Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zuzu1111
1. jún 2010

myslím, že výsledky sú dobré- aspoň z toho záverečného hodnotenia mi to tak vyplýva 🙂 ...ale ja som taký zvedavec, študujem hodnoty, normy atď, tak som chcela vedieť, či náhodou niekto nevie 😉

lulu4
1. jún 2010

ahojte aj ja som tu zas 🙂

jjana17
1. jún 2010

@lulu4 no to je dobre,,xixi

jjana17
1. jún 2010

kde ste vsetky to vam tak net blbne alebo oddychujete

barbyes
1. jún 2010

@jjana17 pozerám súdnu sieň a popri tom hrám ešte míny tak nestíham toľko písať

jjana17
1. jún 2010

@barbyes no tak ty si vytazena riadne, ja som sama doma mm isiel do posilky a nakupit a telka ma nejako neberie

barbyes
1. jún 2010

@jjana17 môj mužík cvičí doma, tiež mi tu akurát fučí ako lokomotíva 😀 ja som hrozne hladná, ale neviem čo mám zjesť 😒 už viem, chlebík vo vajíčku 😵 😵

jjana17
1. jún 2010

@barbyes no ja ako som dnes len doma veru mi nic ani nechuti neviem ci to je aj tym pocasim ale vsetko do seba pcham na silu,,,,,,no moj chodi do posilky tak fuci tam este ze ju mame len minutku od baraku

barbyes
1. jún 2010

@jjana17 Vladko si kúpil činky a cvičí doma, aj tak dosť ušetríme lebo on je taký športovec a cvičí tak každý druhý deň, nikedy aj každý 😝 ja som dnes inak tiež dokopy nič nejedla, na raňajky som mala polovicu makovníku, potom som si dala 2 krajce chlebíku(také tenulinké) s džemom a jeden jogurt 😒 tiež sa mi nejako nežiada, ale už som hladná, skúsim nahovoriť mužíka aby mi ich urobil 😉 drž palce

lulu4
1. jún 2010

konecne mi ten kon chvilu ide tak snad sa mi podari nieco napisat... ako vidim dnes sme tak na suchej strave, akosi nikomu nic neberie, ja som mala tiez rano len chlebik so sunkou a redkovky na obed trosku halusiek s kapustou ale skoro ma z nich natiahlo, bleee akosi mi nesadli a teraz som si pred nedavnom dala zase to iste co na ranajky... a uz rozmyslam co zajtra varit...

barbyes: mne vcera moj Vladko spravil uzasne chlebiky vo vajicku este do toho vajicka aj syr nastruhal, mnaam tie boli ake dobre...a co uz docvicil a prehovorila si ho nech ti spravi veceru?

barbyes
1. jún 2010

@jjana17 urobí mi ich 😵 len musím ešte počkať pol hoďku kým docvičí 😝 čo už, vydržím 😉

jjana17
1. jún 2010

@barbyes no ty si teda tak on sa poti a sportuje a ty ho posles este papanicu urobit si ty teda cislo,,,
vies co ten moj aktivne cvicil potom sa na to vykaslal a teraz ma v robote nejake preskusanie tak sa musi dat trosku do formy tak teraz zarezava kazdy den v posilke, ale tiez si teraz objednal nejake stroje na cvicenie tak bude doma makat a ja sa budem zatial pozerat,,ixii
no drzkam palce a ked spravi moze doniest aj mne

lulu4
1. jún 2010

baby poznate Magne B6 premium v takej modrej krabicke? dnes som kazala mm kupit v lekarni nieco na tvrdnutie bruska a lekarnicka mu dala toto je tam az 60 tabliet a ze tym ze je to premium staci jedna tableta denne... tak teraz neviem ci si to mam davat kazdy den alebo netreba len ked mi bude brusko tvrdnut, co myslite? ale dnes mi je akosi na prd cely den ho mam ako kamen

jjana17
1. jún 2010

@barbyes no to si teda pekne oci musela na neho hodit,xixi 😀 😀 😀 😀

barbyes
1. jún 2010

@lulu4 ja by som aj jedla len mi nemal kto navariť ☹ mne sa nechcelo a tak som mala suchú 😒 ale ani som nebola nejako moc hladná...aj dobre lebo už mám 20 kg navyše 😢 ja nechápem kde sa berú veď sa neprejedám ani nejem nejaké mastné jedlá, chleba tiež výnimočne...raz za čas si dám akurát vyprážaný syr lebo ho hrozne ľúbim a nedokážem sa ho vzdať, ale inak....

jjana17
1. jún 2010

@lulu4 ako som ti pisala mne kazala dr magne B6 3x denne,,,,a co viem skoro kazda tehulka ho uziva
a v pribalovom je co napisane

jjana17
1. jún 2010

@barbyes kazdy ma inu stavbu tela niektore priberu viac ine menej, ja som bola pevnejsia aj pred tehu azatial sme pribrali 9 kg,,,,,ono to je idividualne

barbyes
1. jún 2010

@jjana17 on rád cvičí, ale ja som rada, vieš akú postavičku má?? 😝 😝 až slintám niekedy 😀 žiadny kulturista, to sa mi nepáči, on je štíhly, ale pekne vyrysovaný 😝 nemusela som až také očká hádzať, naprv, že nie ale potom súhlasil, zlatinko moje 😵
@lulu4 fakt netuším, skús zajtra cinknúť lekárovi a poraď sa radšej s ním, sama by som si v tehu lieky veľmi neordinovala 😒

jjana17
1. jún 2010

@barbyes no ten moj je na tom tak isto,,,i ked teraz pribral ako sa ozenil xixi ale ti poviem ze svaly a vyrysovane telo ma ,,,,len nema uz tehlicky na brusku ale ma brusko,,ixi

jjana17
1. jún 2010

@barbyes a co malinka v brusku ziaden naznak ze by uz chcela ist na tento svet??

barbyes
1. jún 2010

@jjana17 ja som bola chudunká, mala som 49-50 kg a veľkosť 34, ale ja som aj malinká, mám len 163 a zrazu som ako slon 😝 ja sa tak teším keď bude malinká vonku a budem môcť začať cvičiť, pekne brušáky aby som mala svoje pekné bruško a s tými kulturistickými rukami neviem čo spravím, kým sa dám do kopy asi to chvíľku potrvá 😝 ja si na to asi aj preto neviem zvyknúť...predtým som jedla všetko aj sladké a sem tam som cvičil, ale nikdy som nemusela držať diétu a nepriberala som a teraz mám pocit, že sa na mňa nalepí ešte aj ten vzduch čo dýcham

barbyes
1. jún 2010

@jjana17 môj má aj také pekné bruško 😵 no, asi ho dnes znásilním, si robím chute ako ho tu opisujem 😀
a malinká?? ja neviem, nechce sa jej 😠 čo s ňou? zabijem ju? 🙂 páči sa jej tam, ale ani sa jej moc nečudujem keď je vonku tak škaredo 😒

jjana17
1. jún 2010

@barbyes ja som mavala normalnu postavu, ale potom ako prislo chcenie babatka a jedenie hormonov tak to islo hore o 20 kg teraz plus tehotenske kila takze vies asi ako sa citim,,,nic prijemne, ale pevne verim ze po tehu sa dostanem opat do svojich 55az 60kg

jjana17
1. jún 2010

@barbyes ono je pekne ked chlap je taky na zahryznutie,,,xixi
no my mame uz cervenu,,,po poslednom milovani som chytila strasne krce takze nic sa uz nekona

lulu4
1. jún 2010

porazi ma s tym netom, chcem s vami kecat a nemozem, jedna sprava sa mi tu nacitava 10 minut 😠

barbyes: ja som mala v piatok poradnu a povedala som jej o tom tvrdnuti bruska obcas a kazala mi kupit magnezko, nepovedala ake... a ze mam aj viacej oddychovat, tak som mm vyslala do lekarne a dali mu to magne B6 premium kde zevraj staci jedna tabletka denne

Jani, viem, ze aj ty ho beries, no na pribalovom som citala iba tolko ze v tehotenstve je potrebne sa pred uzivanim poradit s lekarom... ale tak sama mi povedala, ze si mam kupit magnezko tak to nebudem riesit... dam si tu jednu tabletu denne a bude a ty to uzivas 3x denne ako ti povedali?

barbyes
1. jún 2010

@jjana17 nám tiež dr zakázal a v Nedeľu sme sa milovali prvýkrát po 5 týždňoch, už som mala také absťáky, že sa mi o ničom inom nesnívalo 😀 mne zakázal kvôli kŕčku lebo som ho mala zmäknutý a hrozil predčasný pôrod, ale teraz ma to už chytiť môže takže si to musím užiť lebo potom zasa po pôrode budeme donútení abstinovať nejaký ten čas 😒 už sa teším keď sa vrátime do starých koľají 😵

jjana17
1. jún 2010

@lulu4 ja ju uziam len na noc, ako to aby som jedla milion doplnkov, mne sa to nepaci, zelezo mam tehu vitaminy mam a este ze 3x denne magnezko,,trosku vela

lulu4
1. jún 2010

@barbyes inak barbyes ty to mas s tym sexom dobre, ze si ho mozes uzivat az takto do konca tehu ze ti po nom nic nie je, lebo my sme to vcera akosi presvihli asi kedze dnes sa citim ako sa citim 😖

jjana17
1. jún 2010

@barbyes no ty si teda cislo,,,co dodat 😀 😀

barbyes
1. jún 2010

@lulu4 to je dobrá doktorka 🙄 čo Ti nepredpísala nejaké konkrétne, od čoho je tam? na okrasu? škoda, že máš ten problém, možno kvôli tomu počku, aký máš net, cez čo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre