Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
14. jún 2010

@janefonda gratulujem k trom tt 🙂 zvládate to?

lenocka84
14. jún 2010

@vefi89 zeby si dnes mala narodky???,

vefi89
14. jún 2010

@lenocka84 žeby???? a by si sa čudovala, že z celej famílie si na mňa spomenula len moja mama a mm???aká hanba 😒

vefi89
14. jún 2010

@lenocka84 a to nestojím o darčeky, ale asoň hubu si otvoriť ozaj mohli ☹

lenocka84
14. jún 2010

@vefi89 ale aj ja ti zelaaaam vsetko naaaaaajlepsie a hlavne nech misko poslucha

vefi89
14. jún 2010

@lenocka84 🙂 ďakujem 😉
vám sa darí??

dugyna
14. jún 2010

@janefonda
@lenocka84
caute kocky no tak pomalicky sa kotula a ucime...dnes ma fest bolia krize a bedrove kosti..zacinam mat pocit ze sa postupne rozpadavam 😀 pes bude za mnou chodit a zbierat moje kosti 😀
no zajtra ma cakaju odbery k predoperacnemu...
jaj uz sa tesim na tu nasu malu babiku 😉

lenocka84
14. jún 2010

@vefi89 ale no tak pomalicky, zaciname strajkovat, takto vecer
treba ukludnovat na rukach, ale potom sam zaspi v postielke

@dugyna uz sa ti to krati co? musis sa tesit

vefi89
14. jún 2010

@dugyna ahooooj, a ty ideš tiež cisárskym??

@lenocka84 cez to sme si aj my prešli veru...ale my sme vedeli štrajkovať aj do druhej rána 😅 nájdem ti jeden článok, možno ti pomôže 😉

dugyna
14. jún 2010

@lenocka84 leni hej uz sa strasne s mm tesime 😉 ked ten nas maly pokladik budeme moct drzat...jaj..ale aj mi trosku bude chybat brusko...no sak v PIA budeme vediet termin kedy presne ...nakolko to bude sekcia..
a co maly ako? posclucha?kukam ze rastie rastie 😉

dugyna
14. jún 2010

@vefi89 ahojky vefi hej nakolko je malicka stale KP ..tak sa naplanuje v PIA cisarsky...zajtra mam odbery, v strtok predoperacne interne a PIA poradnu na ktorej doky povie ze kedy...

lenocka84
14. jún 2010

@vefi89 dakujem, si zlata

@dugyna no rastie ako riadny chlap, minuly tyzden mal 4270g

vefi89
14. jún 2010

@dugyna ach jo, tie nešťastné polohy 😒 no dúfam bude všetko oki a čoskoro sa pridáš do klubu maminiek 🙂

@lenocka84 ak ti to pomôže budem len rada 😉

dugyna
14. jún 2010

@lenocka84 inak leni myslela som vcer na teba ..lebo som v knihe citala o tom ze aj ked uz kvazi nemas mlieko..este by sa dalo u teba znova spustit.....keby si maleho prikladala ..skusala odsavat a myslela pozitivne...ze budes este kojit..tak by sa to aj mohlo podarit..a skusila aj tie homeopatika ricinus comunich ch5...

vefi89
14. jún 2010

o tomto som aj ja veľa počula, že mliečko sa dá vrátiť. myslím, že niekedy pred dvomi rokmi sa stalo kdesi v usa, že žena si aoptovala miminko a tak dlho si ho prikladala, až sa jej zjavilo mliečko

maminakatka
14. jún 2010

@drzkosa kocka budes na tom podobne ako ja 😀 ja som bola ako palica pri vyske 173 cm som vazila 53 kg a teraz som rpibrala 18 kg a este kde je koniec ...ale ozaj je to zataz ,hlavne na nohy

vefi89
14. jún 2010

@maminakatka fúúúú, z toho si nič nerob, ja som pred tehu mala 186cm a 54 kg, počas tehu som pribrala 24 kg a teraz 3 mesiace po mám 52 kg 😅 a to preto, že som schudnúť nechcela 😀

barbyes
14. jún 2010

@vefi89 ja som tiež na to pozabudla sa musím priznať 🤐 tak všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky a aby Ti ten tvoj chlapčisko robil radosť a poslúchal Ťa, samozrejme aj ten druhý 😉

barbyes
14. jún 2010

@vefi89 a postavu máš OK? prispôsobila sa Ti naspäť aj koža a aj si cvičila? Daj tipy, ja mám tiež už 22kg navyše a mám z toho mierne obavy 😕

dugyna
14. jún 2010

@lenocka84 krasna vaha 🙂
@vefi89 uz sa neviem dockat kedy vymenim brusko za malicku babiku a pokakane plienocky 😉

maminakatka
14. jún 2010

@vefi89 parada ,ja by som bola aj rada,keby sa nieco nalepilo na mna ,lebo som bola vyziabnuta kura 😀 ...ale zase aj maly je uz teraz velky vraj ,tak uvidime ....mala si strie ?

lenocka84
14. jún 2010

@dugyna tak ved hlce ako maly papkac, riadne vela

dugyna
14. jún 2010

@vefi89 minuly rok bol clanok o tom aj o jednej zene v SR adoptovali si dievcatko a nebola predtym tehu a nakonice malu ale mohla kojit...aj dojky boli v minulosti o tom...
@vefi89 pekna vaha a kolko si mala pre tehu?
ja som sa rozhodla ze v porodnici chcem nechat aspon 10kg 😉

dugyna
14. jún 2010

@lenocka84 sak chcem predbehnut asi Miska 😉

janefonda
14. jún 2010

@vefi89 VSETKO NAJLEPSIEEEEEE!!!! 🙂 🙂 🙂
no zvladame to ako sa da. Myslim, ze dobre. Ale ovela lepsie bude, ak uz budem mat po skuskovom. To si to zacnem vychutnavat naplno 😵

lenocka84
14. jún 2010

@dugyna no to asi nieeeee

dugyna
14. jún 2010

@vefi89 jej vefinka ty mas dnes nardoky..tak vsetko nejlespie vela zdravia stastia lasky a koruniek-ci eur 😉

barbyes
14. jún 2010

@hmla cítim sa super, ďakujem 🙂 len by som už chcela aby som si malinkú mohla pomojkať v náručí 😵 😵 😵

vefi89
14. jún 2010

@barbyes mám späť veru. necvičila som vôbec, 😅 ale ja som si kilečká chcela nechať 😒
@maminakatka strie mám stále, ale na stehnách a prsiach, na bruchu vôbec, čo je zaujímavé, lebo mi vyskočilo naraz
@dugyna ja som mala pred tehu 54 a v deň pôrodu mínus 8, takže to necháš tam, neboj 😉
@janefonda neboj, skúšky zvládneš, treba si len veriť 🙂 natalka rastie, priberá??

a ďakujem za všetky gratulácie 🙂 sa mi s vami dobre oslavuje, keď všetci na mňa kakajú. mm ešte v garáži, tak si pijem víno sama 😅 teda s vami 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre