Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
3. jún 2010

inak neviete niekto ci uz barby isla rodit? 😉

elko69
3. jún 2010

@mimi21mimi ahoj no nakoniec bez nich,asi sme to vcas podchytili chvalabohu takze sa to zaobislo aj bez nich 🙂

barbyes
3. jún 2010

ahojte, som späť. vybúvaná a napapaná 🙂

dugyna
3. jún 2010

@barbyes ty co tu este strasis...ha?

elko69
3. jún 2010

@romcag no treba si trosku presadit aj svoje ved ty ju/ho porodis aj nakoniec tak by si aj mohla mat trosku vacsie pravo pomenovat si ju/ho 🙂 no mne s alubila teda Kristinka, Nikolka, Nina ale este dalsie, Karolinka, Emma a uz ani neviem 🙂
@miska1981 taze je to pravda ze ta matka si musi na to dietatko zvyknut a dietatko nanho..aj kamoska hovorila ze jej chvilu trvalo nez pochopila preco mala place,ci je hladna,alebo ju boli brusko alebo sa nevie ulozit..

barbyes
3. jún 2010

@dugyna ešte nie, neposlúcha potvorka malá 😠 odmietla včera ísť von 🙄 ale neskúšala som ten tvoj recept, nechcelo sa mi ísť do obchodu 😕

dugyna
3. jún 2010

@barbyes no teda a vydela si plienockyu?

lenocka84
3. jún 2010

ahojte
sme sa uz vratili z rande s vejulkou, dominik je riadny kus chlapa, a rehoce sa o dusu, paradny je
nachodena som ze dovidenia, cca 6km peso

barbyes
3. jún 2010

@dugyna hej pozerala som, veľmi peknunká, ja mám tiež jednu takú imagovku, hnedá s ružovými bodkami, tiež som z nej bola namäko, lebo sa mi hrozne páčia hnedé veci a do toho tá jemnulinká ružová 😵

elko69
3. jún 2010

@dugyna to teda bude macherka s taku plienku ruzovu a na tom saticky... 😉

dugyna
3. jún 2010

@barbyes barby ale tato ma vysla nejakych 5 eur uplne nova suce made in china..ale je super 😉
@elko69 dakujeme za pochvalu 😉

romcag
3. jún 2010

@elko69 - no veď uvidíme čo a ako 🙂) ale prežijeme hádam aj Milanka... nooo... pak bude tatinka volať len tatinko..a hádam si nejak zvykneme 😀

dugyna
3. jún 2010

@elko69 tak pojdeme asi z porodky 😉

elko69
3. jún 2010

@dugyna to je taka uplne mala plienocka,alebo to sa da nejako nastavit aj?

@romcag sak jasne ze prezijete aj Milanka,da sa to aj tak riesit ze maly bude Milanko a strasi iba tatino.. 😀

romcag
3. jún 2010

@elko69 - veru veru.. máš svätú pravdu 🙂 júj.. dneska by som celý deň len jedla.. neviem čo to so mnou je.. ale stále pociťujem, že si niečo musím dať.. nie je to nejak skoro? 😒

dugyna
3. jún 2010

@elko69 to sa da zmensit cvockami pockaj takto kuk
inak aj nas hafan by taku chcel 😀 on mi ich chce kradnut tie plienocky 😀

barbyes
3. jún 2010

ja som taká nahnevaná, Vladko ide zajtra doobeda preč a vráti sa až v Sobotu poobede ☹ už teraz mám z toho stresy, ide síce len ku Žiline a do 2 hodín je tu keby niečo ale ja som z toho úplne na nervy. Nechápem prečo to nezrušil, lebbo jeho šéf stresuje už teraz a sám by to tam nezvládol, ja môžem osrať jeho šéfa. čo ak začnem rodiť? bude síce kamarát v pohotovosti a keby niečo tak ma zoberie, ale tu chcem mať Vladka 😢

barbyes
3. jún 2010

@dugyna a kde si ju kúpila?

dugyna
3. jún 2010

@barbyes www.ebay.com kukni v albume mam aj takych 5 farebnych 😉

siska86
3. jún 2010

...ahojte dievčatá...rada by som sa zapojila do vašej diskusie...práve pred niekoľkými minútami som si spravila tehotenský test a na naše veľké šťastie vyšiel pozitívne..aj ked sa trochu bojim,co povie zajtra pani doktorka...

dugyna
3. jún 2010

@siska86 gratulujem a budem drzat palceky, vitaj medzi nami 😉

siska86
3. jún 2010

...dakujem velmi pekne...dufam,ze vsetko dopadne ok...

elko69
3. jún 2010

@romcag nie nieje kazdej z nas chuti inak niekomu viac a niekomu menej a niekemu na zaciatku hned a niekomu az pri konci 🙂

barbyes
3. jún 2010

@dugyna dosť zle sa mi tam orientuje lebo neviem po anglicky 😒 a to Ti potom pošlú poštou? a koľko je poštovné? oplatí sa to?

romcag
3. jún 2010

@elko69 - som si hneď myslela, že som nejaká divná 😀 .. nooo.. musím sa krotiť veruk..

elko69
3. jún 2010

@dugyna aj jemu si mala jednu kupit asi,keby si mala fenku tak sa to aj hodi ked sa hara,nie 🙂
@barbyes takze nakoniec ide prec ajtak??aj ja toho mojho uvidim az zajtra vecer,o 16 hod isiel z prace na nejake skolenie + potom tam pokracuje ozran party a odtial hned rano ide do prace a az do 21 hod robi ☹
@siska86 a robila si si jeden ci viacero tehu testov?

jjana17
3. jún 2010

😀 ahojte,,,,ako sa dnes mavate,,????
ja dnes som cele doobedie dokupovala sj s mm veci pre maleho, kedze doki nakazala kludovy rezim este dnes som ho porusila a od dnes oddychujem len

elko69
3. jún 2010

@romcag nemusis teraz uz nemusis,ale zase odtial potial 🙂

elko69
3. jún 2010

@jjana17 a co ste nakupili?

romcag
3. jún 2010

@elko69 - veru odtiaľ potiaľ - preto sa krotím 🙂 a čo nové? Jakubko poslúcha?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre