• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@lulu4 hej miska nas cita..len nemoze z mobilu prispievat... :slight_smile: a malinka jej nechce spinkat placka..takze si este zvykaju..
25. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riag ja som sa dnes s dr bavila a ona povedal aze budeme cakat..ze netreba dopredu palnovat...ze pokial sa neotoci do 40tt..tak potom budem eriesit sekciu..takze ..a keby nieco sa dialo..to bude v pohode..lebo sa vykonaju rychlo odbery ekg -cize interne predoperacne...a vykona sa seckia bez problemov..takze tak..
ale si v svejciarsku sa planuje...
25. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna no prave,tu je vsetko ine...Tu sa necaka...,hop mame 36tt....maly je stale KP planujeme!
25. máj 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riag hm inak po pravde ja som tiez myslela ze budeme planovane v 38tt..ale dr dnes ze ked bude tsle v 40tt tak potom ...
ono to podla mna zavisi aj od nalezu zo psodu nalezu na sone.ako zrelost placenty a takisto aj prietoky a aj zrelost babatka...a mozno aj aky kraj taky mrav..
25. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna asi tak....ved uvidim,zajtra ideme na kontrolu vratane ctg....Pekny vecer este prajem,ja idem este kuk panelak na nete a do postele:slight_smile: Krasne snicky dievcata...
25. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riag Tak daj vediet ako zajtra ste dopadli. Dobru noc:slight_smile:
25. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
Aj u vas je take na nic pocasie - ze lahnut a spat? :grinning:
26. máj 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha uz som znova hore a stale nikto? :unamused:
26. máj 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda dnes bude sprostý deň...búrka jak hovado u nás, ani von nebudem môcť s drobcom, v noci nespal skoro nič a mňa už asu hodí o zem....Normálne malinký včera zaspinkal 20:00, ja som zľahla o desiatej, 23:45 už sme boli hore a držali sme do pol štvrtej rána...a aby toho nebolo málo, tak od pol štvrtej bol hore každú hodinu :rolling_eyes: a teraz ani spať nemôžem, mm sestra mi nasťahovala na celý deň 2-ročnú babu...takže na porážku :unamused: :frowning2:
26. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 eeejha to mas vesele doma.... u nas bola tiez strasna burka, ale uz to vyzera trochu lepsie.
26. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi u nás sa strhla ráno o ôsmej, ale to taká fajná prietrž mračien :grinning: a ešte stále to pokračuje....mne sa búrky strašne páčia, len keby tak nelialo :sweat_smile:
26. máj 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 no u nas tiez tak.... ja zas burky moc nemusim, resp. tie hromy :grinning:
26. máj 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ... ako sa mate? co je tu nove ? mame neake nove babatko?
26. máj 2010 o 09:59  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 janefonda ma malu Natalku :slight_smile:
26. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz tak jej gratulujem :slight_smile: nech su zdravucky :slight_smile: a vies aj miery?
26. máj 2010 o 10:02  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 ako sa mávate??darí sa vám??

@mimi21mimi veď to je na tom to najkrajšie :grinning:
26. máj 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 no mame sa dobre .... prave mi zaspal :slight_smile: vcera sme bolik z nozickami . ale chvalabohu je vsetko ok:slight_smile:
26. máj 2010 o 10:04  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 tak to je super :slight_smile: jéééj a vy máte dnes presne mesiac, gratlujeeeeem :wink:
26. máj 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 ano :slight_smile: uz sme veliky:slight_smile: a vy ako?
26. máj 2010 o 10:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule
ako sa mate?

lubi aku mate vahu?
26. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 my sa mame dobre :slight_smile: nasa vaha je 4020g
26. máj 2010 o 10:56  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slusneeee lubi, my mame 3680g, a za tyzden mi pribral cez 500g
sa mi to zda dost vela
26. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 no tak to je dobre :slight_smile: mozes byt rada. a kojis ho?
26. máj 2010 o 10:59  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 no ty mas dobry cirkus teraz doma s Miskom a to tie zuby ho trapia ze ked ti nechce v noci spavat? Inak s nim nebol problem, ci bol stale taky spekulant? a este aj 2 rocne dievcatko na starosti a ked u vas leje, to jej moc program nevymyslis... no len pevne nervy ti teda zelam...
26. máj 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 Paťko ti teda slusne pribera, ved za chvilu tu predbehne aj ine deticky :dizzy_face: ale to je dobre, lepsie ako keby ti nechcel papat...
26. máj 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,ako s amame??s tym pocasim je to na figu veru,som poprala vcera dve pracky a musi sa mi to schnut vo vnutry a to pradlo potom nieje take vonavucke,slahne ma ale tak potrebujem aj prat a ciste pradlo...este ma caka zehlenie a to mi az zle je ked si spomeniem na to...no musim sa ist angazovat bo by som chcela poobede vybehnut do mesta ak nebude liat ovsem...tak hned aj papa a vecer s aozvem..
@vefi89 tak to mas teda veselo doma tusim ....fuha..zvladas v pohode?
26. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa dnes mate???? co noveho???
26. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 ahoj, normalne som zacala premyslat, ze co mas dnes za program ked ta tu niet? co mam nove? akurat som zjedla svoje ranajky, natlacila som sa krupicou :slight_smile:
26. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 ani ja nerada periem ked sa to neda dat von, ale tak co narobis, akurat premyslam ci ist dat prat alebo nie, ze ci sa to chvilkove slnko tu u nas udrzi... akurat tu pod oknami kosia travu a mna z toho dobre svrbi nos, burcuje to moju alergiu..
ty si vies na kazdy den spravit program, uz zase utekas do mesta? xixi a inak ako bola spokojna s darcekom svagrina aj som sa zabudla opytat?
26. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 no sak snazim sa este kym to ide nejako ten cas vyuzit,potom uz budem viacmenej doma zavreta asi prve tyzdne a potom len a len s malinkym mozem niekam ist tak treba este dokupit co budem potrebovat aj n aleto nejake veci aj pre mna,ako topanky, zabky a este neviem na co natrafim a teraz ked vidim to pradlo je mi az zle..vcera som o pol 10 vecer zehlila zavesy a este som ich aj vesala,teda mm vesal ale teda nerobil to s usmevom,ale musela som ich tam mat..hehe
26. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok