Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
25. máj 2010

@lulu4 hej miska nas cita..len nemoze z mobilu prispievat... 🙂 a malinka jej nechce spinkat placka..takze si este zvykaju..

dugyna
25. máj 2010

@riag ja som sa dnes s dr bavila a ona povedal aze budeme cakat..ze netreba dopredu palnovat...ze pokial sa neotoci do 40tt..tak potom budem eriesit sekciu..takze ..a keby nieco sa dialo..to bude v pohode..lebo sa vykonaju rychlo odbery ekg -cize interne predoperacne...a vykona sa seckia bez problemov..takze tak..
ale si v svejciarsku sa planuje...

riag
25. máj 2010

@dugyna no prave,tu je vsetko ine...Tu sa necaka...,hop mame 36tt....maly je stale KP planujeme!

dugyna
25. máj 2010

@riag hm inak po pravde ja som tiez myslela ze budeme planovane v 38tt..ale dr dnes ze ked bude tsle v 40tt tak potom ...
ono to podla mna zavisi aj od nalezu zo psodu nalezu na sone.ako zrelost placenty a takisto aj prietoky a aj zrelost babatka...a mozno aj aky kraj taky mrav..

riag
25. máj 2010

@dugyna asi tak....ved uvidim,zajtra ideme na kontrolu vratane ctg....Pekny vecer este prajem,ja idem este kuk panelak na nete a do postele🙂 Krasne snicky dievcata...

dugyna
25. máj 2010

@riag Tak daj vediet ako zajtra ste dopadli. Dobru noc🙂

mimi21mimi
26. máj 2010

Dobre ranko 🙂
Aj u vas je take na nic pocasie - ze lahnut a spat? 😀

mimi21mimi
26. máj 2010

ejha uz som znova hore a stale nikto? 😒

vefi89
26. máj 2010

No teda dnes bude sprostý deň...búrka jak hovado u nás, ani von nebudem môcť s drobcom, v noci nespal skoro nič a mňa už asu hodí o zem....Normálne malinký včera zaspinkal 20:00, ja som zľahla o desiatej, 23:45 už sme boli hore a držali sme do pol štvrtej rána...a aby toho nebolo málo, tak od pol štvrtej bol hore každú hodinu 🙄 a teraz ani spať nemôžem, mm sestra mi nasťahovala na celý deň 2-ročnú babu...takže na porážku 😒 ☹

mimi21mimi
26. máj 2010

@vefi89 eeejha to mas vesele doma.... u nas bola tiez strasna burka, ale uz to vyzera trochu lepsie.

vefi89
26. máj 2010

@mimi21mimi u nás sa strhla ráno o ôsmej, ale to taká fajná prietrž mračien 😀 a ešte stále to pokračuje....mne sa búrky strašne páčia, len keby tak nelialo 😅

mimi21mimi
26. máj 2010

@vefi89 no u nas tiez tak.... ja zas burky moc nemusim, resp. tie hromy 😀

lubka89
26. máj 2010

ahojte baby ... ako sa mate? co je tu nove ? mame neake nove babatko?

mimi21mimi
26. máj 2010

@lubka89 janefonda ma malu Natalku 🙂

lubka89
26. máj 2010

to uz tak jej gratulujem 🙂 nech su zdravucky 🙂 a vies aj miery?

vefi89
26. máj 2010

@lubka89 ako sa mávate??darí sa vám??

@mimi21mimi veď to je na tom to najkrajšie 😀

lubka89
26. máj 2010

@vefi89 no mame sa dobre .... prave mi zaspal 🙂 vcera sme bolik z nozickami . ale chvalabohu je vsetko ok🙂

vefi89
26. máj 2010

@lubka89 tak to je super 🙂 jéééj a vy máte dnes presne mesiac, gratlujeeeeem 😉

lubka89
26. máj 2010

@vefi89 ano 🙂 uz sme veliky🙂 a vy ako?

lenocka84
26. máj 2010

ahojte bambule
ako sa mate?

lubi aku mate vahu?

lubka89
26. máj 2010

@lenocka84 my sa mame dobre 🙂 nasa vaha je 4020g

lenocka84
26. máj 2010

slusneeee lubi, my mame 3680g, a za tyzden mi pribral cez 500g
sa mi to zda dost vela

lubka89
26. máj 2010

@lenocka84 no tak to je dobre 🙂 mozes byt rada. a kojis ho?

lulu4
26. máj 2010

@vefi89 no ty mas dobry cirkus teraz doma s Miskom a to tie zuby ho trapia ze ked ti nechce v noci spavat? Inak s nim nebol problem, ci bol stale taky spekulant? a este aj 2 rocne dievcatko na starosti a ked u vas leje, to jej moc program nevymyslis... no len pevne nervy ti teda zelam...

lulu4
26. máj 2010

@lenocka84 Paťko ti teda slusne pribera, ved za chvilu tu predbehne aj ine deticky 😵 ale to je dobre, lepsie ako keby ti nechcel papat...

elko69
26. máj 2010

ahojte babule,ako s amame??s tym pocasim je to na figu veru,som poprala vcera dve pracky a musi sa mi to schnut vo vnutry a to pradlo potom nieje take vonavucke,slahne ma ale tak potrebujem aj prat a ciste pradlo...este ma caka zehlenie a to mi az zle je ked si spomeniem na to...no musim sa ist angazovat bo by som chcela poobede vybehnut do mesta ak nebude liat ovsem...tak hned aj papa a vecer s aozvem..
@vefi89 tak to mas teda veselo doma tusim ....fuha..zvladas v pohode?

jjana17
26. máj 2010

ahojte ako sa dnes mate???? co noveho???

lulu4
26. máj 2010

@jjana17 ahoj, normalne som zacala premyslat, ze co mas dnes za program ked ta tu niet? co mam nove? akurat som zjedla svoje ranajky, natlacila som sa krupicou 🙂

lulu4
26. máj 2010

@elko69 ani ja nerada periem ked sa to neda dat von, ale tak co narobis, akurat premyslam ci ist dat prat alebo nie, ze ci sa to chvilkove slnko tu u nas udrzi... akurat tu pod oknami kosia travu a mna z toho dobre svrbi nos, burcuje to moju alergiu..
ty si vies na kazdy den spravit program, uz zase utekas do mesta? xixi a inak ako bola spokojna s darcekom svagrina aj som sa zabudla opytat?

elko69
26. máj 2010

@lulu4 no sak snazim sa este kym to ide nejako ten cas vyuzit,potom uz budem viacmenej doma zavreta asi prve tyzdne a potom len a len s malinkym mozem niekam ist tak treba este dokupit co budem potrebovat aj n aleto nejake veci aj pre mna,ako topanky, zabky a este neviem na co natrafim a teraz ked vidim to pradlo je mi az zle..vcera som o pol 10 vecer zehlila zavesy a este som ich aj vesala,teda mm vesal ale teda nerobil to s usmevom,ale musela som ich tam mat..hehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre