Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lubka89
1. jún 2010

@garonka no t aj moj tak isto zaspava 🙂

garonka
1. jún 2010

@lubka89 Tobi ako Tobi nie? kedy oslavujete meniny?

lubka89
1. jún 2010

@garonka asi ano ja neviem ale ze sa nemam bat

garonka
1. jún 2010

@lubka89 skus pozrieť či nema soplíky ale to nevadí
aj my občas tak chrčíme a spíme s otvorenou pusou 😉

vefi89
1. jún 2010

@lubka89 veď preto som sa ťa na to pýtala. neviem ako sa to volá, ja som si normálne v lekárni pýtala fialovú vodičku pre dojčatá na vytieranie pusinky. to mu potom stiahne povlak mliečka a tým pádom čistejšie dýcha 😉

@garonka díky, díky 😀 😀 no to presne ako môj Miško...ale my sme kusa ťachšejší 😀 😀 aspoň budeme mať svalstvo 😀

lubka89
1. jún 2010

@garonka ano ako Tobias 🙂 meniny oslavujeme 13.6 ako je Tobiaš a vy?

vefi89
1. jún 2010

@lubka89 to mu vytieram len keď má veľmi zanesenú pusinku a ozaj to pomáha a čistí mu to.

garonka
1. jún 2010

@lubka89 my 13 septembra lebo vtedy maju Tobiaskovia meninky sa teším lebo september je u nas plny

bubulacik
1. jún 2010

ahojte dneska som voala za vysledky tripple testou a su v poriadku taka som stastna ako blcha 🙂 🙂 😀

lubka89
1. jún 2010

@vefi89 ahhha .... no ale on mava niekedy aj sopliky tak mozno za to ma stoho:(
a teraz sa zobudil na to ako si prdol :DDD

garonka
1. jún 2010

@vefi89 no my našťastie nemusíme ničim vytierať ale zas musíme veľa vody denne vypiť 😠

vefi89
1. jún 2010

@lubka89 to poznám 😀 😀 😀 skús tú vodičku, ono je to dobré aj na to, že keď bude mať v pusinke veľa nahromadeného a nedajboh to prehltne, tak ho to môže zapiecť a zalepiť. ja vytieram asi tak 2 razy do mesiaca a je badateľný rozdiel. alebo sa na to opýtaj lekára alebo lekárnika

@garonka na každej poradni ma vždy zdrbe, že zase tam má povlak, a to ho tam ja nevidím a on hej. tak ja preto

garonka
1. jún 2010

@vefi89 a to sa z čoho robí? ja mam rada tabuľkove doktorky, poslala by som ich kade tade

vefi89
1. jún 2010

@garonka no však z mlieka nie???ani nie že tabulkkový doktor, ale mne tiež chrčal a ja som sa bála, že pči sme chorí no a odvtedy mu vytieram

garonka
1. jún 2010

@vefi89 jaaaj aha už som v obraze 😅
a ďalšiu poradňu mate kedy?
my až 19 jula a tak neurologiu a už dvihame hlavičku do sedu len naša doktorka je prihoreta neustale nejake diagnozy najde

vefi89
1. jún 2010

@garonka neni stara a zakomplexovaná??júúúj, ani neviem, ale asi o mesiac zase 😅

garonka
1. jún 2010

@vefi89 no povedala by som že ma po 50tke ale take zvlaštne metody ma, inač je k deťom zlata ale ak sa jej niečo nepozdava hneď posiela nas kade tade, najnovšie že na rehabilitacie a na neurologii ťukla na čelo, že netreba, tobi sa vyvíja tak ako ma

vefi89
1. jún 2010

@garonka aspoň vieš že nič nezanedbá....už sme hore tak zatím pá 🙂

garonka
1. jún 2010

@vefi89 a my ešte spinkameeeeeeeee be be 😝 😝 😝 😀 😀 😀

dugyna
1. jún 2010

@vefi89 Neviem mirka my vcera pisala ze budu na fore a neboli. Tak povedala ze mi posle a ze mam potom hodit na forum tak cakam,zatial mi nic neprislo

riag
1. jún 2010

Ahojte kocky 🙂 Vsetkym prajem nadherne popoludnie 🙂 od stvrtku ma byt opat slnecno...teda saspon u nas 🙂

riag
1. jún 2010

@mimi21mimi Ahojky 🙂 Mimi,tu vo Svajciarsku to dostanes v porodke alebo kupis v papiernictve su to oblaciky alebo bociany,rozpravkove postavicky...cokolvek chces,ludia si to vesaju pred dom alebo na balkon...myslim , ze sa to da zohnat aj v Rakusku-(papiernictvo) Alebo,si to urob kludne sama ak vies pekne kreslit.....ono to je s kartonu alebo plastu...takze to lahko vyrezes a namalujes 🙂

happy8051
1. jún 2010

@lubka89 ta fialova vodička sa volá gencián

lenocka84
1. jún 2010

ahojky
ako to tu ide?

jjana17
1. jún 2010

ahoj je tu niekto 😒 😒 😒

lenocka84
1. jún 2010

ahoj jani

jjana17
1. jún 2010

@lenocka84 ahoj leni,,,,vsetky asi driemu ked je takto,,,ako sa ma malinky co robka

lenocka84
1. jún 2010

@jjana17 a cudujes sa? aj moj maly furt spi, z toho pocasia
aj teraz spinka sa napapal,a uz haji
tak som kludna a spokojna

jjana17
1. jún 2010

@lenocka84 no ved jasne ja sa necudujem ved to je katastrofa co sa deje, aj mm ide z roboty a ze to je kupalicko na tych cestach tak len trpnem aby dobre prisiel
jaj tak malinky musi byt teraz chutnucky, no moje babatko v brusku ma malu diskoteku asi tak sa mrvka, taky je chutny ako tu noha tam ruka mi vybehuje

tadotami
1. jún 2010

caute baby.som tu na skok.medzi grcanim sa snazim sit.ale zvracanie vyhrava.dnes som zjedla 1suchy rozok.na paradu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre