• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@garonka no t aj moj tak isto zaspava :slight_smile:
1. jún 2010 o 13:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 Tobi ako Tobi nie? kedy oslavujete meniny?
1. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka asi ano ja neviem ale ze sa nemam bat
1. jún 2010 o 13:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 skus pozrieť či nema soplíky ale to nevadí
aj my občas tak chrčíme a spíme s otvorenou pusou :wink:
1. jún 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 veď preto som sa ťa na to pýtala. neviem ako sa to volá, ja som si normálne v lekárni pýtala fialovú vodičku pre dojčatá na vytieranie pusinky. to mu potom stiahne povlak mliečka a tým pádom čistejšie dýcha :wink:

@garonka díky, díky :grinning: :grinning: no to presne ako môj Miško...ale my sme kusa ťachšejší :grinning: :grinning: aspoň budeme mať svalstvo :grinning:
1. jún 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ano ako Tobias :slight_smile: meniny oslavujeme 13.6 ako je Tobiaš a vy?
1. jún 2010 o 13:36  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 to mu vytieram len keď má veľmi zanesenú pusinku a ozaj to pomáha a čistí mu to.
1. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 my 13 septembra lebo vtedy maju Tobiaskovia meninky sa teším lebo september je u nas plny
1. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dneska som voala za vysledky tripple testou a su v poriadku taka som stastna ako blcha :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
1. jún 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 ahhha .... no ale on mava niekedy aj sopliky tak mozno za to ma stoho:(
a teraz sa zobudil na to ako si prdol :DDD
1. jún 2010 o 13:38  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 no my našťastie nemusíme ničim vytierať ale zas musíme veľa vody denne vypiť :angry:
1. jún 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 to poznám :grinning: :grinning: :grinning: skús tú vodičku, ono je to dobré aj na to, že keď bude mať v pusinke veľa nahromadeného a nedajboh to prehltne, tak ho to môže zapiecť a zalepiť. ja vytieram asi tak 2 razy do mesiaca a je badateľný rozdiel. alebo sa na to opýtaj lekára alebo lekárnika

@garonka na každej poradni ma vždy zdrbe, že zase tam má povlak, a to ho tam ja nevidím a on hej. tak ja preto
1. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 a to sa z čoho robí? ja mam rada tabuľkove doktorky, poslala by som ich kade tade
1. jún 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no však z mlieka nie???ani nie že tabulkkový doktor, ale mne tiež chrčal a ja som sa bála, že pči sme chorí no a odvtedy mu vytieram
1. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 jaaaj aha už som v obraze :sweat_smile:
a ďalšiu poradňu mate kedy?
my až 19 jula a tak neurologiu a už dvihame hlavičku do sedu len naša doktorka je prihoreta neustale nejake diagnozy najde
1. jún 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka neni stara a zakomplexovaná??júúúj, ani neviem, ale asi o mesiac zase :sweat_smile:
1. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 no povedala by som že ma po 50tke ale take zvlaštne metody ma, inač je k deťom zlata ale ak sa jej niečo nepozdava hneď posiela nas kade tade, najnovšie že na rehabilitacie a na neurologii ťukla na čelo, že netreba, tobi sa vyvíja tak ako ma
1. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka aspoň vieš že nič nezanedbá....už sme hore tak zatím pá :slight_smile:
1. jún 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 a my ešte spinkameeeeeeeee be be :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 Neviem mirka my vcera pisala ze budu na fore a neboli. Tak povedala ze mi posle a ze mam potom hodit na forum tak cakam,zatial mi nic neprislo
1. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: Vsetkym prajem nadherne popoludnie :slight_smile: od stvrtku ma byt opat slnecno...teda saspon u nas :slight_smile:
1. jún 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi Ahojky :slight_smile: Mimi,tu vo Svajciarsku to dostanes v porodke alebo kupis v papiernictve su to oblaciky alebo bociany,rozpravkove postavicky...cokolvek chces,ludia si to vesaju pred dom alebo na balkon...myslim , ze sa to da zohnat aj v Rakusku-(papiernictvo) Alebo,si to urob kludne sama ak vies pekne kreslit.....ono to je s kartonu alebo plastu...takze to lahko vyrezes a namalujes :slight_smile:
1. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 ta fialova vodička sa volá gencián
1. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
ako to tu ide?
1. jún 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj je tu niekto :unamused: :unamused: :unamused:
1. jún 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani
1. jún 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 ahoj leni,,,,vsetky asi driemu ked je takto,,,ako sa ma malinky co robka
1. jún 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 a cudujes sa? aj moj maly furt spi, z toho pocasia
aj teraz spinka sa napapal,a uz haji
tak som kludna a spokojna
1. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 no ved jasne ja sa necudujem ved to je katastrofa co sa deje, aj mm ide z roboty a ze to je kupalicko na tych cestach tak len trpnem aby dobre prisiel
jaj tak malinky musi byt teraz chutnucky, no moje babatko v brusku ma malu diskoteku asi tak sa mrvka, taky je chutny ako tu noha tam ruka mi vybehuje
1. jún 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby.som tu na skok.medzi grcanim sa snazim sit.ale zvracanie vyhrava.dnes som zjedla 1suchy rozok.na paradu.
1. jún 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok