Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
27. aug 2009

baby idem ľahnúť lebo zas bolí chrbátik, "vidíme" sa zajtra

papaaaaa 🙂 😵

diamond_doll
27. aug 2009

dobru noc prajem 🙂

hannachd
27. aug 2009

andrejusa... ahojky. tak som dnes bola na vysetreni u gyn. brali mi krv na hcg. inak ziadny zapal nemam a tie bolesti co mam, tak na nich mi povedal, ze ranna gravidita imituje gyn. zapal. ci je to zapal vajecnikov, ci zapal moc. mechura. zajtra budem vediet vysledky ci je to cca 3 tt stopercentne. uz mi predpisal aj duphaston, ked to bude zajtra tak. dufam, ze uz konecne by mohlo. to prve bohuzial nevyslo:O( pekny zvysok vecera.

miroslava89
27. aug 2009

uz som spet..

miroslava89
27. aug 2009

jaj a vas tu neit co?☹ ja dneska hrozne miesam akosi jedlo mne bude tak krasne zajtra zle 😠 asi mi podvedome tak chybaju tehu casy..

miroslava89
27. aug 2009

no nic vas tu niet...drahy ma poslal kade lahsie len nech ma odo mna pokoj..idem ja spat dobru nocku..

miroslava89
28. aug 2009

dobre ranko- spinkate spinkate? a ja uz opet zarezavam v praci 😔

garicka
28. aug 2009

dobré ránko tehulky

mirka už si si zvykla na skoré vstávanie? mne došiel balík až večer o siedmej, volala som im pred piatou že či vôbec ešte prídu a oni že robia do ôsmej a keďže sú to novačany tak to bude aj neskôr. tak som sa trošku ukľudnila že na mňa nezabudli 🙂 . aj tak som sa nikam neponáhľala ale som bola nedočkavá. všetky tričká sedia, tak som rada že ich nemusím posiela späť 😵

vy nebývate v KE? som si myslela že hej. a keď tonie je tajomstvo, kde bývaš?

miroslava89
28. aug 2009

dobre ranko gabika🙂
na vstavani som si este nezvykla to sa neda.. dneska ma zobudil drahy so slovami ty nadrzana vevericka vstavaj 😅 to preto ze som mala vcera chut na prijemny vecer a on sa zahrabal namiesto toho do papierov 😠

len v tom maju akosi divny system ze zavolaju rano a mas cakat do vecera.. ale hlavne ze si sa dockala a si spokojna🙂

a nebyvame v kosiciach..paru km od kosic byvame- Rozhanovce🙂

garicka
28. aug 2009

😀 že veverička.... srandista 😵 tie papiere treba zlikvidovať, dúfam že na kube budete len vy dvaja bez papierov 😉

miroslava89
28. aug 2009

srandista..len ja nemozem zato ze som mala chut na objatie 😅 🙂

no opovazil by sa zobrat si pracu na dovolenku skoncil by niekde v oceane medzi zralokmi priamo dole hlavou z lietadla 😠 na dovolenku nepatri ani notebook ani papiere ani mobil a on dober vie ze to nema urobit raz to porusil a tak to aj dopadlo vratili sme sa skor..

miroslava89
28. aug 2009

inac co varite dneska na obed?predo mnou lezi jedalnicek co si vybrat na obed a akosi netusim ja by som brala vsetko 😅

garicka
28. aug 2009

zemiakové plackyyyyyyy, ale budú z nových zemiakov tak dúfam že sa podaria... a polievku neviem akú... možno len sáčkovú lebo celý víkend nebudeme doma tak zbytočné je variť veľa... potom to pôjde len do vecka a v pondelok idem do trebišova a prídeme až v utorok poobede, takže varenie len dnes a potom až v stredu.... 😝

garicka
28. aug 2009

odkiaľ vám nosia obedy?

miroslava89
28. aug 2009

a kam idete na viked?
jeminky zemiakove placky by som si dala aj ja uz 😔 take mnamiky domace od svokricky alebo mamicky..

a obedy mame ani neviem skade to by som musela najst draheho sa opytat.. u nas len kazde rano koluje zoznam kto si co da a potom uz vidime len koopy jedla 😅

garicka
28. aug 2009

v jasove budú dni jasova - som odtiaľ a tak tam ideme pozrieť a bude vystupovať aj môj krstný syn ešte ako škôlkar lebo v stredu ide do školy, tak ho chcem pozrieť. a poľovníci tam budú variť guľáš tak sa na neho teším, lebo minule bol veľmi chutnučký, no a tak postretávať známych a kamarátov, dúfam že tam nejakí budú 😅 . a v nedeľu ideme tiež do jasova na oslavu lebo dnes má sesterka 18 rokov, takže máme program na víkend.

my sme si tiež v robote objednávali obedíky aj s polievočkou a myslím že to bolo od požiarnika a bolo to tiež mňamky.

jááááj teraz som sa dobre pobavila lebo mi došlo rozhodnutie zo sociálnej poisťovne že mi zvýšili nemocenské o 0,02 €/ deň. 😀

miroslava89
28. aug 2009

cize taky kulturno jedacky vikend budes mat🙂 ale tak treba trosku zabavy do zivota🙂
a tvojej sesterke vsetko naj k18tke🙂...

my nastastie si s polievkou nemusime objednavat i tak by som ju nejedla 🙄 😀

a to preco ti tak "extremne" zvysili nemocenske? ale inak podarene suma😀

garicka
28. aug 2009

teraz čítam že to preto lebo zamestnávateľ neuviedol na potvrdení zamestnávateľa o zamestnancovi na účely uplatnenia nároku na nem.dávku prerušenie poistenia z dôvodu neplateného voľna čo som mala ešte v 21.11. minulého roka kvôli škole....niekedy tak krkolomne píšu tie ich vetičky... 😠

garicka
28. aug 2009

inak ja som tka jedla obedy v robotke že najprv druhý obed a potom keď som mala chuť tak okolo tej tretej pol štvtej bola polievka 😀

garicka
28. aug 2009

idem ja tiež niečo robiť, lebo včera som bola ako zdochlinka 😝 nič sa mi nechcelo a to sme ešte poobede boli v jasove opekať slaninku, klobásku, cibuľku a ja som sa nenormálne tešila na chlebík poliaty masťou zo slaninky. a tá bola ešte zmiešaná s masťou z klobásky, takže najnezdravšie jedlo ale našťastie mi nič nebolo, sadlo mi to na žalúdok perfektne. asi aj drobcovi to chutilo 😀

garonka
28. aug 2009

dobreeeeeeee ranko idem si vas prečítať čo ste tu popísali 😀

garicka
28. aug 2009

čauky ja už musím stade vypadnúť lebo budem závisláčka 😀

garonka
28. aug 2009

no garička ty si sa včera prekonala 😀 mne sa o tych fajnotach dnes v noci snívalol, som s nervami o pol 3 sadla na balkon a vravím nezaspím lebo ešte i draheho zo sna zožeriem 😀

garicka
28. aug 2009

joj garonka ale si predstav že tá dieta je aj na niečo dobrá, nebudeš musieť až toľko zhadzovať zo seba po pôrode 😉 .

zazalienka
28. aug 2009

ahojte.. vyspinkané?

garonka
28. aug 2009

no to hej i to ma svoje klady ale take fajnoty sa ťažko odopieraju 😠 a dokonca včera draheho brat objednal 2 pizze bolo to naschval, som myslela že sa rozložím tak som zapriahla draheho a hajde domov 😠 dnes dostal vynadane načo to robil, tak on nebude na mňa brať ohľad že nemôžem hocičo jesť, jasne mal pravdu ale i tak, bolo mi to nepríjemne.

čo dnes sa chystaš robiť? lebo čítam že maš fantasticky nabitý víkendik 😉

garonka
28. aug 2009

ahoj zazi

vyspinkane 😀 ja som i zaspala a čakam za raňajkami 😀 kym sa mi uvarí vajíčko na tvrdo a ty? si dnes domaaaaaaaaa?

miroslava89
28. aug 2009

gabika tie veci su riadne komplikovane pisane.. a mas pravo na to aby si bola zdochlinka🙂 ved si tehulka tak musis oddychovat...

zazalienka potom co som oept o 5rano vstavala tak nemam sancu ja osobne byt vyspikana ale to chce cas..

garonka dobre ranko..

garicka
28. aug 2009

garonka
tak to nebolo od neho pekné 😠 . ja tiež kričím na môjho nech večer neje pred telkou také veci ako chlieb, slaninka a iné dobroty... lebo potom chcem i ja.... a potom na mňa zúri že neviem schudnúť.... dilino....a on to papá furt až tak okolo deviatej - pol desiatej, no neporazí ťa? 😖

no vidím že asi nechám zapnutý PC a budem odskakovať k nemu, lebo sme tu jak v bordeli, ani nepoposteľané, ani kuchyňa neuprataná, lebo včera som bola riadny leňochod.... 😉

ahoj zazi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre