• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@dugyna teraz som pozerala ten príspevok, porodila o 10.55 hod a miery 51cm a 3250g
9. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna má nick elko69, skús ešte raz :wink:
9. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes hej este ucim. Akurat som dnes myslela na teba ze aby sme ta este nepopredbiehali ked tak moc drzis pokope :p
9. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky,
ja som ešte v práci , ale dnes nebudem tak dlho ako včera ,našťastie dnes všetko stíham :sweat_smile:
po práci mám chuť sa ísť niekam okúpať,ale neviem , či sa ešte do plaviek zmestím , musím vyskúšať :grinning:
9. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna akurát sa nalievam tonicom tak uvidíme čo sa stane :confused: ešte jeden trojdecák a mám liter za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám totálne plné brucho
9. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste všetky zmizli?
9. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja :frowning2:
9. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úplne to tu vymrelo :slight_smile: ale našťastie už budem končiť v práci , tak mi to až tak neprekáža :slight_smile:
9. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo kde ste kto?
9. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi celý deň behá po rozume pesnička od Matelka :grinning:
9. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmla to su pekne spomienky, matelko :slight_smile:
9. jún 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 no to teda hej , ale neviem prečo práve on sa dostal do mojej hlavy :slight_smile: , aký máš dník ?
9. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmla podvedomie ???
den? no horuci,maly sme poradnu, a inak nic, prechadzka cez msto
teraz kvsime doma, maly spi, a neskor ho vezmem von ked nebude taky hic
9. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 ani nevrav , neznesiteľné teplo je,ja mám rada tak teplotu okolo 25 stupňov , to mi úplne stačí,lebo takto sa idem uvariť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmla co my,ale co tie nase deti? pre nich to je hotove utrpenie
cely den mam maleho len v body, ani ho neskusam obliect, lebo to hned place o dusu
9. jún 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 však to je aj zbytočné obliekať malého,keď je také teplo...no nič,idem ja konečne preč z tej škaredej roboty , pa zatiaľ :slight_smile:
9. jún 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmla tak pa pa zatial
9. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto?
9. jún 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami kto by tu jedol? :slight_smile: ja som znovu tu, ale len nachvilku kuk, lebo idem domkov uz.
9. jún 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ginger17 tak utekaj a daj si super sprchu,vyloz nohy a odpocivaj lebo take teplo jak je dnes tak to je des.
9. jún 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami to je... fuuu, a to ja este ani nie som v takom vysokom tyzdni... :sunglasses: sprcha nebude, dnes mame babinec, aspon uvidim kamoskinho maleho konecne, mam prenho krasnu hracku, tak sa tesim. inac akurat minule ste tu spominali nespavost.. ja som v praci spava a v noci cula ako vevericka. tymto stylom sa zblaznim ochvilku.
9. jún 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami teda bude, teraz ma napadlo ze mi z toho tepla uplne prepina vsak to uz pisem ako daky humusak :grinning: som chcela povedat ze bude neskor. bo najprv ta navsteva :grinning:
9. jún 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ginger17 co by som ja dala za ten 8tt.dnes mi nevidno ani clenky taka som opuchnuta.nebavi ma ani zit.keby trosku sprchlo na osviezenie vzduchu.
9. jún 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami och boze no viem si to predstavit... ja puchnem tiez, ale nie az tak drasticky. a pomaha na to daco? vies, dake gely na drenaz noh, alebo aspon studena voda do lavora? viem ze teraz moc nepomoze, ale zober to z tej stranky, ze po porode nemusis dieta kuklit velmi, bude teplucko plus ty sa zotavis a v lete sa clovek neciti tak depresivne ako vo februari ked to (snad) caka mna. nohy ti z toho neodpuchnu, ale aspon pocit lepsi :sweat_smile:
9. jún 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami no utekam ja uz, pekny vecer ti prajem este! :slight_smile:
9. jún 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ginger17 no ver mi ze tamaru som mala na konci septembra a je to lepsie ako jun-jul.ani tie deti nemaju radi take tepla.a ked si spomeniem ze 6tyzdnov budem krvacat a v tychto horucavach....no nic moc.
9. jún 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami no, nad tym som inak premyslala aj ja, ze ako to zvladnete. Ale neboj, nebudes krvacat non stop a napr moja sestra mala cistenie len nejake dva tyzdne a ten druhy to uz bolo len tak, ze male skvrnky. Hlavne hygiena, hygiena...i ked pri malom babatku..ako si to zvladla pri tamarke? :slight_smile:
9. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko no ako....ako prvorodicka.a najlepsie ze vtedy nebol internet az tak rozsireny a co som potrebovala vediet tak som sa mami pytala alebo v porodnici jak take tela hltala vsetky tie mudre reci.ale realita je uplne ina.teraz ked citam prispevky novych mamiciek spomeniem si ze aj ja som taka bola.no a pri tamarke som krvacala 7tyzdnov lebo som hned mrchu dostala ale to uz bol vlastne oktober takze super.
9. jún 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami no ti kokos, tak to ma mrzi s tou mrchou :frowning2: a fakt teraz na leto to bude pekne perne. Dufam ze to zvladnete a hlavne, ze vsetko pojde ako po masle co sa tyka porodu :slight_smile: mozno toto bude ine, ked to bude chlapcek :slight_smile: budem ti drzat palce
9. jún 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko nech je to ake chce len nech to prezijeme v zdravi.len tie tepla ma fakt stvu.jedina vyhoda je ze ak bude mat zltacku mam ho na com slnit.
9. jún 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok