Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
20. máj 2010

mirka so mnou chodi manzo pekne! nebudem predsa sama,aspon mam s kym kecat kym sme na ctg a aj malicku si vzdy pozrieme spolu na ultrazvuku 😉

Dugy ale aj tvoja Miska je riadne cislo, ze sa jej stale paci sediet ti na mocaku... 😀

lulu4
20. máj 2010

viete nad kym som premyslala dnes, ze tu uz veeelmi dlho nebola rogerka, som pozerala jej fotky malinkej, ta je ale riadny bucko 🙂

maminakatka
20. máj 2010

jane :mala som 53 a teraz mam 69 takmer a kde je este koniec 🙂))) najviac to pocituju nohy ...Dugy : maly mi tiez stale sada na mechur 🙂 a nic ine nerobim ,len cikam i ked len par kvapiek 🙂) to je jeho oblubena poloha,alebo pod rebrom ,ale to ja nemam rada 🙂

dugyna
20. máj 2010

maminakatka 😉 ja sice chodim castejsie cikat ale nie az tolko ako ty..ale ked mala chyti zabavku a gual sa po mechuriku tak je to dost neprijemne...

jane no malicka je cislo 🙂 ale ja verim ze ked to bude treba tak sa otoci..

janefonda
20. máj 2010

dugy urcite hej, a ak nahodou aj nie, hlavne aby ste boli v poriadku obe. Co tam po polohe 😉

lenocka84
20. máj 2010

jane co ty tu este robis?????

dugyna
20. máj 2010

jane ale potom by to bol cisarsky..takze ona sa otoci 🙂

janefonda
20. máj 2010

leni no promenadujem sa tu, co budem robit? Ahaaaaa uz viem, mohla by som aj rodit, ale slecne sa nechce a ja som uz rezignovala s jej vyvolavanim nakolko nic nezabera. Tak pekne cakam, kedy sa milostiva rozhode 😉

janefonda
20. máj 2010

dugy je mi jasne, ze by to asi nebola klasika, ale tak aj cisarak sa da nejako zvladnut 😉

dugyna
20. máj 2010

jane ale ja chcem prirodzene..takze verim ze sa maliacka otoci..a sama si vyberie den a hodinu...cisarak by sa planoval...

janefonda
20. máj 2010

dugy no vidis, u nas je aj poloha dobra a neviem, neviem, ci to nebude nakoniec vyvolavane. Aj ked ja stale verim, ze sa krpana rozhodne a sama vypyta 😉 A neboj aj tvoja kraska sa nakoniec pretoci a spravne ulozi 🙂

lenocka84
20. máj 2010

jane a dr. co? kolko ta nechaju prenasat?

dugyna
20. máj 2010

jane neboj..urcie sa to rozbehne samo...skus jej troska pomoct..vies babske reecepty,hm?
ja si myslim ze malicka ma este cas a ze ona to vie a caka a potom sa otoci 😉

lenocka84
20. máj 2010

jooooj babske recepty tusim na mna vobec nefunguju ☹

janefonda
20. máj 2010

dugy ja som vyskusala naozaj vsetko, jednoducho je tvrdohlava 😠 Vcera som urobila snad vsetko, co existuje...chodenie po schodoch, cervene vinko, tonic, horuca sprcha, a dokonca aj sexik a nic...

Leni povedali, ze ak su stale dobre vysledky, tak 7-10 dni 🙄 Zajtra budem zasa mudrejsia po kontrole...

dugyna
20. máj 2010

jane a vanu si si napustila a polezala???hm?

janefonda
20. máj 2010

dugy aj to bolo, ono ked to nejde tak to nejde...co dodat.

dugyna
20. máj 2010

tak si tam lahni na cely den jane 😉 a caj s materinej dusky si skusala?

dugyna
20. máj 2010

a tak si proste cely vecer ten vsugeruj ze rano pojdes rodit a musis byt o tom presvedcena a uvidis ze to pojde 🙂 🙂

janefonda
20. máj 2010

dugy ja som o tom presvadcena vzdy ked si vecer líham do postele 😀 a nič. Ale ved ona sa vypyta, ked bude chciet 😉

mirka12011
20. máj 2010

no diky babky mam chut na vinko teraz hahahaha

janefonda
20. máj 2010

mirka ved si daj, zasa deci vina ti isto neublizi 😉

dugyna
20. máj 2010

jane tak nie si dostatocne presvedcena...inak by uz isla 😉 dnes jej musis pekne povedat..a presvedcit sa a aj malu a uvidis..a napis si na ladnicku listocek ze 21.5.2010 o 10:00 sa narodila nasa malicka Natalka a uvidis ze sa zajtra narodi 😎

dugyna
20. máj 2010

miri aj ja take cervene s kolou..a musim este vydrazat..

mirka12011
20. máj 2010

no dugy ja tak decko vinka a ostatne kola hihi ale aj biele s kofolou je fajn....

janefonda
20. máj 2010

idem si zrobit romantiku do kupelky. Dam si vanu s horucou vodickou, zapalim sviecky a budem si tam lezkat a oddychovat 😉

mirka12011
20. máj 2010

jane ja sa chystam na kupel zajtra hihihi juj uz sa tesim

dugyna
20. máj 2010

kocky tak si uzite tu vanu 😉 jane verim ze zejatr nam napises ze uz mas malicku pri sebe 😉

janefonda
20. máj 2010

fuuuu no mam po vani, to je hrozne ako mi je teplooooo. Ja som tam vydrzala pol hodku a som teaz hrooozne unavena. POzriem si este mafstory a potom do hajan. A dugy mohla by si mat pravdu. Mozno mala caka, aby bola blizenec a nie byk. Toho uz zrejme nestha.

dugyna
20. máj 2010

aha zajtra zacina uz blizenec? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre