• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
DRZKOSA ahoj neboj nic ja som v prvych mesiacoch pribrala najviac teraz uz tak po menej,no pred tehotenstvom som vazila 49 a dnes mam 69 no co ti mam viac povedat.No konecne sa citim trosku lepsie
24. máj 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pettrunka no ja mam uz 2,5 kg na sebe a pritom sice jem viac ale ziadne prejedanie ... ma to hneva ved som len na zaciatku 3. mesiaca
24. máj 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je v pohode vobec sa tym netrap,horsie by bolo keby si chudla alebo nepriberala vobec,mozno to bude velky papkac.Ja som v 32 tt no najradsej by som uz malinku mala pri sebe.Ma asi malo miesta v brusku tak tlaci kde sa len da.
24. máj 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm to ti verim :slight_smile: neboj mas to uz "za par " co ti urimne zavidim ... mne byva este poriadne zle ale udrzim jedlo nastastie... budem sa strazit nech nie som ako slon ...
24. máj 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tento problem som mala aj ja,zo zaciatku mi bolo katastrofalne aj som bola v nemocnici lebo ja som uz neudrzala nic v sebe v 11 tt,tam ma dali do poriadku a dnes je vsetko ok pribrala som 20kg a vobec to uz neriesim hlavne ze je mala v poriadku.a co si zelas chlapceka ci dievcatko?
24. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm asi chlapceka skor :slight_smile: ale je mi to jedno len nech to je zdrave :slight_smile: no ja dufam ze nezacnem vracat ze ta nevolnost pominie cochvila ,,,, uz mas meno pre malinku?
24. máj 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mame,bude Sofia boli sme aj na 4d sono tak sme uz aj videli ako asi bude vyzerat,no mam pocit ze to bude cely tato.tiez som si priala chlapceka nakoniec je dievcatko ale tesime sa velmi.manzel chcel princeznu tak ma ju mat.
24. máj 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: super tak mu to vyslo.... a kde si bola na 4 d
24. máj 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupujete niekto kociarik casualplay s4?
24. máj 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v martine v sanatoriu helios
24. máj 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine ano casual play uz mame doma,je to parada
24. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzkosa hlavne si to tehotenstvo co najviac uzivaj ked ta zacne drobcek kopat zabudnes na vsetko zle aj na kila aj na nevolnost
24. máj 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz sa na to velmi tesim :slight_smile:
24. máj 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to verim ja som bola uplne hotova ked som ju prvy krat citila
a brusko ako uz je trosku vidiet
24. máj 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja uz mam troska take nafuknute ale inak zatial len to a prsia samozrejme :slight_smile: kedy si ju citila prvy krat?
24. máj 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine mne ho jedna predavacka v prahe strasne ohovorila. velmi som si ho chcela kupit, lebo kamosky ospevovali, no ale odradila ma pravdu povediac...
ahojte mimochodom :wink:
24. máj 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi v 20tt je to nadherne,len kvoli tomu mi bude tehotenstvo chybat.mne brusko vystupilo az v 5 mesiaci tak viditelne dovtedy som bola ako keby som sa viac najedla :slight_smile:
ked si tak spominam tak ti aj zavidim ze vsetko to krasne ta este caka
fakt nestresuj sa a uzivaj si to co najviac
24. máj 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 mna odradzala len cena ale uz ho mam doma ale uz mam doma a naozaj sa nemozem stazovat,jednoduche,rychle a hlavne prakticke
24. máj 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie hodiny co su za tt idu asi podla vetra :grinning:
@liv1 ahoj.som tu len na skok :grinning:
24. máj 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pettrunka ja som ho velmi chcela nuz ale ze sme objednali iny ma velky podiel ta predavacka... :angry: hlavne ze si spokojna, kamosky boli s nim velmi spokojne, urcite nemas co lutovat :wink:

@tadotami ahoj ako sa mate? lezkas? asi viac nez tupa otazka co? :grinning:
24. máj 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 ale coby :grinning: prefarbene vlasy mi zase osedivali.sijem a cim viac sa ponahlam tym horsie :angry:
24. máj 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 dakujem ale nakoniec na kociku nezalezi
24. máj 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zase nudim. lezat ma stale nebavi, a sama doma co k tomu dodat. ja som vetu "nudím sa" nevyslovila predtym veeeela rokov a teraz. bodaj ho.. :angry:
24. máj 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja kuknut nieco na jedlo nezvycajne :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caveste kocky, bavite sa zase o kocikoch?? Liv ahoj, Ty si si po tom rozhovore s predavackou vybrala Cortinu myslim, ci nie?? Kedy planujete kocik kupit?

Pettrunka aj my budeme objednavat CP S4, odkial si objednavala??
24. máj 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 tak si len daj :grinning: aj ja sa chcem nudit :frowning2: no nic idem pokracovat v praci :confused: majte sa
24. máj 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 no vidis, ja to nemozem povedat teraz, ze by som sa nudila, chodim s mm do prace, nie vzdy, ale aspon 2-3x do tyzdna a zvysne dni periem, zehlim, alebo nieco podobne.... Takze ja som skor unavena, ako oddychnuta... a vzdy sa tesim na vikend :grinning:
24. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejak na tom koniku blbne cas, aj vam??
24. máj 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinna11 objednavala som ho v martine u jedneho predajcu no da sa objednat aj cez obchod pre deti.sk no tam mi dali podstatne vyssiu cenu ako som ho nakoniec kupila cez toho martinskeho predajcu
24. máj 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cas tu ide ako sa mu chce
24. máj 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok