• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@lulu4 ja mám tiež tie drobulinké vyrážky ako popisuješ a príšerne to svrbí :unamused:
a s tou svojou dcérkou...no neviem, neviem čo s ňou :rolling_eyes: najskôr ma nechajú ležať hore nohami aby som predčasne neporodila a nakoniec budem vážne prenášať...zajtra alebo v Nedeľu si vyskúšam dať ešte plechovicu fazule, kamoške spustilo pôrod toto, a uvidím. dnes radšej nie lebo v tomto horku rodiť tak ma už asi vážne vystrie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v nemocke sa to dá, len na ultrazvuk a monitor Ťa posielajú inde a ten monitot Ti hneď musí pozrieť nejaký dr tak ak tam už nie je tvoj tak musíš ísť k inému, nemôžeš odísť bez toho aby to videl nejaký doktor tak je to v tomto nepraktické, ale inak OK. hlavne potom keď pôjdeš prvýkrát na monitor, mala by si ísť okolo 37 týždňa tak sa hneď objednaj na ďalší týždeň, nenechaj sa odbiť. lebo sa to má každý týždeň a oni ma neobjednali a môj dr sa potom rozčuľoval, že čo to nerobia automaticky..nechápem ani ja :unamused:
11. jún 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna a kde teda budeš rodiť?
11. jún 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes kedze cisasrky tak na antolskej..
11. jún 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dnes sa sem snazim napisat uz 3 prispevok a nejde to,som zase tunak len cez telefon lebo stale sme v nemocnici,dnes sme mali ist domeno ale jakubko dostal zltacku tak si o 3 dni predllzujeme pobyt :(((( miho osvietujuntakym svetlom tak ho ma len chvilkovo na kojenie...drzte nam palceky,lebo uz som zufala z tohoto tu.
11. jún 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka-ttak to je super,keď je taký dobrý :wink:
lulu-stihla som tam akurát nanuk si kúpiť, :grinning: inak moc nie, ponáhľala som sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,dnes vôbec nie ste zhovorčivé,asi to bude tým teplom vonku,však :grinning:
11. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmla len je nejaky moc spavy, ale to bude asi tym teplom

11. jún 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka - aj ja som spavá,určite to bude tým teplom,strašne to vyčerpáva :unamused:
11. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmla to som aj ja taka
11. jún 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 ale tak človek si zvykne na všetko :slight_smile:
11. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj babule,vidím,že tu zasa nikto nie je,tak idem búvať,dobrú nocku :pensive:
11. jún 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 elko drzime palceky,nech mu zltacka rychlo prejde,,,a mozete idt domenkou :wink:
12. jún 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto?ved ani spat sa neda v tom teple.alebo ste uz isli vsetci volit?
12. jún 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný dník kočky,ja som už aj vstala,naraňajkovala som sa a pôjdem trošku poupratovať,aj keď sa mi moc nechce v takom teple , poobede sa pojdeme bazénovať,tak sa už teším :sunglasses:
12. jún 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj barbyes ako prezivas toto teplo hnusne? A ako sa citis? Uz ti to za chvilocku aj pride co? Drzim ti palceky nech vsetko dobre dopadne.A kde budes rodit?
12. jún 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 ty si uz mamina? akoto ze mi to dugyna neoznamila dugyna dostanes hih
juj
12. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky ako sa vam dycha v tomto teple?? ja som na chate pod stromom :slight_smile: zacala som fotit vybavicku do albumu :slight_smile:
12. jún 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happy8051 ja už asi ani nedýcham, nejde to :unamused:
12. jún 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa mavate? je tu niekto?
12. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, je tu niekto? konečne sa trošku ochladilo :grinning: :grinning: :grinning: supeeer, už to bolo na nevydržanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku na zdochnutie a tu pomaly nik nepáchne????, :confused: však opalovať nemôžte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,dnes ste toho zasa tak "veľa" napísali :unamused: , my sme dnes upratovali,varili a potom sme boli pri Dunaji a na nákupy ,super deň za nami..zajtra už len oddychovať budeme :sunglasses:
12. jún 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu ticjo.. asi predychavate hic :DD ja som dnes konecne vybrala kocik, tak sa vytesujeeeem :DD
12. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano,je tu niekto?
13. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami ahoj ja som tu
13. jún 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 ahoj,ako mas?musim vybehnut ryzu kupit.sa mi nechce.
13. jún 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami a dobre, do rana mi nohy odpuchli tak som velmi rada, len nemozem dlho sediet za PC aby to zase naspat mi nenapuchlo,,,,lebo som ich uz po 2 dni mala strasne az po kolena opuchnute
dnes my nevarime ideme s mm do pizzerky na nejaky salatik,,,mam chut a uz potom sa nam tak nebude dat ist
13. jún 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 aj tamarka chce ist niekam.mm isiel hrat futbal ako kazdu nedelu.vcera sme zobrali babcu na vylet do piestan.a dnes neviem co s tamarku podnikneme.ziada sa mi niekam vypadnut.rezne nam dala mama tak urobim ryzu k nim.utekam do toho obchodu lebo mi zavru.tak zatim.
13. jún 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami no tak aj vy budete mat peknu nedelu,,,tak nieco podniknite ,,,tak aj ja idem, zatial ahoj
13. jún 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,ja som až teraz vstávala,trochu viac som si pospala :grinning:
13. jún 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok