Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi tak to neviem ale podla mna by to mohlo byt z preglejky vyrezane lupienkovou pilkou,natrete ruzovou a napisane mirka.

mimi21mimi
1. jún 2010

@tadotami taaak najdem sikovneho rezbara 😀

garonka
1. jún 2010

@vefi89 jaj vidíš a sms mi došla a ja ťapa som neodpisala uplne som zapomla 😝
no ani my nemali reakcie, davala som homeopatika tak super ale vraj to druhe očkovanie môžu teploty nabehnuť no užas 😠
ale dam zas homeopatika a bude dobre dufam
my sa mame oki, sere ma počasie, ani vonku sa neda ísť a na balkone mi spať nebude lebo s kočíkom musím hybať 😠
a vy akooooo? dufam, že nemate v dome vodu ako minule 🙄

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi to si mozes aj sama doma na kusok preglejky si nakresli oblacik a lupienkovou pilkou to pojde lahko.nemusi to byt zle ani z ruzovej latky na sposob vankusika,vyplnene vatelinom alebo vatou a vo fotoateliry si dat mano vytlacit.v nitre je jeden taky fotoatelier kde to robia na tricka a tak.

mimi21mimi
1. jún 2010

@tadotami aaa uz som to nasla na mimibazare 🙂

vefi89
1. jún 2010

@garonka ešte nieeee, voda zatím v koryte ako má byť..ale dokedy neviem 😕 aj tu hnusne, ešte aj zima, vonku necelých 12 stupňov, si do večera aj vlasy vytrhám ☹

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi kde tam?chcem vidiet ten zazrak.

mimi21mimi
1. jún 2010

@tadotami http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=137337
Mala si pravdu, je to drevenne 🙂

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi ahaaaaa.milene je to.aj k cene som sa konecne dopatrala.

mimi21mimi
1. jún 2010

@tadotami mne to tiez trvalo s tou cenou 😀 6,60 co som si vsimla... ale nebudem to objednavat, lebo manzel chce, aby sme malej hovorili Mirka... a ja nie 😀 tak sa musime najskor rozumne dohodnut.

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi 6,60 stoji len ten oblacik a kazde pismenko euro.ked chces mirka tak ta to stoji spolu 11,60!!!

mimi21mimi
1. jún 2010

@tadotami fuuuuuuuuuu 😕 to som si veru nevsimla... tak to uz je dost. Tusim vymyslim neico ine, alebo zbehnem do nejakeho obchodu, ci nemaju nieco podobne....

vefi89
1. jún 2010

@dugyna a kde sú fotky???

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi mne by sa to pacilo aj usite.taky vankusik olemovany satenovou stuzkou a krizikom vysite meno.a satenovou stuzkou by sa to aj priviazalo.tusim si mi dala cervika do hlavy.

mimi21mimi
1. jún 2010

@tadotami Hmmmm ked to nahodou urobis, tak hod foto 🙂 Ja nie som talent na sitie, takze musim vymysliet nieco uplne ine. 🙂

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi ked zostane cas tak nieco vymyslim.mam tu teraz dost dost zakaziek ktore musim do porodu urobit.tie zeny nezaujima ze som v 34tt.najradsej by som s tym slahla.dnes mi dokonca taka stara husenica do mobilu povedala ze je to moj problem a mam si to zariadit.tak som jej to dost ostro vysvetlila.

mimi21mimi
1. jún 2010

@tadotami ty pracujes ako krajcirka doma?

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi no nic ine mi nezostava ked som musela zostat doma.

mimi21mimi
1. jún 2010

@tadotami ja chodim dvakrat do tyzdna pocas vychadzok na treningy - aj ma to bavi ale aj nieco zarobim... no taka robota na doma nie je zla... ja rozmyslam, ze asi zacnem s uctovnictvom. Privyrobenie sa vzdy hodi k materskej.

dugyna
1. jún 2010

@vefi89 Ake fotky?

tadotami
1. jún 2010

@mimi21mimi hm to mas pravdu az na to ze keby som nesila tak som v.....pretoze do porodu nedostavam nic.a to ma zajtra idu na matersku vypisat ale nic nedostanem.az ked sa krpec narodi.

tadotami
1. jún 2010

damy koncim.na zadku mam otlak z lezania.idem hodit kura do truby a nieco robit.tak sa zatial majte.

garonka
1. jún 2010

@vefi89 a cez deň ti Miško spinka? kde? v kočíku?

lubka89
1. jún 2010

ahojte baby ... chcem sa opytat aj vase male chrcali ked boli malinke ako je teraz len moj? on strasne ked tlaci :(

vefi89
1. jún 2010

@dugyna Timejkine

vefi89
1. jún 2010

@garonka ako kedy, záleží kde ho položím 😀 😀

@lubka89 a vytieraš mu pusinku?

garonka
1. jún 2010

@vefi89 no mne zaspi na rukach a musí zaspať tvrdo kym ho preložím ale ruka mi ide odpadnuť 😀

lubka89
1. jún 2010

@vefi89 nie nevytieram .... doktorka povedala ze to z mlieka tak chrci

garonka
1. jún 2010

@vefi89 hej hej Tvoj Miško ma dnes presne 3 mesiačiky a rovno na deň detí
happy Birthday 😀 😀 😀 😀

garonka
1. jún 2010

@lubka89 ako z mlieka? sa mu ťažko dycha?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre