• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
barbyes ale určite sa moc nenaješ, ja ked ma cytili už silne bolesti tak kebyže mam niečo v žaludku tak v momente šablim uplne všetko :unamused: a navyše keby museli robiť sekciu tak je zle ked je plny žaludok
22. máj 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusa889 jeeej ahoooj už si domka??? Ako sa citiš? Aky bol pôrod?
22. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes no sak hej,preto dosla o dcerku,dnes by mala 24 rokov...ty by si si trula nieco dat papat??lebo zevraj ked si uz na vzdycharni ti nedaju skoro ani nic pit aby si nezvracala na porodnom stole,to nam hovorila hlavna sestra v porodnici,ze si mame na vzdychacku zobrat preistotiu hroznovy cukor na cuckanie kvoli energie aby sme ju mali a teda ze malo vody nam dovolia pit vtedy....a presne tak dokop ho k tomu aby zostal pekne pri svojej manzelke milujucej...to uz nieje sranda veru...
22. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula ja viem, že je to kvôli sekcii, ale tak malinká je otočená dobre takže by sa sekcia určite nerobila ihneď iba ak by pôrod neprebiehal tak ako má, zle by som sa otvárala alebo ja neviem a to by pár hodín potrvalo a vytrávilo by mi, ale keď hovoríš, že si nebola schopná jesť :unamused: tak uvidíme či do seba ja niečo dostanem
a malinký ako?
22. máj 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj kamoska mi hovorila ze nevedela co skor ze take stavy ze mala pocit ze sa pototo a to mala uz po klistire a teda ze ju napinalo vracat ze take bolesti mala,nevedela svoje telo ovladat...
22. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 nám vravela, že je to kvôli sekcii ako píše vejula lebo potrebujú aby bol prázdny žalúdok v prípade uspania, a v nemocke Ti už nedovolia ani piť ani jesť práve preto by som chcela ešte doma rýchlo ak sa mi podarí lebo kým reálne pôjdeš rodiť tak to potrvá pekných pár hodín :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes no ja stale dufam ze to bude rychlo ako u segry...o 12 zacala dostavat bolesti a o 14 hod bola mala na svete... :slight_smile:
22. máj 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 tak to bola riadna rýchlosť :sweat_smile: u prvorodičiek to obvykle trvá o dosť dlhšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj preto sa nemienim do nemocky ponáhľať, ak mi teda neodtečie tá voda...tam asi nebudem mať veľmi na výber :unamused:
22. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes no ved to a preto sa aj strasne natrhla lebo ju nestihli ani nastrihnut... :unamused: a to bolo trosku bolestivejsie potom hlavne,bola cievkovana teda mala cievku zavedenu par dni...
22. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 :unamused: :unamused: to muselo byť dosť hnusné :unamused: ale hlavne, že má zdravé bábätko :slight_smile: a tak snáď u teba to pôjde všetko ľahko a podľa plánu :slight_smile: s Epinom si to neskúšala?
22. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes no to aj bolo...mala je chvalabohu zdravucka a ani zltacku nemala...a mala vahu 4000 g a 53 cm...neskusala veru,ty hej??
22. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som si dala sprsku, umyla vlasky, oholila sa..uz zasa...keby nahodou :sweat_smile: Malu to dnes musi riadne stlacat v brusende, stale mi tvrdne :frowning2: tak kiez by uz dosli kontrakcie normalne :angry:
Zachvilocku zacne futbal, tak si pozriem aspon to finale, aj tak nic ine nejde v TV.
Baby nejako nam uz tie porody dopadnu, neda sa vsetko naplanovat :wink: Dufajme, ze prebehnu co najhladsie!!!!
22. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda tak si uži futbal a držím palce aby sa malinká už vypítala
@elko69 tak to preto sa tak dotrhala, 4kg sú dosť veľa, ja aj preto dúfam, že pôjde malinká aspoň o ten týždeň skôr. aby nebola veľmi veľká. ja s tým epinom cvičím pravidelne aj jane tak ja verím, že to pomôže.ja im aj poviem, že si nástrih neželám
22. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusa len pozdravila a nič nenapísala ako bolo? :sweat_smile:
ostatné ako ???kinderká sa nie a nie rozpadnúť?
:grinning: :grinning:
22. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda vzdy pripravena uz :wink:

@barbyes no ved hej ale zase kamoska co teraz rodila maly mal 4300 g a ani ju nenastrihovali a mala len 2 stehy takze super a zevraj jej asi pomohlo to nase cvicenie co sme nan chodili tak uvidime ci aj mne to bude na nieco platne...potom mi sak povies ako to bolo u teba s porodom ci pomohlo to cvicenie s epinom...
22. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 len neprovokuj :angry: :angry: :angry: Ako sa mavate??? Miško poslucha???
22. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko69 podľa mňa to dosť pomôže lebo už teraz som schopná vytlačiť celkom pekný balónik a simuluje to skutočný pôrod..oproti tomu ako keď som začínala dokážem vytlačiť o dosť väčší balónik, potrebujem zväčšiť priemer ešte o 1cm a to by malo stačiť na hlavičku aby bez problémov preliezla
@vefi89 ahoj, ako sa máte?
22. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes waw tak to je super teda ked uz ste takto pripraveny veru...to pojde rychlo potom...
22. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule idem ja uz off tak pekny vecer este prajem
jane keby daco daj hned vediet ako budes moct, budem drzat palceky... :slight_smile:
22. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda prerezávajú sa nám zúbky, takže teror :unamused:
22. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 pôrod to neurýchli, ale nemali by ma nastrihávať a to je podľa mňa hrozné plus :stuck_out_tongue_closed_eyes: lepšie sa to všetko zahojí a budem si môcť normálne sadnúť a hlavne sa vycikať
22. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 to uz????????

@barbyes no to viem tak potom mi povies ci to islo teda aj bez nastrihu vsetko ako po masle :slight_smile:
22. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 tak uz budes mat doma maleho zraloka so zubami :slight_smile: ale ze dost rycho sa mu zubiska tlacia von :wink:

@elko69 urcite sa dozviete ak sa drobcek vypyta von :dizzy_face:
22. máj 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky su pridaneeeeeee
22. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky určitew viete čo sa tu deje, že tu bola kočka pod 19 nickmi rôznymi a tak, tak som si dala zablokovať album, nech nezneuživaju fotky Tak ked budete chcieť vidieť dominika tak napište a do IP vam pošlem adresu albumu
22. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenočka prenadherne fotky, užasne :dizzy_face:
22. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla vzoru vejulky som zamkla album, kto chce IP

veji som z nch hotova, nenormalne su
a to niesu este vsetky
22. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula hej počula som, včera som to akurát čítala, krava drbnutá, vraj si tam vymýšľala ako jej umrelo dieťatko a nechala sa tam ľutovať..pi... jedna, nechápem ako sa niekto na tomto môže baviť, normálne by som ju poslala k psychiatrovi
@lenocka84 krásnučký je malinký :slight_smile: na spapkanie
22. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze mile mamicky mne mozte poslat do IP adresku vasich albumov...dakujem. :wink: Chcem sa potesit z tych vasich detureniec :dizzy_face:
22. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no katastrofa, to je chory človek kto toto robi... Včera som kukla do temy zomrelo mi dieatko a si predstavte že dokonca aj tam ta osoba prispela a vymyslela si pribeh že jej dc erku zrazilo auto. Chapete??? Hrôza.

@lenocka84 ja by som chcela IP aj ja ti pošlem jj??? a ked pridam nejake nove foto tak dam vždy vedieť :wink:
22. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok