Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
23. máj 2010

@mimi21mimi ahojcek,ja som tu len na malicku chvilocku pokial tamarka rezen dopapa 😀

lenocka84
23. máj 2010

je tu este niekto?

elko69
23. máj 2010

leni ok budeme sa tesit..ked je cim tak sa pochval pekne sak aj my sa budeme uz hadam coskoro pysit a chvalit nasimi milacikmi,zatial Vam mozme len zavidiet 🙂 🙂 🙂

mimmi ahoj

elko69
23. máj 2010

ja ale len na chvilu tiez..

elko69
23. máj 2010

no baby asi uz hajate tak ideme sa aj my ulozit teda,aj ked tento nas maly footbalista je zatial proti spanku zjavne 😀

mimi21mimi
24. máj 2010

Dobre ranko 🙂

tadotami
24. máj 2010

ahojte 😀

mimi21mimi
24. máj 2010

aaa niekto je uz hore 🙂 tami, ako?

tadotami
24. máj 2010

pohodicka.......ja kazdy den hore velmi skoro 😉 skolka vybavena,uz vetrame,dnes si rozkazali zemlovku 😝 a ja si musim nieco ine lebo ju neznasam 😝

mimi21mimi
24. máj 2010

Hmmm zemlovku by som si dala, ale mm ju nema rad, takze som ju uz dlho nerobila....
Ja pojdem zavolat gynekogolovi, lebo mi predpisal zelezo a vzdy ho vyvraciam - takze mi je dost na nic... uvidim co so mnou spravia... 😒

jjana17
24. máj 2010

dobre ranko ,,,,

mimi21mimi
24. máj 2010

dobre ranko, jjani

jjana17
24. máj 2010

@mimi21mimi dakujem,,,co dnes porabkat budete? mna dnes caka sono v nemocke tak som zvedava aky sme uz velikansky

mimi21mimi
24. máj 2010

@jjana17 aaa tak daj vediet, ako si dopadla 🙂
Ja sa pokusam dovolat gynekologovi, ale je to asi nemozne, tak tam budem musiet zrejme zajst :-/

tadotami
24. máj 2010

ahoj jani.......mna dnes okrem varenia aj sitie caka 😠

jjana17
24. máj 2010

@mimi21mimi jasnacka dam vediet, ono je pondelok rano mozno ma toho vela skus ale za taku hodinku - dve mu zavolat,,,aj moja doktorka neberie tak z rana telefony skor okolo tej desiatej ked je uz ako taky klud

@tadotami ano tami no pekne ja este periem lebo vcera sme boli u svokrovcov a po ceste domov sme sa stavili v obchodoch tak mi mm kupil taku tehu bielu tenunku bluzku a leginy tak si to operiem a budem poctivo nostit 🙂 🙂

mimi21mimi
24. máj 2010

@jjana17 tak uz som sa dovolala... tabletky mam vysadit a kupit si v lekarni "acidum folikum" (netusim, co to je) a kyselinu listovu.

tadotami
24. máj 2010

mimi to su nejake probiotika.

mimi21mimi
24. máj 2010

@tadotami nech to je hocico, len nech mi z toho ostane strava v zaludku 😀
Musim to zelezo doplnat inak.... no uvidime.
inak Tami, zemlovku budeme mat aj my... si mi spravila chute, tak som poslala ocina do obchodu 😝

jjana17
24. máj 2010

@mimi21mimi tak to ani netusim co je,,,,,ale tak hlavne ze si sa dovolala

mimi21mimi
24. máj 2010

ozaaaj vcera sa mi zrejme malinka otocila, lebo doteraz som ju mala priecne (ci ako sa to povie) a brusko som mala roztiahnute do bokov... to uz ho mam pekne dopredu a pas vytvarovany "skoro" ako predtym 😀

tadotami
24. máj 2010

fakt uz neviem co by som im navarila a vcera mali v tescu akcosku na rozky tak maju lacny obed 😀

jjana17
24. máj 2010

@mimi21mimi super , ja sa tiez modlim aby sa tento krpec dal z KP do normalu,,,,,,ved doktorka mi vravela ze ho mam presviedcat a ze uvidi ze vie uz ten krpcek posluchat ,,tak uvidime no myslim si ze stale sedka,,,

mimi21mimi
24. máj 2010

@jjana17 ale ci sa otocila ritkou alebo hlavickou dolu to netusim... to sa dozviem az 9teho na ultrazvuku....

jjana17
24. máj 2010

@mimi21mimi no ja som sa uz aj s doktorkou rozpravala lebo no ze nevie ci sa pretoci ale ze keby nie tak cisarskym,,,,

mimi21mimi
24. máj 2010

@jjana17 a do ktoreho tt sa moze este otocit?

mimi21mimi
24. máj 2010

no idem ja este spat..... tak sa tu majte zatial krasne 🙂

jjana17
24. máj 2010

@mimi21mimi tak to neviem pocula som aj take cosi ze vsetko bolo pripravene na cisarsky a dieta sa otocilo do dobrej polohy tak sa rodilo normalne

tadotami
24. máj 2010

mimi do 36tt.mne sa minuly tyzden otocil.tak sa maj 😀

tadotami
24. máj 2010

ja si chcem konecne ranajky urobit a neviem na co mam chut 😠 do kelu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre