Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
5. jún 2010

baby, idem ja zobudit manzela a sup sup na grilovacku, tak sa tu majte pekne 🙂

elko69
5. jún 2010

@mimi21mimi jeeeeeeeeee zavidim,aj ja by som chcela len mm dojde az okolo 21 hod a potom zase rano do prace takze ani by sme nikam nemohli ist 😒

vefi89
5. jún 2010

@elko69 chúďa moje, to si stále sama doma?? 😒

elko69
5. jún 2010

@vefi89 na j abyvam teraz momentalne u nasich takze teraz su doma oni a cely den bola u nas na navsteve sestra s malu takze mam o zabavu postarane s mojim krsnitakom,segra sla do tesca tak sme s maminu okupali,nakrmili a uz sa uklada na spanok...

elko69
5. jún 2010

@elko69 a od pondelka ma drahy volno a ide do prace iba v stredu a vo stvrtok a ostatne dni bude domena chvalabohu somnou... 🙂

elko69
5. jún 2010

@vefi89 a od pondelka ma drahy volno a ide do prace iba v stredu a vo stvrtok a ostatne dni bude domena chvalabohu somnou...
hehe sama sebe som si poslala spravu

natalia777
5. jún 2010

elko69 u mna ta voda bola ako buuuuum, z nicoho nic, a vyslo naraz vsetko 🙂 a bolo toho teda dost 🙂 a ak z teba vytecie voda doma nezabudni si vsimnut akej je farby, to musis povedat 🙂

vefi89
5. jún 2010

a tu sa už spí????????????????????????????????????????,,,,,,,,

zuzu1111
6. jún 2010

dobré ránko baby.
Odvčera ma trápia bolesti brucha a hnačka. Neviete čo môže tehuľa? Máme doma Smectu - tá sa môže? Skúšala som aj čučoriedkový kompót, troška pomohol, ale celkom nie. Čo si môžem dať na raňajky, na obed, aby som nedráždila žalúdok?
Miminku moje žalúdočné ťažkosti a hnačka nemôžu uškodiť? Bojím sa ☹

sjusiquatro
6. jún 2010

@zuzu1111 ahoj...fuuu tak to neviem...

hmla
6. jún 2010

dobre ránko
my sme už vstali , dnes máme zasa pekný slnečný deň 😎 , navarené ešte zo včerajška , tak dnes možeme už len relaxovať a poobede vybehneme trošku von
zuzu- tú smecte možu užívať aj tehotné ženy,ale možeš ešte skúsiť oskoruše alebo čierne uhlie

janefonda
6. jún 2010

Ahojte 🙂

@zuzu1111 ja som pocas tehu mala tiez podobny problem a smectu som si dala. Nedocitala som sa nikde, ze by sa nemohla pocas tehu 😉

garonka
6. jún 2010

@zuzu1111 smectu môžeš aj na pribalovom letaku je pisane, že sa môže aj počas tehotenstva aj počas dojčenia

lenocka84
6. jún 2010

@janefonda ahoj moja
mame sa fajne, priberame o dusu

riag
6. jún 2010

Ahojte Babule,prajem krasnu slnecnu nedelu 🙂
@zuzu1111 aby si nedrazdila zaludok tak mozes,banany,varene zemiaky,varena ryza s varenou mrkvou...☹....Drzim prsty nech ti je lepsie a o miminko sa neboj 🙂

zuzu1111
6. jún 2010

baby dakujem vam za rady, ste zlaté.... 😉 ....zatiaľ som si nedávala nijaké lieky, od rána som na WC-ku nebola 😝 ....zatiaľ len pijem ten trnkový čajík a papám čučoriedky, piškóty, sucháre, na obed som si dala varené zemiaky a kúsok kuracieho mäska. Dúfam, že už bude dobre, ale keby nie, tak isto vyskúšam Smectu alebo čierne uhlie.
Krásny slnečný deň vám prajem

elko69
6. jún 2010

@natalia777 aha no dobre vediet,jakoze mna sa aj segra pytala ze v tom tescu ked ma to chytilo kolko to trvalo a jaka to bola bolest presne,zeby som si to mala zacat viac vsimat a na najblyzsej poradni to povedat aj dr.
@zuzu1111 fuha tak to ti fakt neviem poradit,skus skocit do lekarne aopytat sa nieco na hnacku na tvoj tt,co je vhodne a co nie...skor by som skusala take tie prirodne veci ako banany, a horka cokolada tie zapekaju zevraj..teda mne to pomahalo aj ked som nebola tehula este...

mirka12011
6. jún 2010

ahojteeeeeeeeeeeeee sme doma

janefonda
6. jún 2010

@mirka12011 ahooooooj!!!! 🙂 Akooooo????

mirka12011
6. jún 2010

@janefonda ahoj konecne sme doma malinka spinka pri tatkovi a mamina dala prat a skocila na net hih a co ty ako sa mate? ako ide papanie?

lusa889
6. jún 2010

ahojte 🙂

@mirka12011 ahooojte babule, tak ako sa mate? ako ste to zvladli? Inak gratulujem a prajem vsetko dobre 🙂 mate peknu pohodu ked ti tak malinka spinka, my dnes strajkujeme od skoreho rana, resp. este od vcera vecera, .... za cely den pospala sotva dve hodinky, .....

janefonda
6. jún 2010

@mirka12011 super, ze ste uz domka. Kolko ste boli v nemocke vlastne? Ja som prave krmila a teraz ocko pestuje. Este prebalit a potom uvidime, ci bude spinkat, alebo obzerat svet okolo seba 😎 Uz 4 den plne kojim, z coho mam radost, zo zaciatku sme prikrmovali. Ale vyzera to, ze mliecka mam dost.

@lusa889 Nasa mala ma cez den vzdy jednu fazu, kedy vynecha spanie...dnes si ju uz odbila, tak som zvedava, ci da aj dalsiu... Kolko krat sa ti budi mala v noci? U nas zhruba kazde tri hodky. Este stale nam neodpadol pupik, drzi to uz len na mini kusku, ale stale to tam ostava 😠

elko69
6. jún 2010

@mirka12011 ahoj Miri vitaj, a gratulujem 🙂 potom pridaj foto malinkej,ok?a a ko sa citis ty?juj uz nas tu je malo tehuliek tusim,same maminy uz 🙂

janefonda
6. jún 2010

@elko69 ved aj ty uz budes coskoro mamina 😉 To uz moze na teba prist dnes , ale rovnako aj o tri tyzdne 😀

lulu4
6. jún 2010

pekny slnecny vikend zelam, asi budete vsetky vonku ked je tak krasne ze? my sme boli grilovat od 12tej u kamosa, ale uz sme doma a mna tak lame na spanok, ze si idem aspon na hodinku zdriemnut 😀

elko69
6. jún 2010

@janefonda no ved to ze to cakanie je asi najhorsie a strasne sa bojim tych bolesti ci to rozoznam ze je to uz to prave kedy utekat do nemocnice 🙂

ivca17
6. jún 2010

@elko69 rozoznas neboj 🙂

mirka12011
6. jún 2010

@elko69 pridavam
@lusa889 no zvladli ale je to na dlho... ☹
@janefonda aj my mame plno mliecka poklopkam 😎

lenocka84
6. jún 2010

@mirka12011 ahoj moja, srdecne gratulujem
ako sa mate?

mirka12011
6. jún 2010

@lenocka84 ahojky celkom fajn zotavujem sa a malinka sa napapala a spinka 😝
a co vy?
a dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre