• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@jjana17 ja tak hladam mobil..hihi len ten sa da przvonit aspon..hihi hadam to po porode pominie vsetko...
27. máj 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 preto ze viem rizika tak by som spontanne KP nesla rodit..
27. máj 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 tak tomu verim,,

@dugyna ved ano,,,,,to mas pravdu
27. máj 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 a ked nie?????????????sakra :unamused:
27. máj 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja zehlit,ozvem sa neskor..
27. máj 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala jane..takze najprv co vsera lebo asi som zabudla napisat..- vcera malicka bola vcera pod lampou nakolko ma zlatcku, a inak ze po tom cisarskom potrebuje zo vsetkym pomoct..z cely den bola s nou sestra v nemocke a starala sa a pomahal jej..ze nevie ani malu zdvihnut., ani prebalit :frowning2: aspon ze na wc si zajdem..a vsetky pozdravuje

dneska pisala- ze uz vie aj malu pestivat!ale ze musela odsavat lebo sa malej nechcelo papat, dufa ze je to len tym ze je malicka unavena zo zltacky. a ze keby rodila normalne tak uz zajtra by isla domov..ale takto tam musia ostat do PO asi, ale zase je rada ze malicka ostane pod dohladom koli tej zltacke. a vsetkych vas pozdravuje

mirka sa zatial neozvala
27. máj 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 ja mam podla ultrazvuku skorsi a podla PM o 3tyzdne neskor :sunglasses:
27. máj 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 pohlavie nebolo vidiet.. lebo moja doki nema v ombulancii sono.. takze som bola zatial len 2rat a to sa vtedy krutilo :grinning: takze nebolo vidiet
27. máj 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leveretka porodila, dcerka Zoe, 16:45, 51cm a 2,98kg
gratulujemeeeeeee
27. máj 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo aha lebo mne dr.tiez povedal v 30 tt ze je maly velky ako v 33 tt podla ultrazvuku,ale termin mi teda neposunul nijako zatial..a kedy si bola na sone naposledy??ja v 6, v 12 v 20 a v 30 tt a teraz az v nemocnici v 36 tt,a teda v 20 tt sa chvalabohu maly ukazal..a 3D ste neskusali??aj tam som ja bola v 23 tt a tam mi to iba potvrdili..podla mna to stoji za tie peniazky a ist tam..
27. máj 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 mame tu dalsie babetko?a take cerstve,par hodinove??waw tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
27. máj 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 leni oddkaz ze srdecne gratulujeme a nech si uzviva maminkovanie :wink: a isli ako nakoniec prirodzene ci cisarskym?
27. máj 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leveretka gratulujem :wink: :wink: , juj tesim sa s vami velmi :slight_smile: , vela zdravicka :wink:
27. máj 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aj vy mate uz tolko mliecka toho pociatocneho???sak ja mam kazdu chvilu flaky na tricku a ked si prsnik stisnem tak mi az strieka,to asi je dobre a jakubko bude mat asi aj co papat,ze?
27. máj 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leveretka sla nakoniec normalne, co som aj rada
akonahle nieco bude dam vediet, pozdravy odovzdam
27. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 leni ze aj kocky z temy porodnica v BS gratuluju a pozdravuju

kocky mirka je v poriadku infuzka zabrala..do pondelka by ich chceli este nechat kinderkovat :wink:
27. máj 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odovzdaaaam dugy
27. máj 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
leni, môžem sa Ťa niečo opýtať? čo všetko treba vybavovať po narodení bábätka a ako urgentne?? lebo som z toho mierny debil. čítala som, že trvalý pobyt treba nahlásiť do 3 dní, ale na základe čoho keď rodný list budeme mať až po nejakom týždni...a tak isto sociálka, poisťovňa a ja neviem čo ešte všetko :unamused:
27. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby nestresuj, rodny list ti daju cca do 3-4 dni
k nemu ti daju ziadost o prispevok na dieta, na urade prace, soc.veci a rodiny ti dajud alsie tlaciva, k prispevku
po 28 dnoch das potvrdit pediatricke, svojmu gynekologovi a das zase na urad
socialka podla toho ci si zamestnana, alebo szco
ja viem len szco
27. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok babule idem uz off ja..pekny vecer este prajem...papa
27. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 nám vraveli, že ho vystavia až tak neskôr...a trvalý pobyt ste mu kedy nahlasovali? ja som bola zamestnaná tak to zistím niekde inde..a ďakujem
27. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes ja som mala za 3 dni
treba si volat na matriku a overit
a socialku by ti mal poslat zamestnavatel
27. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 zamestnávateľ posielal iba ohľadom materskej, všetko ostatné si budem musieť riešiť sama..ani neviem čo tám ísť vlastne nahlásiť :unamused: ale tak zistím...samé papierovačky....sa na to neteším :unamused:
27. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím sa ísť venovať mužovi. pa-pa
27. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer... je tu este niekto vobec?
27. máj 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: vsetky este spite?vylezte z postele ved vonku svieti oskar :sunglasses:
28. máj 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami ahoj ja som tu uz hodinu.. len som nepisala, kedze tu nikoho nebolo :P ... manzel zaspal do prace tak som pospala dlhsie... ale sak tak mu treba.
28. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si urobila konecne hemendex a bola som v obchode lebo dnes mame bryndzove halusky.
28. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut... ja tiez ranajkujem hemendex... sice nanho nemam vobec chut, ale neviem co ineho by som si dala :slight_smile:
28. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy zvladate jest nieco ako hemendex? :slight_smile: ja by som si dala tiez, ale od zaciatku tehu take nehrozi... budem si musiet pockat nan az po porode :slight_smile:
28. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok