• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
pekny vecer, babule :slight_smile:
3. jún 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna aha no to mate dobre vymyslene tiez :slight_smile:
@romcag no kiez by bol taky rychly ako jeho sestranica behom dvoch hodin kedy sestra zacala mat kontrakcie bola mala na svete...
@vejula ahoj ako sa mate??
3. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elka69 - tak to už hej.. to paráda.. ako mne budúca svokra vravela, že neviem aká známa.. že behom 5 minút porodila, dva krát potlačila a dieťa bolo na svete.. vravím, nebola by som ani ja proti :slight_smile:
3. jún 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag tak to bolo este lepsie...waw aj aj chcem taky porod !!!!! idem skusknut panelacik,este s avratim
3. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 - utekaj a príjemné pozeranie.. xixi... a možno prídeš a povieš, že to bola 5 - minútová záležitosť :grinning:
3. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 presne on bude strazit..to uz teraz viem ze bude skor hore..uz ked bude mysliet ze mala sa budi isto nas zobudi :wink:
3. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag no uz to skoncilo tkze som tu dovtedy dokym budem vladat :slight_smile:

@dugyna tak to budete mat namiesto tych vysielaciek detskych :grinning: ja psika nemam takze uz su nachystane u nas...
3. jún 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 - ja už nevládzem :frowning2: uff.. neviete poradiť čo je dobré pri chorobe? Asi horúčka na mňa lezie, hlava bolí .. nepríjemné
3. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vsetky :slight_smile:

len som nakukla, ze co noveho mate, ci nie je nejake nove babo :wink: a idem hadam spat, lebo dnes mam taky spaci den.
3. jún 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag no tak tym som si presla asi cca pred tyzdnom,len ja osm mala tu horucku zo zapalu hrdla, a ked bola okolo 37,5 tak som ju stahovala studenymi obkladmi na zapestie a na clenky a vlaznymi sprchami ale nie moc na brusko,skor na nohy a potom ked som sa zabalila do paplonu som sa pekne vypotila...a dugy mi poradila vela tekutin pit,hlavne nejaky dzus s neperlivou mineralkou,ani nie studene a ani nie horuce ako caj..a na hrdlo som kloktala a brala cuclacie tablety...na parale som pomyslala len v pripade vyssej teploty ako 38 ale ty si na zaciatku tehu tak neviem ako to je u teba...
3. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gali tak to mas dobre ked len haji a ked to ide samo hlavne,tiez by som chcela taky den aspon par kedy by som len spala..
3. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag - no skúsim sa teda poriadne napiť vody, skočím na wc..a idem pod paplón.. uvidíme.. či v noci čo bude, alebo či to prejde alebo ako.. no brutal toto.. nad paralenom ešte neuvažujem, aj keď viem, že v nevyhnutnom prípade smiem.. no skúsim takto.. uvidíme čo sa bude diať :frowning2:
3. jún 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 - sorry.. zas som tvoju poštu sebe adresovala .. už ani nerozmýšľam opäť.. papaa.. dobrú noc.. snáď
3. jún 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag a kolko mas teplotu?
3. jún 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag tak dobru noc ale ked bude teplota okolo 37 - to este nieje teplota len zvysena aaj to sa v tehu zevraj vyskytuje..
3. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co uz hajame babule?
3. jún 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehajame :slight_smile: dobry vecer
3. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ginger17 jeeeeeeeee jedna tehulka je tu aspon zeby?
3. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano ano presne ja som tu :slight_smile:
3. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ginger17 a jak to ze tak neskoro si sa prihlasila??
3. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 ani neviem... chcela som pozerat film ale nesiel.. a na to, aka som teraz spava som podivne cula :( zato v praci sa idem zblaznit a vecer ma ta unava dako prejde. tak este som dobiehala co je nove :slight_smile: aky mas vecer?
3. jún 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 tak teda dobru noc :slight_smile:
3. jún 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ginger17 no ved prave ze vacsinou babule na zaciatku tehu uz spinkaju o tomto case lebo su unavene zo zaciatku viac ako potom v neskorsom stadiu tehu... :slight_smile:
3. jún 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru asi je cas ist uz haji tak dobru nocku teda :slight_smile:
3. jún 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula no jo, bol prikazany sviatok, ale u nas tolko ludi v kostole, ze sme stali vonku. Mne bolo zle, tak dost neprijemne v tom pocku :frowning2:
inak dobre ranko :grinning: uz mi z toho pocka sibe. Zvonil mi budik rano a vravim drahemu aby ho vypol. On na to, ved to je tvoj budik, co mam obist postel? :grinning: uz chcem leto. Normalne mam dnes rolak v praci, taka mi je zima
4. jún 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeee ranko.... asi este zbehnem pospat, ale aspon na skok som tu.... :slight_smile:
4. jún 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme dnes od štvrtej hore :rolling_eyes:
4. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,
pridavam sa k rannym vtacikom :wink: sme hore od siestej a konecne sa nam podarilo zaspinkat, v noci sme sa santili od 2:30 od pol piatej :wink: lebo sme sa nemohli vykakat :angry: straaaasne to bolo
4. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusa889 ahoj :slight_smile: necvičila si jej nôžkami??
4. jún 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 asi 10 minut, potom sme si utierali ritku nejaky chvilu ani to nepomohlo, tak sa este trosku popucila, tatik skusil masirovat brusko, a potom znova cvicil nozickami a nakoniec to bola raaaana jak z dela,.... len mam ten pocit, ze to budeme dnes viac krat opakovat, lebo zas sa mi rano pucila a v plienka len take akoby si ritku utrela, .... nevies cim by som jej pomohla?
4. jún 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok