Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
25. máj 2010

@lutsine ja neviem.keby to bol moj prvy porod tak ano-uz by som nebola taka hrdinka ale asi nie teraz.uvidim podla bolesti.

jjana17
25. máj 2010

@lutsine ak budem rodit normalne tak urcite epidural a ked nahodou cisarskym tak ten spinal,,,naco zbytocne trpet ked sa to da aj takto vyriesit aj na predporodnej vraveli ze baby dajte si to je to dobra vec tak posluchnem

tadotami
25. máj 2010

@jjana17 nie.tu robi sono jeden pan biznisman ktory chodi z hlohovca a tam sa robi 4d sono.toto je pre neho asi dost nezaujimave.minule mi robil sono a medzi tym si po telefone vybavoval objednavky svoje ale to som zakrocila.

jjana17
25. máj 2010

@tadotami no ale ja tiez nechodim na 4D sono ale na klasicke , co len kosticky a tak vidiet vobec nie na to teraz moderne co je ze vidis aj ako babatko vyzera
lebo tak ci tak on ked to male pozera musi ho pomerat a tam ti v tej tabulke na konci vide aj termin porodu a vsetky rozmery babatka

tadotami
25. máj 2010

@jjana17 ved aj ja chodim na obycajne.nemam 50euro na 4d.teraz idem do poradne 2.6.a uvidim ci ma aj na sono posle.

jjana17
25. máj 2010

@tadotami no aj ja som chcela ist ale sa mi to zda byt dost vela, ako ked si zoberiem za tie peniaze mu tolko veci dokazem nakupit a ja si pockam na original ,,,,

tadotami
25. máj 2010

@jjana17 ved jasne.ja som toho istaho nazoru.ono je to pekne aj ked ti to na dvd daju ale co poviem tamare.moja dnes nejeme lebo dokimu treba dat?

sjusiquatro
25. máj 2010

Ahojte baby....ja idem dnes na 4D a u nás to stoji 33e....

jjana17
25. máj 2010

@tadotami asi tak nejak presne,,,ono je to podla mna chrapunstvo ze take palky za to pytaju,,,ako nech sa nik nehneva tak je to zdieranie,,,je to novinka tu tak hned chcu na tom zarobit,,,

jjana17
25. máj 2010

@sjusiquatro ahoj u nas okolo 45€

tadotami
25. máj 2010

@sjusiquatro o nieco lacnejsie ale je to aj tak vela.zacal to byt velmi dobry biznis.pred 7rokmi nic take nebolo a tu sme.ale je to vec nazoru.

jjana17
25. máj 2010

a co dnes sme tu len my,????

sjusiquatro
25. máj 2010

@tadotami presne je to ved názoru....33e nie je tiež malo ale v BB stoji 4D 60e

tadotami
25. máj 2010

asi este vsetci spia 😀 ja pojdem za chvilu nieco nasej nine kupit lebo ma 31ho 2 roky.sestra chce pre nu teplakovu supravu.ze videla jednu krasnu za 25euro 😠 tak som sa jej opytala ci si mysli ze som paris hilton.staci jej aj do 10 😝

jjana17
25. máj 2010

co k tomu dodat proste je to biznis jak hrom,,,, na babatkach, tehotnych sa da uplne fantasticky nabalit

tadotami
25. máj 2010

@sjusiquatro moj nazor je taky ze kto na to ma nech si to da.ja na to nemam tak si to nedam.

jjana17
25. máj 2010

@tadotami tami aj ja pojdem na postu prisiel mi balik idem ho zobrat,,,,

tadotami
25. máj 2010

je to stara pravda 😒 napriklad nasa tamara rozbila tento rok v skolke 3papuce 😠 znacka rak.jedny stoja 6-7euro.posledne som jej minuly tyzden v rukach pozasivala lebo jej nepojdem kupit na mesiac co je este skolka dalsie.vysvetlila som jej a pochopila.ze suseda 3rocna jej povedala ze ma adidas.a ona na to ze mamina jej povedala ze kazdy ma take veci na ake ma peniaze hlavne ze deti maju co papat a chodia ciste.dobre dievcatko 🙂

jjana17
25. máj 2010

@tadotami to mas pravdu ako podla mna najpeknejsie deco je ked je pekne oblecene upravene atd nemusi mat hned znacku na sebe,,, poznam aj takych co len do znackoveho decko vlecu aby sa ukazali , ja budem dieta obliekat normalne len na topanockach asi setrit nebudem, presne rak papucky a potom z partizanskeho na behanie

tadotami
25. máj 2010

@jjana17 ked ti mam povedat pravdu mne je jedno co mam obute hlavne ze je to pohodlne ale tamarke sme vzdy topanky kupovali u batu,v reno alebo v protetike.a vela topanok mala zo skotska ked tam mm robil.papuce len rak.ziadne ine.a mm ma po chorobe veeeeelmi bolestive nechty tak ten tiez len drahsie.ale mne je to jedno.

tadotami
25. máj 2010

tak ja idem pozriet nejaku tu supravu a konecne by som mala aj papriku a uharky posadit.no a pozehlit treba.

tadotami
25. máj 2010

😀 tak sa majte na nejaky cas 😀

yokralovnayo
25. máj 2010

girls co je to porodny plan ?? 🙂 to si mam sama pisat?? 😅 😀 dakujem za odpoved

jjana17
25. máj 2010

@tadotami no ved to ze aj na moju nohu mi to je jedno ale decku nie, lebo aj segra kupovala dcerke topanky na behanie po vonku u cinana a teraz ma pri clenku nejaky vyrastok ze to ma zo zlej topanky, no tak som povedala ze tak urcite budem investovat do topanok

mimi21mimi
25. máj 2010

Nooo dobre ranko po druhy krat 🙂

@lutsine ja si epiduralku rozhodne dat chcem... my sme s manzelom boli velke babatka (obaja skoro 4,5 kg) a doktor povedal, ze nasa mala bude tiez slonik 😀

jjana17
25. máj 2010

@mimi21mimi dobre ranko ,,,,spinkas na etapy

mimi21mimi
25. máj 2010

@jjana17 ano ano..... rano ma zobudi manzelov budik, tak sa idem najest a potom znova spat 🙂

jjana17
25. máj 2010

@mimi21mimi no ja som na tom tak podobne o piatej som hore ked mm odchadza potom idem na wc, napijem sa a sup naspat do postele ale do deviatej,,xixi

pepppe
25. máj 2010

ahojte baby..pocujte vy si do porodnice mate zobrat hned aj oblecenie pre babo,??alebo vam tam daju a len pri odchode si mate doniest??

jjana17
25. máj 2010

@pepppe v nasej porodke je to tak ze az ked sa odchadza sa babo oblieka do vlastnych veciciek, pocas pobytu v porodnici poskytuje oblecenie porodnica

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre