• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@lusa889 no krasnucka je bambulka,jak tam chutnucko spinka
22. máj 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásnunká je
22. máj 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babenky :slight_smile:

@barbyes a ty ako? ako sa citis? vsetko v poriadku?
22. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusa889 ja sa mám v pohodke, diki...stále kinderkujeme :slight_smile: ty sa pochváľ
a ako prebiehal pôrod? v pohode? ako dlho to trvalo?
22. máj 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 aj tie moje su fialoveeee.

@lusa889 krasnucky uzlicek, len co je pravda! :dizzy_face:

No ja namiesto toho, aby som konecne sla na wc, som prave bola pokecat s misou...no parada Ja uz neviem co to so mnou je :unamused:
22. máj 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda a ty čo máš problém so zácpou? zvláštne, že Ti takto na záver je zle :unamused: nespapala si len niečo?
22. máj 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes uz som nebola 4 dni poriadne na wc, tak asi tak sa aj citim. Ver ze som zjedla vselico, aby som vyprovokovala latkovu vymenu, ale necakala som, ze to pojde opacnym smerom :angry: :frowning2: :angry:
22. máj 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda hmm :unamused: ja mám stolicu pravidelne 3-krát denne, niekedy sa stane, že len 2, ale aj to je v pohodke
22. máj 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes ved ja som doteraz s tym nemala ziadny problem, len posledne dni sa to nejako zmenilo :frowning2:
22. máj 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda aj zvracanie je sprievodny jav blyziaceho sa porodu...ty si vracievala teraz niekedy este len tak??
22. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 od skoncenia 4 mesiaca nie. Dovtedy to bolo na dennom poriadku. Ja uz nepripisujem nic bliziacemu sa porodu radsej, lebo zatial ma vsetko sklamalo :angry:
22. máj 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda to ma mrzí, hádam to prejde
ja sa tu nudím, muž mi odišiel do mesta pozerať s kamarátom futbal a mňa nechal doma :frowning2: ale sľúbil, že o 11 je doma, tak aspoň to sa teším :slight_smile:
22. máj 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda no uvidime teda :wink:

@barbyes moj mm je na nocnej zase,nemam rada jeho nocne lebo sa mi zle spi ked neni vedla mna..
22. máj 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda neboj ani nebudeš vedieť ako a príde to samo a my Ti tu budeme tichučko závidieť, že už si môžeš maličkú pomojkať :dizzy_face: uvidíš, najneskôr v Pondelok porodíš, ale musíš tomu veriť :wink:
@barbyes aj moj odisiel, lebo dnes je to finale, tak musi ist pomahat do prace, ale tiez slubil, ze hned ako sa skonci je domka. A samozrejme mu mam kedykolvek zavolat, ked by to na mna doslo :wink:
ten moj nemoze mat pri sebe mobil lebo robi v mobl kasine ale tak povedal uz sefovi ze ked sa mi bude blyzit termin bude ho mat pri sebe stale keby daco...aj ked som doma s maminu ja ale tak chceme aby bol tatino pri porode takze hadam ho sef pusti,ze nebude svina...
22. máj 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 tak tomu úplne rozumiem, ja tiež neviem spať keď Vladko nie je doma..mám potom depky a revem ako malá :unamused: a 10 dní pred plánovaným pôrodom má ísť na služobku, taká som na to nasratá :angry: veď uvidíme, možno ho ešte donútim povedať, že nejde, ale...ide síce len do Žiliny, ale keď to na mňa náhodou príde a zrovna bude nejaká zácpa ale bo niečo tak čo? ja som povedala, že bez neho do nemocky nejdem :rolling_eyes:
22. máj 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 už by ten mobil mal nosiť, už si v dosť pokročilom štádiu a môže to na teba kedykoľvek prísť, viď napr. lenočka :unamused: a pustiť ho podľa mňa musí, neviem či na to nie aj nejaký zákon a hádam mu nebude robiť problémy, to by musel byť aký kok... veď by nešiel na žúrku
22. máj 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes hmmmmmmmmm to je dost na h.... ked ide takto par dni pred terminom,lebo nikdy nevies kedy ta to pochyti,aby si sa jak mala dostat aj do porodky,ci 112 bude fungovat???ja som si povedala ze keby ma to chytilo a ze uz musim ist do porodky a marek nikde volam ich,ziaden taxik, u nich mam istotu ze keby sa zacalo aj nieco diat tak mi tam pomozu...hehe jak moja mama skoro porodila na krizovatke,ked dosli do porodky uz bracho sa tlacil von...
22. máj 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes no sak uz zacne aj pomaly sak za par dni zaciname 37 tt a myslim ze od 38 tt je uz normalne rodit aj...sak musim mu povedat,ale sak ja som hrdinka,lebo mamina teraz je stale u sestry kvoli malej jej pomaha zvykat si este a ja byvam este cez noc teda sama ked ide mm do prace tak ja vzdy sak chod keby daco volam 112 a aj im nech mi len veci donesu a mm zbuntosia z prace keby som sa nedovolala...ja si stale akosik nepripustam ten porod...stale mam cas akosik :slight_smile:
22. máj 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 ja bez neho nikam nejdem, pekne ho počkám domov tak ale ešte uvidíme ak nám to vyjde a porodíme 2.júna tak nech si ide kam chce :rolling_eyes: ale tak ja dúfam, že to zrušíme lebo sa mi to tiež nepáči..lebo si to nevieš naplánovať a keď si to malá naplánuje ako na truc zrovna keď bude preč...kým sem zo Žiliny dorazí tak to potrvá...
22. máj 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 ja tiež neplánujem rodiť do konca mája, ale celkom o tom nerozhodujem ja :grinning: ale tá malá krpaňa :grinning:
a ja nechem ísť 112, ja chcem ísť s Vladkom :frowning2: s ním sme to začali tak to aj dokončíme :rolling_eyes:
22. máj 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes no len keby ti odtiekla plodova voda moc necakaj,to nas nasa predcvicovatelka upozornuje ze hend ked odtecie utekat do porodnice a teda v co najvacsom klude lebo s odchadzanim ten vody moze ta voda stiahnut ak kusok telicka,teda myslim rucicku alebo nozicku podla toho ako je otocene..teda ze nemame cakat n anic ked uz plodovka odtecie...ja viem ze bez mm tam nechces ist,to ani ja,chcem ho mat pri sebe v tych tazkych chvilach hlavne teda na vzdychacke ale aj na sale ak to chudak vydrzi a neodpadne...
22. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes tak ale keby to bolo fakt nutne tak volas 112,nie????
22. máj 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 ja viem, že keď odtečie plodovka mala by som ísť ihneď, toho sa presne bojím :unamused: ja tam bez neho nechcem ísť :frowning2: a neboj, neodpadne, to sa vraj deje iba vo filmoch :wink: nech si zoberie niečo sladké ak by to náhodou na neho išlo, vraj to môže spôsobiť nadmerné spaľovanie pri vypätej situácii, ale nie priamo tým čo sa deje..ale nestáva sa to, iba naozaj výnimočne
22. máj 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 hej volala by som, asi by som nemala na výber, rodičia auto nemajú a nebudem otravovať kamarátov, ale to by som ho zabila ak by sa to začalo a nebol by doma lebo zasa on je v pozícii, že si vie dupnôť nohou a povedať, že nejde i keď by to nebolo asi prijaté pozitívnym ohlasom
22. máj 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes no sak hej netreba nic riskovat ked odtece ta plodovka...poznam jeden pripad kde to cakanie /celodenne/ po odteceni vody neskoncilo vobec dobre!!!!!!ale zase to bola sisina asi ked to dopustila...no hadam neodpadnu ti nasi a zvladnu to,ved aj my to musime zvladnut a este k tomu aj vytlacit to...tak nech si radsej dupne a nejde nikam mm preistotu..tie nase zlaticka su nevyspitatelneeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
22. máj 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 áno, registrovala som tu ten príbeh, ale to bola si nejaká hus, ja by som tak dleho nečakala, ale určite by som si i tak dala aspoň rýchlu sprchu a oholila sa a hlavne najedla lebo v nemocke mi už nedovalia jesť ani piť :unamused: a chcem ho k tomu presne dokopať aby to zrušil, nech si to riešia bez neho, bohužiaľ, má doma tehotnú ženu s blížiacim sa pôrodom a...uvidíme ako to dopadne lebo on je niekedy fakt truhlík a najradšej by som ho zabila..
22. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte ,kočky, jane už porodila???
22. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj nie už som kukla...
22. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok