• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@barbyes ak mozem poradit ,neviem ci to funguje ,ale jeden lekar od nas povedal svagrinej ,ked mala uz rodit a nic ,nech ide domov ( bola uz v nemocke ) a nech sa s mm pomiluju ....stalo sa a maly drobce bol o par hodin na svete :grinning:
14. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes joj to sa musis citit vycerpana. Velke brusko a to kazdodenne cakanie...
@janee_ aha a co ti povedala doktorka na to ze je mensia ako podla tabuliek? to ju aj na sone bolo neskoor vidiet? mojej doktorke sa tiez na sone nieco nezdalo a preto mi brala v tyzdni dva krat krv na to hcg (tehotensky hormon), ze ci je to v poriadku a ci sa zvysuje, ale mala som ho v poriadku

@barbyes no parada, tak to uz hej, to ja milujem takyto pristup, vies co kamaratka mala cisarsky v stredu a v piatok pred tym jej boli nasadene antibiotika co bola tak strasne nachladnuta, a ty aj mas nejake naznaky ze mas tu nadchu,,,??,
14. jún 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko174 no na zaciatku 12 tyzdna babatko meria iba 40.3 mm a malo by mat aspon 45 mm. Takze je malinke. Uvidime ako to bude postupovat. Ale ziadna tragedia sa nekona, no tak bude mensie. Mozno to neskor dozenie.
14. jún 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 u nás tiež, každú chvíľku začne liať a ja potrebujem ísť preč :unamused:
14. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes hiiiiii a ideš už rodiť!!!!dnes je správny dátum :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janee_ urcite :slight_smile: podla doktorov si tiez v tomto tyzdni ako ti to tu pise? lebo nerozumiem podla coho sa rataju tyzdne, niektore tehotenske kalkulacky mi ukazuju v 7 a niektore v 8 tyzdni, tak som z toho mimo, ze vlastne v ktorom tyzdni som
14. jún 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko174 no ja som mala ratany tyzden presne podla toho kedy som mala prvy den poslednej mestruacie. Cyklus mam pravidelny ako hodinky, takze nebolo pochyb kedy sme pocali. Nehovoriac o tom, ze zhodou okolnosti som to presne vedela. Tato kalkulacka co je na tomto portali je celkom presna. Otazka znie ako sa na to pozeras. Ci si v 8 tt alebo v 7 + 3 dni.
14. jún 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka na sex sa chystám :grinning: , ale nie každému to pomôže a dnes nemôžem lebo zajtra idem ešte na preplach toho uška tak aby som tam mohla ísť
14. jún 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 práveže nie, veď to... a ona ma presviedčala že musím mať alebo som mala. na tom sa bavím, to si človek všimne, že má nádchu, no nie??? :sweat_smile: :sweat_smile: preto to zatiaľ neberiem, ešte sa chcem poradiť
14. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 ja by som šla hneď, ale uvidíme čo povie Vikinka :grinning: keby išla zajtra tak si zoberie môj de) narodenia a mužov mesiac, to by tiež nebolo zlé
14. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, idem off. Je cas varit obed. Majte sa zatial. Papa
14. jún 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu už prší, taký úžasný vzduch :dizzy_face: hneď by som išla spať ak by som už niečo nemala :pensive:
14. jún 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa pridávam :o))) už som v 34 týždni a každým dňom sa to blíži :wink:
14. jún 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janee_ aha no ja som mala poslednu menstruaciu 22. 4.
14. jún 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussykralova vitaj medzi nami, už sa nudíš doma na MD tak si sa k nám rozhodla pridať?? :slight_smile: :slight_smile:
14. jún 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky maminky aj cakatelky
ako sa tu mavate?
co nove?
14. jún 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 ahoj leni, ako sa máte? už je Vám konečne lepšie keď sa nám ochladilo :slight_smile:
14. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim... tak som tu zasa po par dnoch.... :slight_smile:

barbyes, ty si este tu ? :grinning:
14. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes mojko to nie len teplom ale aj celkovo, sme nejaky podrazdeny poslednu dobu, vecer zaspavame s velkym placom
14. jún 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 juj, to ma mrzí...možno sa to teraz trošku zlepší keď sa ochladilo.
leni, ku ktorému dňu Ti chodí materská? dnes je 14 a mne ešte nič neprišlo, neviem či je to OK alebo to mám riešiť. rozhodnutie o priznamí mi prišlo, ale..
14. jún 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes ja matersku nemam, mam len rodicovsky, a cakam tento tyzden aj s prispevkom ku narodeniu dietata
pridu mi 4 sumy :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 ooo, niekto bude bohatý :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ..... v stvrtok som bola u gynekologicky na kontrolu a dala som si hned predpisat aj antikoncepsiu .... povedala my ze akoze dneska mam prist na krv .... tak som tam prisla zobrala my krv za 3 ampulky a pytala odomna poplatok 6,64 ..... to sa uz plati ?
14. jún 2010 o 14:03  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím už utekať, večer sa možno ešte pripojím
pa-pa
14. jún 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 podľa mňa by sa nemalo :unamused: ľubka , ty poberáš materskú? ku ktorému dňu Ti chodí?
14. jún 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 tak na toto sa aj ja veeeeeeelmi tesim.po 9 mesiacoch na suchu a o jednom plate.potom si aj sampanske otvorim.
14. jún 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami tak my sme nastastie mali prijem obidvaja, ja ho mam aj teraz, len nie na seba, tak sa vytesujem,
a k tomu pribudne aj rodicovsky

@barbyes vacsia cast ide malemu na sporenie
nech ma
14. jún 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbyes ano poberam a chodi my 14 kazdy mesiac
14. jún 2010 o 14:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok