Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

pepppe
15. jún 2010

@elko69 nadherny je drobcek,strasne krasny 😉 😉 😉 😉

jjana17
15. jún 2010

@elko69 AKY JE NADHERNY!!!!!!!!!!a ake usmevy hadze,,,,krasny chlapcek

lulu4
15. jún 2010

@elko69 chvalabohu ze uz ste doma, ved si tam bola tyzden tak si sa uz musela domov nenormalne tesit to ti verim.. a ty si mala normalnu izbu nie ten nadstandard ze?
juuuj Kubko je take krasne klbko, neviem sa na neho vynadivat, krasny je, mas byt na co hrda 😵

jjana17
15. jún 2010

@lulu4 ahoj lucka teraz ma napadlo ty uz mas po vsetkych skuskach ci sa este aj ucievas

lulu4
15. jún 2010

@jjana17 Ahoj Janka, no po skuskach uz nastastie hej ale volno od skoly bohvieako mat nebudem... vcera som sa z poslednou pracou do skoly trapila skoro cely den a nemam to stale dokoncene, idem sa do toho pustit nech to uz dopisem, dnes musim vratit aj tie knihy do kniznice a potom skocim este bud tento alebo buduci tyzden do kniznice zas a musim si pozhanat knihy na diplomovku lebo uz si potrebujem spravit osnovu a uvod a taketo blbosti aby som mohla pomaly zacat pisat este pokial sa maly nenarodi nech mam aspon nieco, to mi velmi pomoze... takze aj v lete sa budem venovat diplomovke postupne... este ma toho caka vela aj pre maleho vsetko poprat nemam nic oprate, pozehlit, postielku poskladat pripravit... ale aspon ze uz tie skusky nie su...

lulu4
15. jún 2010

@jjana17 jaaj ozaj uz mam tie letne saty od krstnych z toho Anglicka je to obycajna velkost S ziadne tehulkovske ale tym ze je to taky volnejsi strih na ramienka sa do nich zmestim aj v auguste 😀 su take dlhe az po clenky taka vzdusna latka super, este som ich nemala od soboty vonku len som ich skusala... a maly dostal taku tensiu bundicku na 0 az 3 mesiace ale ta je taka nadherna ze dovi, ked sa mi podari tak ju sem supnem do albumu potom, bude riadny fesak v tom...tak sa z toho tesim 😀

jjana17
15. jún 2010

@lulu4 fu tak to ta caka toho este teda dost,
ja tiez davam dnes na papier ze co este musim vsetko urobit, no nas caka este vymalovat izbu maleho a asi aj spalnu hned jednym vrzom poprosim mm aby sme to spravili teraz cez vikend alebo ten dalsi,,,ale musi to byt uz cim skor na poriadku, postielku mame nachystanu
este mam ze dudky vyvyrit aj odsavacku, a nejaku tu flasku pripravit na cajik,,,,no a hlavne spalnu prichystat tak aby sa sem mestila postielka

pepppe
15. jún 2010

@jjana17
@lulu4 no mate obe toho dost vam poviem 🙂 ja dnes nechystam nic robit,,,len poobede pojdem k nasim sa okupat,lebo nam tu na 4dni odstavili teplu vodu 😠 a zajtra mam poradnu tak sa musim ist poriadne vydrhnut 😀

lulu4
15. jún 2010

@jjana17 no ako tak citam tak vas este toho caka tiez dost, som taka happy ze nemusime malovat ja to z duse nenavidim prerabky, malovanie, ako mam to rada ked je uz vysledok ale ten bordel, ved sme boli teraz cez vikend u tych mojich starkych a to je bordel ludia a to len predsien a kuchynu maluju a novu linku a kachlicky davaju ale prach sa uz dostal snad do celeho bytu... a tento vikend ideme zas tam nech to uz maju dokoncene...
ale stihnete to, mali by ste uz tento vikend radsej zacat...

lulu4
15. jún 2010

@pepppe ved bud rada ze ta toho necaka vela.. si to uzivaj... 😵
teraz si este mozeme uzivat svoj program kedy chcem si oddychnem, vecer kedy chcem idem spat... akurat som minule mm povedala vecer ked sme sedeli na gauci v objati a pozerali telku ze tieto casy mi budu chybat aj ked sa na maleho velmi tesim, ze to uz skratka nebude take, ze pozerame TV a potom ze sup umyt zuby a idems spat spolu... teraz budem v noci kazdu chvilu vstavat a kojit... tych noci sa strasne desim ja osobne ze ten spanok mi bude chybat

jjana17
15. jún 2010

@pepppe aj ja mam zajtra poradnu, tak to mas pekne na prd ze vam nejde tepla voda zvlast v takomto pocasi

@lulu4 no este ze nemame zapratany byt moc ,,,,maleho izba to bude sup sup to je taka malinka, a spalna tak to bude horsie, ale tak ponatahujem tie igelity vsade nech nemusim respektive nech nemusi manzel vela upratovat, ale vies kazala som mu to prv ale stale sa nieco naslo a teraz uz nema kam utiect

pepppe
15. jún 2010

@lulu4 nad tym som aj ja rozmyslala,,ze tie noci budu asi najhorsie,lebo ja ked je noc,tak sa musi spat 😀 noo tak ja som minule tiez mm povedala ze za chvilku tu bude veselo,,ze teraz si ideme kedy chceme a kam chceme ale potom ked bude drobec to bude ine,,,ked bude spinkat,nepojdeme nikam,proste vsetk osa bude tykat alexa,,,,ale tak tesim sa na neho,a tieto zaciatky nejako vsetky zvladneme,par noci neprespatych ale potom bude dobre 😉

jjana17
15. jún 2010

@lulu4 jej aj vy mavate take diskusie ze tak toto si uzime dlho takto oddychovat nebudeme, my zase vzdy sobotne a nedelne rana sa valame v posteli aj hodinu niekedy aj viac rozpravame sa a je to strasne fajn, a mm mi hovori ze no este si to uzime pokial sa maly nenarodi, potom budme inak vstavat

pepppe
15. jún 2010

@jjana17 no na 4dni ju odstavili,od vcera do piatku 😒 ale tak zvladneme,aspon ze mamina nebyva tak dalkeo,,,pojdem minat vodu im 😀

maminakatka
15. jún 2010

@lenocka84 na tu koliku nepomoze kremik pupik ?? neterke to pomohlo ... ☹

jjana17
15. jún 2010

@pepppe tak ano toto je velka vyhoda ze nebyva daleko, aj moji rodicia byvaju o par cinziakov dalej a veru je to velke plus

pepppe
15. jún 2010

@jjana17 no moji az tak nie,ale jeden bus a som tam...a co inak ako sa mate???malinky v brusku poslucha?

mirka12011
15. jún 2010

@lulu4 cavelo ako sa mas?
elko nadherny drobcek 😉

tadotami
15. jún 2010

ahojte,som tu na skok.mame majstra ktory nam stierkuje chodbu a poklada dlazbu,tamarka stale chora,vybalila som kocik aby sa vyvetral-bol zlozeny a je trochu dokrceny.uvarila som marodovi zeleninkovu polievocku.no idem este obyvacku povysavat a vyhodim madrace na balkon vyvetrat.a co je tu nove.

mirka12011
15. jún 2010

@elko69 juj super je krasny

jjana17
15. jún 2010

@pepppe no poslucha len sa neviem uz dockat toho dna kedy budeme spolu,,,teraz mi kamoska pisala v stredu mala sekciu a dnes idu domov, vsetko maju v poriadku tak som rada,,,,trosku aj zavidim uz su spolu

jjana17
15. jún 2010

@tadotami ty si dnes nejaka hyperaktivna,,ci sa mi to len zda

pepppe
15. jún 2010

@jjana17 noo vsak za chvilku ich budeme mat pri sebe,,,pri sekcii je mamina vzdy dlhsie v nemocnici,ze???

tadotami
15. jún 2010

@jjana17 nezda.drzi ma to od vcera.nazyvam to predporodny syndrom.

jjana17
15. jún 2010

@tadotami ano mas s tym skusenost??

drzkosa
15. jún 2010

@zuzumajko no ja v to dufam ze to je ok, vies vobec to na mne nevydno ale ja to na sebe citim, neobleciem nohavice 🙂... ale zacnem sa viac hybat a bude dobre...

jjana17
15. jún 2010

@pepppe hej pri sekcii tyzden a niekedy aj viac, podla toho ako sa zotavuje, bola som ju pozriet v nedelu a ti poviem uplne v pohode fungovala, ze najhorsie boli prve 2-3 dni to malu ani na rukach neudrzala , ale teraz uz v pohodickea ked je normalny a nie su ziadne komplikacie ani zltacka tak 3-4 dni

drzkosa
15. jún 2010

@lulu4 dakujem velmi pekne, mne nejde o postavu teraz skor o to zdravie malickeho ci mu nedavam vela nezdravych veci... a skusam tie piskotky a mnamky dam 1-3 kusy a hlad je prec, dakujem za odporucenie... Sladke vobec nejem len tu zmrzlinku a pri nej zostanem aspon nejake potesenie no nie? Tak to mas skvele ze si moc nepribrala , dufam ze pojdem v tvojich slapajach 🙂))

pepppe
15. jún 2010

@jjana17 no oto mala potom super,,,ja by som mala ist prirodzene,som zvedava,ci to tak aj bude,,ale uz by som bola aj za keby to prislo co chvila,,,,uz je toho aj na mna dost 🙂

drzkosa
15. jún 2010

@maminakatka ahojky tak vies coho sa obavam 🙂 ale nevadi baby sak mi to koli tym nasim drahym v brusku vydrzime ze ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre