• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@miska1981 dakujem Miska, ten Merkury market je aj tu v BA otvoreny to aby som tam zasla niekedy s mm ho nahovorila lebo to bude chciet aj garnizu kupit a navrtat a s tym si sama neporadim veru :confounded:
drzkajte sa s malickou nech ti ide vsetko od ruky
3. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 no vsak ako inak ked sa mi nieco paci tak sa musim opytat kde to bolo kupene a nastastie ten obchod je aj tu v BA len este tam stareho dostat :grinning:
3. jún 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 - no som s toho mimo :grinning: teraz som kukala ten čínsky kalendár podľa veku a mesiacu.. a kua.. tiež mi vyšiel chlapec, ešte aj keď som dala vek Milana.. tiež chlapec.. žeby na tom fakt tušim čosi bolo? :grinning: :grinning: :wink:
3. jún 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag nakoniec budes aj rada, ze budes mat chlapca je o neho menej strachu ako o babu v puberte.... a je to asi fakt jedno, lebo ja si vzdy tak poviem, ze v puberte mozu byt baby este horsie ako chalani co vidim naokolo, to je tazke.. hlavne ze to bude vase no nie? :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 - veru hlavne, že bude naše, júj tak sa teším :wink: už keby bolo tu, tak je neskoro :grinning:
3. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag neboj, keď sa ti narodí tak po prvých vystrájačkách si povieš že prečo ešte nie si tehotná, alebo prečo už nie je staršie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lulu4 a baby sa aj náročnejšie na financ, však šmynky a vložky a tak, no neni sranda
3. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 - no neviem si to teraz predstaviť :grinning: ale Miško je krásnučký, som pozerala teraz album.. jéééj.. zlatunký...
3. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 - a ty si fakt z Hliníka? No to ti je ale náhoda :slight_smile: teda.. už teraz ani nie :grinning:
3. jún 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag ďakujeeeeem, snažili sme sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nie som rodená hliničanka, sem som sa len vydala, 3 roky tu žijem...aj ty si odtialto?
3. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 tak uz mam po obede este zo vcera karfiol a zemiaky... aspon som nemusela varit dnes... a idem si potrapit makovicku... tak idem off... a veru vefi baby su narocnejsie na financie, ved kazdy mesiac aby mali nieco nove a hento a tamto to mas pravdu, esteze ty mas chlapa a ja cakam chlapa :grinning:
3. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 rpíjemné učenie :wink:
3. jún 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 - nemáš za čo, skutočne je rozkošný.. xixi.. no a ja zas opačne.. xixi.. pochádzam z Vyhnieň.. to kúsoček.. ale teraz som zas v Za
3. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag ale usudzujem ze v za neni si dlho, keď máš len 19 :sweat_smile:
3. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 - hej hej.. máš pravdu.. teraz som skončila školu, tak už ma doma nič nedržalo..a do toho prišlo bábo.. no a tak.. ale tak chodila som sem za priateľom 3 roky.. tak už si tu zvykám :grinning:
3. jún 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag takže teraz Slotovka :grinning: :grinning: :grinning: ale keď je dobre, tak je dobre
3. jún 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89.. toho som našťastie ešte nevidela a dúfam tak skoro ani neuvidím :grinning: ale dobre, nesťažujem si, uvidíme ďalej
3. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag Lulu ti uz odpisala.inak da sa s nimi aj dohodnut ze krv zasles postou.
3. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna - tak to fakt veľké možnosti ponúkajú, keď sa ešte aj poštou dá poslať :wink:
3. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna ešte raz ďakujem :wink: zatiaľ sa úspešne vyhýbame :wink: čo robí Miška?
3. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nemate niektorá skusenosť s kočikom x-lander???
3. jún 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem..
3. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag viem ze som to tam niekde na ich stranke citala ked sme sa tam my chystali :wink:
@vefi89 to som rada vefi dufam ze sa tam tam u vas rychlo podchyti a vam sa to vyhne..Miska no ta ma boxuje pastackami :grinning: pod rebrami-teda skor pravym :grinning:
3. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda
@barbyes
kuknite kocky musim sa vam pochvalit aka mi dosla dneska plienocka bola som pre nu na poste tak vam sem supnem rovno fotku :wink: , to budeme mat k ruzovym satockam ked budeme chodit von na frejerinu :wink:
3. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska1981 ahoj miska prsniky ked kojis striedaj oba pri jednom kojeni..a ked chces zisti kolko vypila odvaz ju pre papanim a po papani a budes vediet kolko vypila :wink: som rada ze ta tu konecke na chvilku vidim :wink:
3. jún 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska1981 citam postupne co pises...ono moze byt ze malicka je uz aj napapana a pouziva tvoje didi ako cumlik..ked hovoris ze dlho cuca...
3. jún 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska1981 takze pokracujem podla toho co pises miska..dufam ze nes citas teda aspon cez mobil..tak mam pocit ze ta tvoja kocka si naozaj z tvojej didky robi cumlik....ked hovoris ze pocuca a spinka a tak...skus naozaj kojit tak ako ti pisala vefinka ze 10min jedno prso a ked min druhe a koniec..aby si nezvykla ze didky moze cuckat aj na upokojenie-ako cumlik..
3. jún 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag no podla dvoch kalendarov nam vysla kocka..jedne bol cinsky a druhy boli take grafiky alebo co to bola , a podla krvynch skupin to bolo myslim to tretie tam vychdzal chlapcek..a nakoniec mame kocku :wink:
3. jún 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dudyna - hehe.. no tak to super potom.. xixi.. no tak potom to vyzerá tak že by zas budeme mať chlapčeka.. no však uvidíme teda :slight_smile:
3. jún 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag no sak nam das vediet :slight_smile: ja som si myslela ze bude hclapcek...aj tie babske povery nam na to sedeli a to nasa mala Miska nas okabatila v brusku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok