Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

pettrunka
24. máj 2010

DRZKOSA ahoj neboj nic ja som v prvych mesiacoch pribrala najviac teraz uz tak po menej,no pred tehotenstvom som vazila 49 a dnes mam 69 no co ti mam viac povedat.No konecne sa citim trosku lepsie

drzkosa
24. máj 2010

pettrunka no ja mam uz 2,5 kg na sebe a pritom sice jem viac ale ziadne prejedanie ... ma to hneva ved som len na zaciatku 3. mesiaca

pettrunka
24. máj 2010

To je v pohode vobec sa tym netrap,horsie by bolo keby si chudla alebo nepriberala vobec,mozno to bude velky papkac.Ja som v 32 tt no najradsej by som uz malinku mala pri sebe.Ma asi malo miesta v brusku tak tlaci kde sa len da.

drzkosa
24. máj 2010

hm to ti verim 🙂 neboj mas to uz "za par " co ti urimne zavidim ... mne byva este poriadne zle ale udrzim jedlo nastastie... budem sa strazit nech nie som ako slon ...

pettrunka
24. máj 2010

tak tento problem som mala aj ja,zo zaciatku mi bolo katastrofalne aj som bola v nemocnici lebo ja som uz neudrzala nic v sebe v 11 tt,tam ma dali do poriadku a dnes je vsetko ok pribrala som 20kg a vobec to uz neriesim hlavne ze je mala v poriadku.a co si zelas chlapceka ci dievcatko?

drzkosa
24. máj 2010

hm asi chlapceka skor 🙂 ale je mi to jedno len nech to je zdrave 🙂 no ja dufam ze nezacnem vracat ze ta nevolnost pominie cochvila ,,,, uz mas meno pre malinku?

pettrunka
24. máj 2010

uz mame,bude Sofia boli sme aj na 4d sono tak sme uz aj videli ako asi bude vyzerat,no mam pocit ze to bude cely tato.tiez som si priala chlapceka nakoniec je dievcatko ale tesime sa velmi.manzel chcel princeznu tak ma ju mat.

drzkosa
24. máj 2010

🙂 super tak mu to vyslo.... a kde si bola na 4 d

lutsine
24. máj 2010

kupujete niekto kociarik casualplay s4?

pettrunka
24. máj 2010

v martine v sanatoriu helios

pettrunka
24. máj 2010

@lutsine ano casual play uz mame doma,je to parada

pettrunka
24. máj 2010

drzkosa hlavne si to tehotenstvo co najviac uzivaj ked ta zacne drobcek kopat zabudnes na vsetko zle aj na kila aj na nevolnost

drzkosa
24. máj 2010

ano uz sa na to velmi tesim 🙂

pettrunka
24. máj 2010

to verim ja som bola uplne hotova ked som ju prvy krat citila
a brusko ako uz je trosku vidiet

drzkosa
24. máj 2010

ano ja uz mam troska take nafuknute ale inak zatial len to a prsia samozrejme 🙂 kedy si ju citila prvy krat?

liv1
24. máj 2010

@lutsine mne ho jedna predavacka v prahe strasne ohovorila. velmi som si ho chcela kupit, lebo kamosky ospevovali, no ale odradila ma pravdu povediac...
ahojte mimochodom 😉

pettrunka
24. máj 2010

asi v 20tt je to nadherne,len kvoli tomu mi bude tehotenstvo chybat.mne brusko vystupilo az v 5 mesiaci tak viditelne dovtedy som bola ako keby som sa viac najedla 🙂
ked si tak spominam tak ti aj zavidim ze vsetko to krasne ta este caka
fakt nestresuj sa a uzivaj si to co najviac

pettrunka
24. máj 2010

@liv1 mna odradzala len cena ale uz ho mam doma ale uz mam doma a naozaj sa nemozem stazovat,jednoduche,rychle a hlavne prakticke

tadotami
24. máj 2010

tie hodiny co su za tt idu asi podla vetra 😀
@liv1 ahoj.som tu len na skok 😀

liv1
24. máj 2010

@pettrunka ja som ho velmi chcela nuz ale ze sme objednali iny ma velky podiel ta predavacka... 😠 hlavne ze si spokojna, kamosky boli s nim velmi spokojne, urcite nemas co lutovat 😉

@tadotami ahoj ako sa mate? lezkas? asi viac nez tupa otazka co? 😀

tadotami
24. máj 2010

@liv1 ale coby 😀 prefarbene vlasy mi zase osedivali.sijem a cim viac sa ponahlam tym horsie 😠

pettrunka
24. máj 2010

@liv1 dakujem ale nakoniec na kociku nezalezi

liv1
24. máj 2010

ja sa zase nudim. lezat ma stale nebavi, a sama doma co k tomu dodat. ja som vetu "nudím sa" nevyslovila predtym veeeela rokov a teraz. bodaj ho.. 😠

liv1
24. máj 2010

no idem ja kuknut nieco na jedlo nezvycajne 😀 😀

janinna11
24. máj 2010

Caveste kocky, bavite sa zase o kocikoch?? Liv ahoj, Ty si si po tom rozhovore s predavackou vybrala Cortinu myslim, ci nie?? Kedy planujete kocik kupit?

Pettrunka aj my budeme objednavat CP S4, odkial si objednavala??

tadotami
24. máj 2010

@liv1 tak si len daj 😀 aj ja sa chcem nudit ☹ no nic idem pokracovat v praci 😕 majte sa

janinna11
24. máj 2010

@liv1 no vidis, ja to nemozem povedat teraz, ze by som sa nudila, chodim s mm do prace, nie vzdy, ale aspon 2-3x do tyzdna a zvysne dni periem, zehlim, alebo nieco podobne.... Takze ja som skor unavena, ako oddychnuta... a vzdy sa tesim na vikend 😀

janinna11
24. máj 2010

Nejak na tom koniku blbne cas, aj vam??

pettrunka
24. máj 2010

@janinna11 objednavala som ho v martine u jedneho predajcu no da sa objednat aj cez obchod pre deti.sk no tam mi dali podstatne vyssiu cenu ako som ho nakoniec kupila cez toho martinskeho predajcu

pettrunka
24. máj 2010

cas tu ide ako sa mu chce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre