• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@lulu4 urcite dam vediet a pekne od Vas ze ste si aj namna spomenuli :grinning:
@garonka hihi no mozno potiahneme uvidime :sunglasses:
24. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 sijem sijem a sijem a taaaak sa mi nechce :frowning2:
24. máj 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 viem, ze aj Lenka tu nieco take pisala, ze si poziciavala pre maleho ten monitor, a to vasa nemocka ti normalne pozicia za ten poplatok? to si mam ako zistit je to niekde aj na nete pisane?
24. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 od piatku to hovrim ze az v pondelok porodi tak dufam ze ma intuicion neskame :grinning:
a dalsia intuicion mi hovori ze ja porodim vazne ten 35-36tt.sice sa nam brusko trochu ukludnilo ale je to asi ticho pred burkou :grinning:
@lulu4 zo začiatku je dobre babo kupať len v čistej vode aj my sme tak kupali aaaaale začal sa Tobi nenormalne šupať to preto lebo donosene deti maju z plodovej vody taku vrstvu na sebe a tak sme natierali olivovym olejom a parada a neskôr sme do vody pridali taky olej Oilatum emoilent je super ale vanička taka mastna, že dovidenia ani ju už umyť nevladzem
lieh si kupiš v lekarni nam dala teta lekarnička na pupok ale my sme prišli z pôrodky už s opadnutym pupčekom len po kupani ho trebalo par krat ošetriť :wink:
plienky mame pampersky od začiatku ich používame a aj z Dmky sme mali tie babylove ale veľky cenovy rozdiel medzi nimi nieje, babo veľa kaka a latkovky si neviem predstaviť ale zas su len maminy ktore latkuju od začiatku :slight_smile:
no dobre kocky koncim :grinning:
24. máj 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 napriklad nasa nemocka to nepoziciava, tak som pisala mail do tej spolocnosti co to poskytuje aj tym nemockam a oni mi odpisali ze si ten monitor mam pozicat v najblizsej nemocke alebo mi ho normalne poslu kurierom,,,,len hladam ten mail kde mi to vsetko ta pani napisala potom ti napisem IP
24. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 keď sa na to pozrieš spätne ako ja teraz tak to ušlo ako voda :wink:
24. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka aj my len na pamperskách fičíme :slight_smile:
24. máj 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 spinkate spinkate? nam sa v kočíku niečo snivalo bože to bol rev :astonished:
@vefi89 no ved ano,,,presne ze tehulkovanie uslo ako voda a teraz su len povinnosti ziaden oddych klud no veru,,,tak ja uz nebudem frflat ze bozinku ako mi je dlho ale budem si este uzivat sladke ,, nic nerobenie,,
@vefi89 niekto chvali i tesko plienky ale neviem radšej nebudem testovať aby som malemu božechraň riťulu nezaparila :unamused:
24. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka to poznám...najhoršie je keď sa niečoho naplaší a potom sa strháva stále revom-.....a nespíme, akurát sa zobudil tak papáme a kakáme naraz :sweat_smile:
24. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 tak je to správne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@garonka ja som mala tiež tesco, ale ani jedno balenie celé som neminula. neboli zlé, ale zdajú sa mi byť dosť hrubé..švagriná používala fialové tesco a teda to je guma od vrchu nadol, to by bol strašne zaparený
24. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 este ze si si namna spomenula ze zijem :grinning:
24. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a ešte sa pochválim, my už máme pampersky 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@mirka12011 však ešte aby nie...čo nové???ako bolo?
@vefi89 prebohaaaaaaaaaaa 4 :grinning:
my zatim 3 ale prejdeme pomaly na 4 lebo mame faldiky otlačene :grinning:
ale tie oranžove pampersky nekupuj su parfumovane :angry:
24. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 tak ako vzdy dlho dlho dlho hihi a ctg na prd, prietoky este v norme uvidime zas vo stvrtok co noveho a kedy alebo co :wink:
24. máj 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mne sa aj tie lúbia...teraz posledne som v tescu kúpila biele ten giant pack a sú rovnaké jak modré, ale vraj vydržia 12h
24. máj 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 a čo ti tvrdne?? :confused:
24. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre kocky ja letim na to sono do nemocky, drzkajte nam palceky, nech je vsetko oki,,,ahojte
@vefi89 jaj tie biele? sensitive? i my sme take mali ale Tobimu sa lepili kaki na telo tak nem mame teraz zelene :grinning: myslim balenie :grinning:
@jjana17 silno držkam palčoky :dizzy_face:
@vefi89 mne hlava tak jedine :grinning: , ale nie aj brusko tvrdne ale to uz dlhsie a vraj je to ok :wink:
24. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 a ty kde maš fotky Miška? haaaaaa?
24. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka zelené???to som este ani nevidela. :grinning: :grinning: :grinning: no na miškovej ritke všetko dobré, nemá ju rozmaznanú :grinning: :grinning:
ideme sa hrať, tak ak by zaspal sa ešte zjavím :wink:
24. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 tak to balenie je asi zelenomodre či? :grinning:
24. máj 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 jaj to som už počula a čítala ale fakt hnus no ja zatim necham a uvidím neskôr či ich zmažem
24. máj 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babenky :slight_smile: mam taku prosbu.. v prvych mesiacoch (2-3 ) ste vela priberali? lebo na mna sa to zacina nejak lepit :slight_smile:) a bojim sa nech to neprezeniem s tou vahou
24. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok