Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
22. máj 2010

@lenocka84 nadherne, ako tam tak krasne pozuje 😵 a ta nozicka 😵 juuuuj aj ja uz chceeeem! Kolko stoji ta fotografka pre foto deticiek. Ja mam jedneho fotografa nad kt. uvazujem ked budeme v juny na slovaci tiez chcem dat pofotit nase babo.

lenocka84
22. máj 2010

jane netusim, ja som bola vzorovy model
ale mozem zitsit

janefonda
22. máj 2010

@lenocka84 a odkial je??? Ak ta to nebude nejako velmi obtazovat, tak mozes zistit, aspon budem v obraze 😉

lenocka84
22. máj 2010

z ba je
zistim

barbyes
22. máj 2010

@lenocka84 to by aj mňa zaujímalo, tiež by som potom chcela dať malinkej urobiť nejaké pekné fotky na pamiatku

lenocka84
22. máj 2010

baby cca 150eur, podmienka vek 3 mesiace

janefonda
22. máj 2010

@lenocka84 dik za info 😉

lenocka84
22. máj 2010

nie je zaco

lutsine
22. máj 2010

lenocka ako sa da uzamknut album,aby si nemohol hocikto pozerat fotky&?

lutsine
22. máj 2010

uz som nato prisla....

elko69
22. máj 2010

Baby o co ide???niekto tu zneuziva foto nasich zlaticiek???a kto to je a co to tu robi za neplechu?nepocula a ani necitala som o tom...som sem na chvilu prikvitla cez fon lebo moj jakub ma dnes nechce nechat haji,stale sa mrvi a maminu neda oddychnut si....zajtra ked sa pripojim si pokuk vase foto...

elko69
22. máj 2010

@janefonda no uz sa na nu tesime vsetci...

elko69
22. máj 2010

No nic asi tu uz nik nieje,idem ja dohovorit jakubovi nech sa ukludni uz a necha maminu haji a samozrejme este na wc..tak dobru nocku

lenocka84
23. máj 2010

dobre ranko dievcence
slnko vysoko, treba vstavat

garonka
23. máj 2010

leni 😉 🙂

lenocka84
23. máj 2010

ahoj luci
ako sa mas?

garonka
23. máj 2010

ajooooooooooj mame sa oki
ocko varí, ja tu lozim po nete, Tobi haja idylka nedeľna
a chystame sa na cely deň vonku lebo je krasne a teplo konečne

jjana17
23. máj 2010

dobre ranko,,,,,,

adka7777
23. máj 2010

ja sa tiez pridavam, som tu uplne prvy krat

adka7777
23. máj 2010

vidim, ze uz sa tu ako tak poznate.

janefonda
23. máj 2010

Cauteeee 😉

Adka len sa pridaj, predpokladam vsak, ze dnes to tu bude vyludnene, lebo je pekne pocko. Kazda bude po vonku behat. Len ja v mojom stadiu uz nic take nezvladam 😠

@garonka no dobre si si to zariadila 😉 respekt!!!

@elko69 aj ja sa na nu uz tesim...

@jjana17 co noveho?

gali
23. máj 2010

ahojte 🙂
leni, maly je uzasny 😎 frajer

deina79
23. máj 2010

lenocka nadherne fotecky 😉

elko69
23. máj 2010

@adka7777 vitaj medzi nami, dopln status aby sme vedeli v ktorom tt si?

@janefonda stale nic??nedoslo to???

barbyes
23. máj 2010

ahojte,
na chvíľku som Vás prišla mrknúť 😉 pred chvíľkou som dovarila, napapala sa a pol hoďku čakám návštevu...by ste neverili, ale ja som stále hladná 😝

janefonda
23. máj 2010

@elko69 stale nic, ale uz si z toho nic nerobim, pride to urcite, len neviem kedy 🙂

boli sme teraz s mm na kavicku a prave sme dorazili domkov, ja som sa vycapila na balkon na slniecko aj s lapikom, tak si tu budem sedkat a cakat, ci sa niektora z vas pripoji 😅 a popri tom snad napisem zaver prace, co stale odkladam...

@barbyes to je normalka, ze si stale hladna...no a co!!! Daj si kludne aj z mna, ja som zahajila hladovku, kym nepojdem na wc...

elko69
23. máj 2010

@janefonda takze dnes mas taky pohodickvy dnik teda,co?ten moj spi lebo je po nocnej a na dalsiu aj ide takze si ho uzijem asi tak hodku, a aj to mu len nachystam papt do prace a to je vsetko...

janefonda
23. máj 2010

@elko69 no pohodicka, sa opalujem, za 20 min mam uz celkom cervene stehna. ALe tak je tu tak prijemne, klud. Mesto takmer prazdne, zajtra je tu zasa nejaky sviatok, cize vsetci vypadli niekam mimo, tak ani auta mi tu nehucia 😉
To poznam, ked som s mm len asi hodku medzi pracou a presne to sa len najest stihne...ale co uz narobime, peniazky treba asi kazdemu. Moj teraz uz nerobi, cakame na prichod malej...uz nechcem byt sama doma. Vcera bol na 4 hodky vypomoct v praci, ale inak sme doma a cakaaaameeee-Som povedala, ze ak sa nenarodi do utorka, tak jej pojdeme v utorok daco kupit a podplatim si ju 😀
A co tvoje brusendo? Ziadne nove strie? Ako sa ma boxer v brusku? 😉

elko69
23. máj 2010

@janefonda no ten moj teda este maka kedze mame termin az za mesiac,ale tiez si tam par dni pred terminom nahlasil uz dovolenku aby bol somnou doma preistotu, sak nikdy nevies...a teda chcem ho tam mat ked uz sa nas drobec bude pytat a prebijat na svet 🙂 no dnes ma veru nenechal moc spat,vcera cely den a vecer a aj dnes rano dal o sebe dostatocne vediet,on ma take svoje chvilky ze obcas ani neviem ze tam je a obcas mam pocit ze chce vyjst uz von ale nie spravnym vychodom 😀 a co malinka?este sa storcuje alebo je skor taka kludnejsia?no strie zatial len tie tri ale sak asi sa este objavia lebo mam pocit ze som zodna naden vacsia a vacsia 😒 jaj to opalovanie ti zavidim,my tu u nasich nemame ani len balkon lebo sme na prizemi a sem ich akosik zabudli asi dat 😠 ale tak ked uz bude aj maly tak si to vynahradim u svokrovcov,maleho dam na dvor v kocari a si k nemu mozem haci a opalovat sa trosku,lebo tento rok sa k vode asi moc nedostanem...

elko69
23. máj 2010

a co to tu bola aka afera ked vsetky babule blokuju albumy???co tu jaky sialenec vystupoval pod akym nickom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre