Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
28. máj 2010

@lulu4 4 kg v 27 tt??no waw tak to nemas moc veru tiez...
@vefi89 juj malinky,chudatko,este ze si to tie detitcky nepamataju neskor 😉 treba mat po ruke asi panadol detsky kvoli horuckam.a mozno sa to zaobide aj bez nich ...

elko69
28. máj 2010

@tadotami sikula

tadotami
28. máj 2010

@elko69 uz slaninku opekam lebo za chvilu hladosi pridu.

vefi89
28. máj 2010

@elko69 henď ako sme prišli som mu dala nurofen 🙂 a kedy ideš rodiť??či čakáš doradu? 😀

elko69
28. máj 2010

@tadotami jaj no ja som dala trosku rozmrznut pizzu,dnes to bude taky polotovar na obedik :D
@vefi89 aha no tak preistotu radsej...no ja az za take 3 tyzdne by som mala ale sak uvidime co krpec jak sa rozhodne...zatial cakam doradu...

lulu4
28. máj 2010

@tadotami si sadila papriku? tak nech je dobra uroda a co dnes porabas inak?

lulu4
28. máj 2010

@vefi89 tak jej skus potom cinknut ak budes moc a daj nam vediet co je s nou... ze jej drzim palceky

tadotami
28. máj 2010

@elko69 aj tak sa da 😀
@lulu4 dakujem a dnes neviem kde mi hlava stoji.mam toho trochu viac.

lulu4
28. máj 2010

@liv1 aha cervix skore hej to viem, to sa tam zapisuje do knizky ja tam mam tusim 0 neviem ci je to k tomu ale ze to mam super... tak neviem... a inak sme otoceni dole hlavickou preto tak kopcuje nozkami raz vlavo raz vpravo lebo som netusila ako tam moze byt umiestneny 😀
zvladnes to len nevstan pred tym moc skoro, ja som vstala tak hodinku pred, rychlo som dala sprchu a sup s mm do auticka a ma tam zaviezol.. a uz som si len v lekarni vyzdvihla tu gebuzinku a islo sa na vec... radim ti vypi to cele naraz lebo po duskoch to musi byt humus, zbytocne to budes vychutnavat a zober si normalne polku citrona to dovolia dat kazdemu do toho, to ti dost pomoze...

lulu4
28. máj 2010

@tadotami takze varis? upratujes? papriku sadis? hladosov cakas? a co este? a nemali by ste mlada pani trosku aj lezkat? hmm? viem, ze lahko sa pise ale tak aspon trosku aby si to Tadeas nerozmyslel skor

tadotami
28. máj 2010

@lulu4 trochu uz protestoval ale hned som ho uzemnila ze musi pomahat lebo nic neni zadara.chce mi za to odvalit pravy bok.

lulu4
28. máj 2010

@tadotami no deti su vynaliezave, uz teraz vymysla ako na teba, vies ako a zapacil sa mu tvoj pravy bok, co s tym narobis? 😀 a co dobre varis hladosom?

tadotami
28. máj 2010

@lulu4 dnes mame bryndzove halusky.ale ako to uz u nas byva na veceru nezostane a zase k hrncom.

liv1
28. máj 2010

@lulu4 tak dakujem za radu, to by som netusila s tym citronom.. 🙂
tak nech si tam malinky dole hlavickou uz ostane... 😉
moja sa kruti podla mna stale inak. no idem ja oddychovat babulky majte sa a krasny vikendik 😉

lulu4
28. máj 2010

@tadotami no ked uz mas okrem manzela aj dieta a o chvilu dve uz je viacej tych hladosov... viem si to zivo predstavit, ja budem mat dvoch chlapov doma a hlavne ked bude ten maly v puberte tak ma asi zje, viem to podla bratov a bratrancov u nas v rodine, vtedy jedia za troch 😀

elko69
28. máj 2010

@tadotami to inak aj ten moj niekedy protestuje a uprace sa na jednu stranu a vacsinou n alavu ale tak to tiez asi podla jeho nalady... 🙂 krpec jeden...

elko69
28. máj 2010

@liv1 papa a odpocivaj dalej...

lulu4
28. máj 2010

@liv1 len si oddychni, ja si idem tiez lahnut, ved vcera som isla neskoro spat, dnes zas skoro vstavala, mam toho uz dost... buem na teba mysliet v pondelok.. drzkaj sa... a ozaj ako ide prerabka?

lulu4
28. máj 2010

@elko69 Vcera som na teba myslela, ze ty si z TT, ja som tam bola vcera od 14tej do 20tej ale presedela som to v skole 😠 tak som si tak pomyslela, ze ty urcite zase niekde lietas po meste a nieco zhanas 😵 ci nebola si vcera?

tadotami
28. máj 2010

@lulu4 tamarka zje toho viac ako ja teraz.
@elko69 od zaciatku mi lehni na pravej strane.boli ma uz z toho klb.aj v noci sa budim na to ze ma az stipe ten bok od bolesti.

lulu4
28. máj 2010

@tadotami no tak to mas potom vesele, ze na dievca tolko zje ale tak je vo vyvoji a chuda je jak lata, decka to vybehaju 😀
A s tym pravym bokom ti nezavidim, to ked sa len na jednu stranu tlaci maly to nie je bohvieco ale tak rozkazat sa mu neda, musis este vydrzat, ved to uz mas za par

lulu4
28. máj 2010

@tadotami hmm, inak vies co som sa ta chcela uz davno opytat, neber to nijak osobne ani sa neuraz, len moja zvedavost, ze preco take neobvykle meno pre maleho ste vybrali? ze kto vyberal?

tadotami
28. máj 2010

@lulu4 ja som vybrala.tamarka suhlasila len mm si mele stale to svoje.mne sa velmi paci.a tadeas je slovenske meno len velmi malo pouzivane.aj ked sa tamarka narodila bolo to neobvikle meno a kazdy sa cudoval.tych tiez nie je vela.

lulu4
28. máj 2010

@tadotami to je pravda ani Tamariek nie je vela, mne sa to meno tiez velmi paci... Tadeas je slovenske a ozaj malo pouzivane, aspon to nebude ako taky Samuel, ktorych je na meter stvorcovy neviem kolko 😵 Tak ja sa len pytam lebo ako poznam mojho mm s menom by urcite nesuhlasil 🙂 tak to mame jednoduche, maly bude po nom a basta ale som mu povedala, ze keby sa volal Aladar alebo tak podobne nema sancu aby sa maly volal po nom 😀 😀

lulu4
28. máj 2010

no idem ja off na chvilu hodit slofika, lebo ma nejako zmaha unava 😖

dugyna
28. máj 2010

@lulu4 Mirka mala zle ctg,malickej bilo rychlejsie srdiecko. Je v nemocke,zatial caka co dalej. Pozdravi som odkazala

tadotami
28. máj 2010

@lulu4 musela som sa zasmiat.ten moj si stale mele len samuela.je ich naozaj velmi vela.este sa mi paci henrich ale velmi velmi davno som mala frajera hena a je to take sproste.keby sme mali dievca tak by to bola vanda a tiez nikto nesuhlasil.ako keby ma to zaujimalo.

elko69
28. máj 2010

@lulu4 vcera sme boli vynimocne doma.hehe bola tu sestra s malu a mm spal takze sa mi nechcelo ani nikam ist 🙂 a ty sem chodis do skoly?tak dobru noc 😉
@tadotami aha no mne s achvalabohu prevaluje hocikde ale teda oblubenejsi ma lavy bok ale aj ten pravy sa mu paci 🙂

tadotami
28. máj 2010

@elko69 ja po porode budem mat s tym klbom asi problemy.som zvynuta na bolest ale toto je teda fest.

elko69
28. máj 2010

@tadotami a lekar ti n ato nic nepovedal ani nedal???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre