• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@janinna11 ahoj jani. tak my sme nakoniec kupili teutoniu. tu v blave. denny program potisku zavidim :slight_smile:
24. máj 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no uvidime ako ta chvilka pojde :slight_smile:
@jjana17 no a myslim ze vtedy to pojde velmi rychlo zase,sak pozri na baby tunak co su,si pamatam ako sme s nimi pisalia boli teda este tehulky a uz tu maju niekolko tyznove a mesacne deticky...
@mirka12011 tebe uz ukazuje 39 tt??neblazni...takze ty to uz budes mat coskoro mozno vsetko za sebou??aka velka je uz malinka?
24. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja som si tie tesco kupila len do porodky tie najmensie na tie jeho sprtky co s abude len precistovat a potom mam nakupene pampers a jeden znamy mi ma doniest nejake nemecke,ze fakt dobre odskusane ich ma a uvidime ci nam budu sediet alebo nie...ale aj ja som pocula ze tie tesco su neni zle vobec...tie zelene,ze predtym boli myslim fialove...
24. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pettrunka no vsak to, len ja som uz bola z toho zblbnuta, ze uz je vela hodin a ja este v praci...
24. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ty kym znova pisnes, tak ja uz aj odidem. tak maj sa krasne dufam ze na buduce na dlhsie :wink:
24. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 Liv vsak hlavne, ze ste vy spokojni, a aku ste vybrali?? farba a tak...
24. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa babule idem do mesta...vecer s ahadam este dostavim... :wink:
24. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 ja som prave tiez rozmyslala, ze ho uz kupime, hoci sa mi zda este skoro, ale teraz som ho nasla v akcii na nete za cca 620 eciek, tak neviem, co ho neobjednat teraz, ked sa to oplati, to je cena trojkomb. s playmoon vanickou a vajickom...
24. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinna11 to je super cena, ja by som isla do toho :wink:
24. máj 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinna11 my sme ten kocik objednali teraz preto, lebo dodacia lehota je 3 mesiace. tak akurat sa mala narodi, a akurat asi pride kocik.. dufam ze to tak bude :grinning: . nas vysiel ten kocik nakoniec dost vela, ale tak co. usetrim na inych veciach, my sme rovno objednali 3kombinaciu, slnecnu clonu, moskytieru, adapter a tu veci do auta pod autosedacku a nanoznik mame v cene. tak mm bol a objednal ho sikulka moja :slight_smile:
24. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ahojte koncim pre dnes
24. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinna11 stale zabudnem odpovedat na vsetko :slight_smile: . tak kupili sme hnedu vanicku,s kvetinkovym kremovo -bielo- hnedym vnutrom, a sportak je sedo-bielo-cierny. a vanicka je tusim seda. a vy pre aku farbu ste sa rozhodli? casual ma chlapcenske farby veeeeeelmi pekne. :dizzy_face:
24. máj 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv a ktory model ste objednali? My tiez ideme objednavat Teutoniu Spirit S3 tu v BA. Nam povedali dodaciu lehotu 1,5 mesiaca, tak ja dufam ze do polovice jula ho budem mat aj doma. :grinning:
24. máj 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka my tiez ten isty. 1,5 mesiaca??? je to mozne? jedine ze by ste si objednali to co tam maju, resp.na sklade, to co my sme si, tam nemali. a kolkeho presne ste to objednavali pamatas sa? a objednavali ste trojkombinaciu?
@pettrunka ahoj :wink:
24. máj 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka moje nervy vsak teraz citam ze ho len idete objednat :slight_smile: ale ze vam povedali 1,5 mesiaca, tak to faaaaakt ze nechapem
24. máj 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liv tusim aj tu farbu ste objednali co chceme my. No predpokladam ze vy ste to objednavali v Babymarkete, tam aj nam povedali dodanie do 3 mesiacov. Ale vedia ich objednat aj v KIKA, teraz v sobotu maju na vsetok detsky sortiment 20% zlavu, tak to ideme objednat a povedali ze dodanie maximalne do 6 tyzdnov... Chceme len sportak a vanicku, autosedacku uz mame doma :wink:
24. máj 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka fiha, tak to ze kika tiez predava teutoniu som vobec nevedela. tak skoda, ze som to nevedela skor hm :unamused: . tak co uz... ano my sme objednali v babymarkete. ja som aj bola nastvana ze tak dlho, lebo vsak to iste som mala so svadobnymi satami, tu to trvalo tyzdne mesiace, a v prahe ked som objednala tak do 2 tyzdnov, tam sa vsetko da a rychlo.
ale nakoniec sme aj tak objednali tu v tom babymarkete, vsak dovtedy sa mala nenarodi, a keby tak chodit von urcite nebudeme....
tak super ze budete mat tu 20 % zlavu, na tej teutonii to teda spravi riadny balik :wink:
24. máj 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, no nam ked v Babymarkete zadreli cenu , tak sa nam oci prevratili. . . Tak sme najskor chceli objednat cez internet z Nemecka, tam by to vyslo okolo 100eur lacnejsie, ale ked sme zistili ze sa to da objednat aj v KIKA a este nam daju aj tu zlavu, tak sme si povedali ze pockame a objedname to tam. Predsalen kvoli zaruke to bude lepsie kupit tu na SK, ako v DE...
24. máj 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A autosedacku ste ktoru objednali? Maxi Cosi, Romer, alebo priamo Teutoniu?
24. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka tak dobre ste to vystihli. objednali sme romer a vy mate aku? a uz mate meno pre malu? :wink: mas uplne rovnaky termin ako ja to je sranda :slight_smile:
24. máj 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 netusim aka velka je :grinning: dnes mi kontrolovali len prietoky vahu a vsetko ostatne sa dozviem vo stvrtok teda dufam :sweat_smile:
24. máj 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kocky, balim ja uz, pekny zvysok dna, mozno este vecer sa tu stretneme, caveste
My sme kupili autosedacku tu cez MK na bazari Romer model 2009, je takmer ako nova. Nie, meno stale nemame :frowning2: Akosi sa nevieme zhodnut... mozno tiez Ela, ale manzel povedal ze to budeme riesit az v auguste... :grinning: No ved snad sa vidime v porodnici na Antolskej :wink:
@janinna11 caf :slight_smile:
@andullinka my sme zostali na ele, alebo nele. nevieme sa rozhodnut. ja budem na kramaroch hm :slight_smile:
24. máj 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liv: no aj Nela je u nas jedna z moznosti ... tak uvidime. Jaj som myslela ze ides na Antolsku, mam taky dojem ze sme si davnejsie pisali o tom... :slight_smile:
24. máj 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povodne som o tom vazne rozmyslala. ale bola som v nemocke na kramaroch tyzden tak uz mi to nie je take cudzie, aj doktori tam boli fajn, tak nakoniec som sa rozhodla pre tie kramare.
24. máj 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

Liv, kde sa flakas? Davno som Ta nevidela. Dnes som oficialne nezapnute nohavice. Uz som v klube - teda zapnut by som este, ale chudatenko male... :grinning:

Ako sa mate dievcata? Nieco nove? Aj janinna sa flakala, alebo som sa ja flakala? :wink:
24. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo je tu niekto?tamarka chce tiez niekomu nieco napisat :grinning:
24. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tamarka uz pozna pismenka? :wink: Sikulka
24. máj 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka vsimla som si, ze mas termin den predo mnou... :wink:
24. máj 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok