Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
28. aug 2009

ahoj slovakia,
tak to mi je ľúto... berieš na to aj nejaké lieky alebo len čaj? a chodíš teraz do práce?

garicka
28. aug 2009

mirka
on bol hlavne hladný 😀 . lebo mne sa dnes fakt nič nechcelo robiť a už vôbec nie samej v kuchyni, tak som si na neho pekne počkala 😝

prišiel o robotku koncom minulého roka, potom mu do toho veľmi ochorela mama, behal s ňou po nemocniciach a nakoniec ani to nepomohlo a koncom februára sme o ňu prišli... 😔 mal sľúbenú robotku začiatkom júla už mal aj nastúpiť ale tam nakoniec zistili že nepotrebujú toľkých ľudí ako si mysleli... takže hľadáme, keby už tá kríza pomaly končila...

slovakia13
28. aug 2009

berem amoxicillin.....iba vcera volali z nemocky ,ze v rozbore mocu nieco nasli....
a ja som si cely cas myslela ,ze mala mi tlaci na nejaky nerv a preto ma boli cela panva...uz teraz sa citim ovela lepsie a to som zobrala iba 3 tabletky 😉
baby mam nervy co este najdu 😠 pamatate ako som sa ztazovala ,ze tu na tehulky kaslu? 😀
tak teraz ma sleduju az az.....este pockat na vysledky sterov .....a stastlivo porodit 😉 🙂 ale az v novembri 😀 😀 😀

slovakia13
28. aug 2009

garicka
hovoria ,ze kriza uz je na ustupe....hadam aj na sk uz bude lepsie

miroslava89
28. aug 2009

gabika kriza pomaly konci tak mozno aj on najde robotu treba dufat🙂 i ked to je tazke.. a nakoniec si navaril sam ci ty sivarila?lebo ja som akosi mimo😅

slovakia to asi vsade sa viac zacnu venovat tehulkam ked je nejaky i ked malinky problemik

garicka
28. aug 2009

nooo tak sme varili spolu 😅 začala som robiť tie placky, ale zistila som že števo je šikovnejší v ich dávaní na panvicu ako ja 😅 tak som mu navrhla že ja budem robiť cesto a on vyprážať... a ešte si robil pečienku lebo ja nemôžem tak som mu do toho nechcela hovoriť.... on je šikovný na varenie, dobrého chlapíka som si našla 😀

len som to asi trošku pokašľala lebo miesto hladkej múky som dala polohrubú... ale tak nabudúce snáď to bude ešte lepšie 😅

slovakia13
28. aug 2009

mne by sa tiez patrilo navarit nejaku polievocku .....ale straaaasne sa mi nechce 😠 asi si objednam nejaku cinu 🙂
mirka
tu aby sa mi zacali venovat som musela byt 3 dni v nemocke 😠
mirka kukla som ti do albumu a good luck ,aby vam vsetko vyslo s babetko 😉

garicka
28. aug 2009

slovakia
držím palčeky nech sa rýchlo uzdravíš aby si nemusela brať tie lieky... 🙂 ešte si sa nerozhodla pre meno?

garicka
28. aug 2009

slovakia
pozrela som do tvojho albumu, ten kočík na tvojich fotkách vyzerá lepšie ako na tej z netu, dobrý výber... 😵

slovakia13
28. aug 2009

garicka
meno netusim.....vsade sa ma pytaju ako ju budem volat.....porodim a uvidim na ake meno bude vyzerat 😀 😵 vilma je iste ako stredne po mame,ale prve 😝 ono je to strasne tazke vybrat meno pre niekoho ineho 😕

slovakia13
28. aug 2009

hadam sa v nom malej bude pacit 😵

garicka
28. aug 2009

ale tak aspoň jedno meno máš isté 🙂 máš pravdu je to ťažké vybrať meno pre drobca. dnes som jedla dyňu a myslím že drobcovi sa to asi nepáčilo.....

miroslava89
28. aug 2009

gabika casom ich vylepsis tak ze bude dokonale alebo ich bude varit manzel🙂

slovakia ale aspon sa ti uz venuju..a uz snad bude vsetko dobre a dakujem..

miroslava89
28. aug 2009

mna spehuje vlastny manzel na koniku. cita kazdy jeden moj prispevok ..uz len cakam kedy objavi album a budem ho musiet zmazat 😒

slovakia13
28. aug 2009

ja milujem zemiakove placky s kyslou kapustou a slaninkou.....mnnnnnnam-mozem snivat

slovakia13
28. aug 2009

mirka
nahodou je to mile ako james bond 😀 😀 😀 😀

miroslava89
28. aug 2009

slovakia preco len snivat?

miroslava89
28. aug 2009

cisto mile.. asi neal vidiet kde chodim.. uz minule ma posielal na liecenie ze som zavisla na koniku a po dnesku este viac asi.. ze ho bavia babske klebety to nechapem

slovakia13
28. aug 2009

ked tu nemaju kyslu kapustu 😠 ,to musim ist do polskeho obchodu na opacnom konci mesta a to som zas leniva....ale raz za cas tam skocim a potom mam hody 😵

garicka
28. aug 2009

v anglicku nie je kyslá kapusta??? tak to nevedia o čo prichádzajú 😉 a čo sa tam potom varí na štedrý večer? mne by tá kapustnica chýbala. raz som bola na štedrý večer v trebišove a tam babka robila len kyslú hubovú a to som potom nemala ani pocit že je štedrý večer, bola som vtedy veľmi smutná

motylik22
28. aug 2009

mňam az ste mi spravili chutky moja mama ma dost z kapusty lebo mam na nu hroznu hut posledny mesiac nic nevari iba kapustovu polievku... 🙂 🙂 😉

garicka
28. aug 2009

motýlik
si môj človek... 😀

miroslava89
28. aug 2009

no vy ale robite chute...😝😀..

nemame uz dneska nic tke na praci tak koncime skor a odchadzame na ukrajinu.. mne sa tak nechce soferovat 🙄

ale vam pekny zvysok dna ahojte🙂

adikab
28. aug 2009

Ahoj baby.
Potrebovala by som poradit. Som v 11tt a krcok mam nehmatatelny ..je to normalne?
Neviem koho sa spytat ..tehu som prvykrat a infosiek mam malo. Dakujeeeeem

slovakia13
28. aug 2009

oni su celi divni 😀 oni ani udene veci 😨 minule som priniesla domace klobasy a Siôn(otec malej) ,ze co to je ?! 😵 strasne to smrdi!!!!!!!!!!!!!....... veru,niet nad europsku kuchynu 😵 😵 😵 😵 😵

slovakia13
28. aug 2009

asi sa budem musiet vybrat do pl obchodu koli kapuste 😀 😀 😀 😀

slovakia13
28. aug 2009

adikab
netusim 😕

garicka
28. aug 2009

ahoj mirka

slovakia a máte aspoň vegetu?

adika
ani ja netuším o čo ide.... ☹ a lekára si sa nepýtala aký to má vplyv na tehotenstvo keď ti to vravel?

slovakia13
28. aug 2009

cosi podobne ako vegeta 😀 😀 😀 ,ale vsetko to chuti trosku inak...
inak som bez podprdy a uz mam zas mokre tricko 😵 😀 robi sa mi kolostrum 😵 vzdy sa vytesim ,ze hadam budem ready na kojenie 😀

adikab
28. aug 2009

Lekara som sa nepytala ..pretoze som si ho dnes "nezacitila" sama . O babo sme sa snazili dost dlho, takze som bola zvyknuta uz predtym kontrolovat krcok a este minuly tyzden som si ho v pohode nahmatala a dnes nic ..velmi sa bojim a netusim ani kde by som mohla nieco konkretnejsie zistit. Skusala som si to "vygooglit" a nic ohladom nehmatatelneho krcka som nesla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre