
a ty si doma či v práci?

liv1
20. máj 2010

gari to ze si blizenec aj ty som vedela ale
vefi o tebe nie 🙂 . tak vitajte v klube blaznivyyyych 😀 😀

garonka
20. máj 2010

liv tak na to že si tehu maš perfetknu pamäť 😀
ako sa ti tehuľkuje?
teraz asi dobre, že lebo je chladno a lepšie ako byť v horučave nie?

liv1
20. máj 2010

gari to len tak vyzera 😀 . ale pamatam si, lebo viem ze si mladsia o 18 dni 😀 .
Musim lezat kvoli krcku a tak 😒 . Ale dnes som bola u dr tak ze v poho, som zavreta, vsetko ok, ale aj tak kludovy rezim. Uz si pomaly zvykam 😅 . Je super ze je takto chladno i ked ma to na jednej strane stve, ale apson ma to netaha von a tiez v takom teple sa budeme este urcite pachtit dost si ho uzijeme v lete 😎 .
malinky este spinka? chodite von aj v takomto pocku?

lulu4
20. máj 2010

ahojte uz naobedovane? ja idem este len varit taky rychly receptik, kuracie prsia osmazit na panvicke na rezanceky nakrajane, pridat bylinky, cesnak, horcicu a pred dovarenim pretlak a sampiony... k tomu ryzu a o chvilu mam obed na stole, ved mm je este v praci tak stiham 🙂

lulu4
20. máj 2010

Garonka ako sa mate s Tobikom, rastie ti do krasy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre