• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@janefonda tak to asi budem nutena objednat :slight_smile: Len trosku ma odradza ta cena.. ale na internete som to nikde inde nenasla....
21. máj 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi no cena nie je najmenej, ale tak podla mna to stoji za to...
21. máj 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda no tak sa budem musiet poradit s manzelom, ale obavam, ze ani len tusim nebude, o com rozpravam :grinning:
21. máj 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto? :confused: :confused: :confused:
21. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ale neviem dokedy :sweat_smile:
21. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ako odpovedáte aby sa tam na začiatku vyskytlo meno :angry: ja tomu nerozumiem :angry:
21. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes myslis ten zavinac?
21. máj 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes klikni na konci riadku ze odpovedz.ukaze sa to automaticky
21. máj 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúška
21. máj 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte, boze baby ja sa tak nudim
21. máj 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to nefunguje :frowning2: dám odpovedz, otvorí sa okienko pre odpoveď, napíšem niečo, dám odošli odpoveď..a ono to tam nie je, nevadí, kašlem na to
21. máj 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes klikni do mojej spravy na konci riadku odpovedz.
21. máj 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž jani, v tom Ti asi nepomôžem :unamused: ja pozerám kriminálku :slight_smile: a potom si asi na chvíľku zdriemnem lebo som hrozne unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpovedám
21. máj 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som asi jebn....ja na to kliknem, ale nič...nechápem
21. máj 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz som tu, to som si dala od jedenastej behat pomaly do teraz, uz sedim s vylozenymi nohami lebo uz nevladzem :cry:
tak ja som si len v Ikei kupila krabice na moje caky paky, musim nieco v izbe poupratovat, papiere potriedit tak nech to mam kam dat... inak nakupovala kamoska pre malu, krasne dvoje saticky na leto jej kupila, aj obedik sme si dali, dobre bolo :grinning:
a co vy porabate?
21. máj 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes nerozculuj sa, aha ide to tak, ze ty si napisala spravu,ja som v tom tvojom riadku co si pisala nakonci klikla na take modre Odpovedz a to ta hodi hned dole kde odpovedas, do tej blielej tabulky a uz tam mas ten zavinac aj s menom komu odpoveda... musi sa ti to zobrazovat ako kazdej....
21. máj 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes v tejto mojej konkretnej sprave je za fotoblogom-posli ip[prispevok nie je ok/odpovedz......klikni na to moje odpovedz a automaticky sa ti to ukaze tam kde spravu pises.ty za tym hned nieco pises.nic nezmaz.
21. máj 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi: stranka perinbaba je fajn neboj sa od nich objednavat, objednavala som od nich detsku postielku s matracom a super, dokonca ak si z BA mozes si to prist aj osobne vyzdvihnut k nim do firmy a nemusis platit postovne...
21. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 tak to uz hej pekny cas si stravila v mestecku
21. máj 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 veru pekny ale uz som mala dost, som k.o., dnes sa kolac nepecie asi a taku mam nanho chut asi zajtra.. no co uz... a ty co doma? mm chutilo masko s kapustou ci este nie je doma?
21. máj 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes no s tym nudenim si neviem ani ja rady :confounded: :confounded:
21. máj 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 tak niekedy su take dni ze clovek nevie co od dobroty... ale tak co uz, bud rada, ze mozes oddychovat a nikto ta nenahana, vies, ze ja si tie chvilky aj uzivam, lebo ked uz budu drobci pri nas si ich velmi neuzijeme :slight_smile:
21. máj 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 to mas pravdu ja ani neviem co ma taka nudiaca sa nalada chytila
21. máj 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, len mne tam nič nehodí
21. máj 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som sa nacpala ruskou zmrzlinou, mňaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes tak tu som nemala uz sto rokov :slight_smile: ja som mala vcera cokoladovu zmrzku s kuskami cokolady, ta bola tiez mnaaam
21. máj 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@barbyes tak som prave docvicila s epinom, ani naznak krvicky, pokrok :wink: aaaa uz mam 9,5 v tabulke a vobec ma to neboli, ani tlaky nic...len som nechcela uz viac, aby som si zasa nepraskla cievku... Tak sa vytesujem a to som mala tyzden pauzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A inak dik za chute na zmrzku...ja mam tiez nejaky nanuk v mrazaku :sweat_smile:
21. máj 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 -skúšam, vložila som to tam ručne lebo mňa to úplne ignoruje :angry: ma to hnevá
21. máj 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda ja som mala včera podľa knižky 30,5cm, ale keď som to zmerala krajčírskym metrom tak iba 28cm :confused:
21. máj 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok