Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
11. jún 2010

@lulu4 ja mám tiež tie drobulinké vyrážky ako popisuješ a príšerne to svrbí 😒
a s tou svojou dcérkou...no neviem, neviem čo s ňou 🙄 najskôr ma nechajú ležať hore nohami aby som predčasne neporodila a nakoniec budem vážne prenášať...zajtra alebo v Nedeľu si vyskúšam dať ešte plechovicu fazule, kamoške spustilo pôrod toto, a uvidím. dnes radšej nie lebo v tomto horku rodiť tak ma už asi vážne vystrie 😝
v nemocke sa to dá, len na ultrazvuk a monitor Ťa posielajú inde a ten monitot Ti hneď musí pozrieť nejaký dr tak ak tam už nie je tvoj tak musíš ísť k inému, nemôžeš odísť bez toho aby to videl nejaký doktor tak je to v tomto nepraktické, ale inak OK. hlavne potom keď pôjdeš prvýkrát na monitor, mala by si ísť okolo 37 týždňa tak sa hneď objednaj na ďalší týždeň, nenechaj sa odbiť. lebo sa to má každý týždeň a oni ma neobjednali a môj dr sa potom rozčuľoval, že čo to nerobia automaticky..nechápem ani ja 😒

barbyes
11. jún 2010

@dugyna a kde teda budeš rodiť?

dugyna
11. jún 2010

@barbyes kedze cisasrky tak na antolskej..

elko69
11. jún 2010

Ahojte,dnes sa sem snazim napisat uz 3 prispevok a nejde to,som zase tunak len cez telefon lebo stale sme v nemocnici,dnes sme mali ist domeno ale jakubko dostal zltacku tak si o 3 dni predllzujeme pobyt :(((( miho osvietujuntakym svetlom tak ho ma len chvilkovo na kojenie...drzte nam palceky,lebo uz som zufala z tohoto tu.

hmla
11. jún 2010

lenocka-ttak to je super,keď je taký dobrý 😉
lulu-stihla som tam akurát nanuk si kúpiť, 😀 inak moc nie, ponáhľala som sa 😝

hmla
11. jún 2010

baby,dnes vôbec nie ste zhovorčivé,asi to bude tým teplom vonku,však 😀

lenocka84
11. jún 2010

@hmla len je nejaky moc spavy, ale to bude asi tym teplom

hmla
11. jún 2010

lenocka - aj ja som spavá,určite to bude tým teplom,strašne to vyčerpáva 😒

lenocka84
11. jún 2010

@hmla to som aj ja taka

hmla
11. jún 2010

@lenocka84 ale tak človek si zvykne na všetko 🙂

hmla
11. jún 2010

jaj babule,vidím,že tu zasa nikto nie je,tak idem búvať,dobrú nocku 😔

pepppe
12. jún 2010

@elko69 elko drzime palceky,nech mu zltacka rychlo prejde,,,a mozete idt domenkou 😉

tadotami
12. jún 2010

je tu niekto?ved ani spat sa neda v tom teple.alebo ste uz isli vsetci volit?

hmla
12. jún 2010

Pekný dník kočky,ja som už aj vstala,naraňajkovala som sa a pôjdem trošku poupratovať,aj keď sa mi moc nechce v takom teple , poobede sa pojdeme bazénovať,tak sa už teším 😎

tinkarisko
12. jún 2010

Ahoj barbyes ako prezivas toto teplo hnusne? A ako sa citis? Uz ti to za chvilocku aj pride co? Drzim ti palceky nech vsetko dobre dopadne.A kde budes rodit?

mirka12011
12. jún 2010

@elko69 ty si uz mamina? akoto ze mi to dugyna neoznamila dugyna dostanes hih
juj

happy8051
12. jún 2010

caute kocky ako sa vam dycha v tomto teple?? ja som na chate pod stromom 🙂 zacala som fotit vybavicku do albumu 🙂

vefi89
12. jún 2010

@happy8051 ja už asi ani nedýcham, nejde to 😒

jjana17
12. jún 2010

ahojte, ako sa mavate? je tu niekto?

barbyes
12. jún 2010

ahojky, je tu niekto? konečne sa trošku ochladilo 😀 😀 😀 supeeer, už to bolo na nevydržanie 😝

vefi89
12. jún 2010

vonku na zdochnutie a tu pomaly nik nepáchne????, 😕 však opalovať nemôžte 😀 😀 😀 😀

hmla
12. jún 2010

caute baby,dnes ste toho zasa tak "veľa" napísali 😒 , my sme dnes upratovali,varili a potom sme boli pri Dunaji a na nákupy ,super deň za nami..zajtra už len oddychovať budeme 😎

happy8051
12. jún 2010

dnes je tu ticjo.. asi predychavate hic :DD ja som dnes konecne vybrala kocik, tak sa vytesujeeeem :DD

tadotami
13. jún 2010

dobre rano,je tu niekto?

jjana17
13. jún 2010

@tadotami ahoj ja som tu

tadotami
13. jún 2010

@jjana17 ahoj,ako mas?musim vybehnut ryzu kupit.sa mi nechce.

jjana17
13. jún 2010

@tadotami a dobre, do rana mi nohy odpuchli tak som velmi rada, len nemozem dlho sediet za PC aby to zase naspat mi nenapuchlo,,,,lebo som ich uz po 2 dni mala strasne az po kolena opuchnute
dnes my nevarime ideme s mm do pizzerky na nejaky salatik,,,mam chut a uz potom sa nam tak nebude dat ist

tadotami
13. jún 2010

@jjana17 aj tamarka chce ist niekam.mm isiel hrat futbal ako kazdu nedelu.vcera sme zobrali babcu na vylet do piestan.a dnes neviem co s tamarku podnikneme.ziada sa mi niekam vypadnut.rezne nam dala mama tak urobim ryzu k nim.utekam do toho obchodu lebo mi zavru.tak zatim.

jjana17
13. jún 2010

@tadotami no tak aj vy budete mat peknu nedelu,,,tak nieco podniknite ,,,tak aj ja idem, zatial ahoj

hmla
13. jún 2010

dobré ránko,ja som až teraz vstávala,trochu viac som si pospala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre