Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
22. máj 2010

@mirka12011 rano zacinam s poharom teplej vody na lacno, potom si dam aktiviu a zaklincujem to kavou s mliekom... a nic cz den jablka , vela pijem ako mi doki odporucil a nakazal mi zasa zacat brat magnezko 3 krat denne, ze to by malo zabrat...

janefonda
22. máj 2010

mm mi prave robi latte zlatusik moj 😵

mirka12011
22. máj 2010

😀
@janefonda dobry rezim ja uz by som sa davno z toho pototo hahaha

dugyna
22. máj 2010

jane ono niekedy ked sa toho na tu stolicu moc nakombinuje tych receptov tak to ma opacny efekt.... a co tak klistir 😀 prepac dnes srsim humorom...

janefonda
22. máj 2010

@mirka12011 za normalnych okolnosti aj ja. Ale mala mi to tam dajako zasprajcla svojou vahou.. Lebo tlak na konecnik mam hrozny aj to boli, len na wc sa mi neda ist...dufam ze dnes to uz zo seba dostanem 😠

janefonda
22. máj 2010

@dugyna no caves 😉 ved uvidime co z toho dnes bude 😉 A klistir nie dakujem. Zatial neprosim 😠

lusa889
22. máj 2010

ahojte tehulky ako sa mate 🙂
my sme uz od vcera doma 🙂 co tu noveho, nejake dalsie babatko? nestiham vas citam po tolkom case 😉

lenocka84
22. máj 2010

jane ten klistir nie je taky strasny ako som si myslela, da sa kludne prezit

mirka12011
22. máj 2010

@janefonda mne treba ist.....z tych kombinacii hihi

mirka12011
22. máj 2010

@lusa889 videla som malinku rozkosna

janefonda
22. máj 2010

@lusa889 ahoooooj supis, ze ste uz domka, to my sme este nikde ani neboli 😠 😠 😠 Ako sa mavate???

@lenocka84 ved ja sa toho nebojim, aj ked nai neviem ci to tu v AT robia... sa musim nabuduce spytat. Ale vcera som dostala paier o epiduralke, vsetky pre a proti a mam to vyplnit. Ach jaj...

lenocka84
22. máj 2010

jane myslim ze to je uplna zbytocnost, cela epi
ak mambyt uprimna

janefonda
22. máj 2010

@lenocka84 u mna je to tak, ze planujem bez, tu si to nemusis nahlasovat vopred, staci povedat pri porode, ze asi predsa len ju chcem a dostanem ju. Tu si zato ani zvlastn nepriplacas nic. Ak sa mi bude dat, chcem bez, ale v pripade nudze ju mozno vyuzijem...este neviem 😒

lusa889
22. máj 2010

@mirka12011 dakujem 🙂
@janefonda mame sa dobre, zvykame si na prostredie a na seba navzajom. A ako ste dopadli na poradni v utorok? Kde by ste chceli byt? len si pekne este vychutnajte tehulkovanie

lenocka84
22. máj 2010

lusa ahoj,kde mas fotku malej???
ci som slepa?

jane tak to mas dobre

lusa889
22. máj 2010

no ja som bola s epi velmi spokojna, mala som dost velke ak dlhe sitie kedze nam hrozila sekcia ale nakoniec sme to zvladli prirodzene, takze si ja epi len chvalim 🙂

lusa889
22. máj 2010

@lenocka84 nie niesi slepa 🙂 ja nestiham 😉

janefonda
22. máj 2010

@lusa889 u mna utorok vsetko ok, aj v piatok, teraz mam dalsiu zasa v utorok, kedze prenasam mam to dva krat v tyzdni. Tak ale aspon viem, ze je malicka ok. Povedane nam bolo ze tusim 7-10 dni nechavaju prenasat ak je vsetko ok. Tak ak sa do utorka nic neudeje tak predpokladam, ze naplanujeme vyvolavanie...
Juuuj musis byt teraz stastna maminka. Prajem Vam len to naj naj najlepsie!!! 😵 😵 😵

lenocka84
22. máj 2010

lusa a co ti robi starosti malicka? snad nie, este asi nemate system co?

elko69
22. máj 2010

@janefonda no som zvedava kolko ich este mne teda pribudne,hadam nie moc... 🙂 no veru v poslednej dobe mam pocit ze rastem 3x rychlejsie ako predtym...

dugyna
22. máj 2010

@lusa889 ahoj Luci gratulujem 🙂 a mala bola hlavickou? preco vam hrozil cisarsky?

@janefonda aj ked by ti to pomohlo? 😉

elko69
22. máj 2010

@lenocka84 tak sme zvedave vsetky na foto,potom ich sem daj hned 😉

lenocka84
22. máj 2010

elko pridam hned ako budu

sjusiquatro
22. máj 2010

ahojteeeeee.......

janefonda
22. máj 2010

@dugyna ak mam pravdu povedat, teraz by som uz asi aj ten klistir brala.... 😠

@elko69 tak dufam, ze ich nebudes mat tolko co ja. U mna to boli najskor dve a odvtedy ich uz nepocitam ☹

elko69
22. máj 2010

@janefonda no ja ich mam take do fialova,aj ty?no sak aj u mna su zatial 3 tusim...

@lenocka84 ok uz sa tesime...

lusa889
22. máj 2010

@dugyna ani neviem, myslim ze sa jej velmi nechcela je celkom vela, branka sa nejak nechcela roztahovat, neviem presne pamatam len utrzky z debaty dr., bola aj ina dr. na "komzultaciu" ale nakoniec sme to este skusila a oplatilo sa

@janefonda dakujeeeem, ano je to prekrasny pocit, nieco neopisatelne, o chvilku budes prezivat to iste 🙂

@lenocka84 starosti ani nie, skor sa snazim aj nieco popapat, aj nejak poriadok udrzat (v 1,5 izb.. byte to nieje sranda) ale rezim este nemame to je pravda, to pride casom 😉

elko69
22. máj 2010

@lusa889 blahozelaaaaaaaaaaaaam 🙂

lusa889
22. máj 2010

@elko69 dakujeeeemeeee 🙂
uz som aj malej foto pridala

barbyes
22. máj 2010

jej, ahoj lusa, ako sa máte? a čo malinká? moooc gratulujem a teším sa s tebou 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre