Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
15. jún 2010

@barbyes tak zase chlapi niektori nechcu o sexe ani pocut ked je baba tehotna, ze nic vobec cele tehu,,,,,,

lulu4
15. jún 2010

@vefi89 no a take praktiky ako opisala barbyes mavame obcas aj my s mm, takze mne tiez nevadi ked si to robi sam... ved teraz v tehu je to take, ze nemam chut ozaj 2x za den na sex 😀

drzkosa
15. jún 2010

@jjana17 no krasne brusko mas fakt !!! uplne super gratulujem 🙂)

lulu4
15. jún 2010

@mirka12011 ahojcek Mirka, ako sa mam? ale da sa nestazujem sa len si uz pripadam niekedy taka nemotorna hlavne ked vstavam z postele a pri spani je to tiez nic moc, mam pocit, ze malemu sa nepaci ziadna poloha tak neviem ako sa ulozit... uz nech to leto zbehne aby som ho mala uz pri sebe... ale inak dobre... a co vy sa pochvalte? ako Timka poslucha? uz si s nou bola aj na prechadzke? aj mna by zaujimalo ca sa ta pytala tadotami ako si spokojna s kociarikom v terene lebo je moc moc pekny len by ma tiez odradili tie mensie koliecka ze ci je to v poho po tych znicenych chodnikov, ktore predpokladam, ze su na celom Slovensku 😀 ozaj a ako havinovia beru malinku, zvykaju si?

jjana17
15. jún 2010

@drzkosa trosku vacsie ale tak da sa,,,xixi

drzkosa
15. jún 2010

@jjana17 aale kde dobre je 🙂 aspon tam ma miesto maly spuntik

jjana17
15. jún 2010

@drzkosa este som si ho cvakla ked lezim, idem to dat do pc,,,,,,to take male mam ale ked sa postavim,,,juuuj

lenocka84
15. jún 2010

@maminakatka pouzivame ho, ale nezabera
dnes sme zmenili nejake stravovacie navyky, a uvidime vysledok

barbyes
15. jún 2010

@lulu4 už je na to psychicky prichystaný 😀 včera nechcel lebo dnes je futbal a keby som začala rodiť tak by si ho nemohol pozrieť 😀 trapko jeden 😀

jjana17
15. jún 2010

@barbyes ty musis mat tiez dobreho srandistu toho manzela

barbyes
15. jún 2010

to hej 😀 niekedy ma vie pekne naštvať 😎

jjana17
15. jún 2010

@barbyes ale tak to si myslim je asi vsade
ja nemam take pariky rada co furt su taky len tu tu k sebe a milucky dobrucky ani vymenu nazorov nemaju, a potom sa len trapia, najlepsie povedat hned co si mysli clovek,,nie

mirka12011
15. jún 2010

@lulu4 no super tak uz len rodit ked sa mu nepaci ziadna poloha hihi, ale este ma cas nech len este rastie v brusku...
boli sme aj v horucave aj dazd sme zazili aj podazdovu prechadzku kocik je lahky tak super
praskam do seba tortu z krstin sladko mam az v.......... 😀
zajtra musim za gynekologom dufam ze aspon trosku nebude prsat aby sme sa presli...

barbyes
15. jún 2010

@jjana17 tak to určite, keď v sebe niečo dusíš tak je to určite horšie. ono i tak skôr či neskôr vylezie von, ale vtedy už to môže byť tak nakopené, že už iba sa rozísť. všetko treba riešiť hneď, taký vzťah má budúcnosť ak si viete povedať nie len to dobré ale aj zlé

jjana17
15. jún 2010

dobre babule idem ja off zatial nejako ma lame dnes,, cely den ma hlava boli idem si ja pospat

kocka1
15. jún 2010

Ahoj Katka aj ja sa pridavam 🙂 vsak to je radost mat prvy krat dieťatko

lulu4
15. jún 2010

@mirka12011 no tak to je potom super ze si spokojna s kociarikom a ze ste uz taketo prechadzocky zazili, tak hadam zajtra nebude moc prsat lebo hlasia tak do 22 stupnov tusim a polooblacno... tak uvidis.. a co sa ti stalo sa ti nejaky steh roztrhol ci? a malinka ako papa, nemas problem s kojenim? a zatial take nieco ako koliky vas netrapia ze, to asi az tak neskor po mesiaci zacne teda nie u kazdeho babatka...

vefi89
15. jún 2010

@barbyes vidíš to, a ja zas opačne, to čo tebe vadí mne nie a čo ti nevadí, mne zas vadí 😀 😀 😀

vefi89
15. jún 2010

@lulu4 no to ja som hádam jediná tu taká 😅

janee_
15. jún 2010

@barbyes ahoj, akurat som sa chcela spytat, ze ci planujete pokus o prichod miminka na svet dneska, ale pozeram, ze pre futbal sa to odklada. 😀 Inak ako dopadla usna? Bola dnes pristupnejsia?

lulu4
15. jún 2010

@vefi89 Veronika ty si nas jediny a nefalsovany original 😀 co Misko spinka ked si pisala ze cez den ti malo buva?

vefi89
15. jún 2010

@lulu4 akurát sme papali a ideme sa hrať.... 🙂

mirka12011
15. jún 2010

@lulu4 no steh sa najskor zapalil tak dufam ze mi neda antibbiotika bo ma picne...
koliky nespominaj 😀 dufam ze budeme kakat pekne 😉
papkat papkame na zaciatok je dobre odsavat aby si laktaciu rozbehla v nemocke sme dokojili a sup odsacacka a odsacali sme 😀

lulu4
15. jún 2010

@mirka12011 nooo dobre vediet s tym odsavanim ale ved v nemocke sa dozviem a hlavne uvidim aky tam budu mat system 😵 ja ti nechcem privolat koliky len pekne nech kaka... ved to je super pre mamicku ze nemusi prezivat take trapenie spolu s dietatom...s tym stehom nic prijemne, som zvedava co ti teda zajtra na to povie, daj potom vediet...
ja o 16tej utekam do mesta mame stretko byvali kolegovci tak sa tesim sme sa uz dlho nevideli co ma kto nove, jedna je tam tiez tehulka ako ja, ona je v 5. mesiaci tak pokecame aspon, to tak dobre padne obcas cloveku

mirka12011
15. jún 2010

@lulu4 nam v nemocke aj sterilizovali odsavacky 😀 no dam vediet a ty sa neopi 😀

janee_
15. jún 2010

Baby sialena otazka. Kedy zacat nakupovat veci? Sme v 12 tyzdni a urcite male mieni ostat (ine si ani nepripustam), tak ci mam zacat s vyberom kocarika a tak.

lulu4
15. jún 2010

@mirka12011 no z toho grepoveho striku na ktory sa chystam to budu take tocaky ze sa ani od stola nezdvihnem 😀 😀 😀 asi budem volat mm aby po mna prisiel 😀

barbyes
15. jún 2010

@janee_ dnes bola našťastie normálna, konečne ma to ucho nebolí, sa z toho teším 😵 a večer už môže prísť, futbal sa hrá niekedy teraz 😉

@vefi89 tebe to nevadí? auuu, prst OK, ale niečo také veľké...auuu, moja pekná malá riťka, teda teraz sud, ale za normálnych okolností 😀 😀

barbyes
15. jún 2010

@janee_ to je na tebe, kľudne začni.

lulu4
15. jún 2010

@janee_ najlepsie je zacat tak okolo 5 mesiaca ako skor sa mi to zda byt take divne, tak napr. nejake topanocky alebo jedno bodynko tak pre radost som mala aj ja ale potom sa to uz rozbehlo, uz som aj nieco podostavala lebo ani druhi uz nevydrzali a nieco kupili... a na kociarik je velmi skoro... ja som v 30 tt a idem ho este len objednavat a to mi pride tak cca do mesiaca... a postielku mame doma uz asi 3 tyzdne len musime este nieco pomenit v spalni aby sa nam tam vosla a mohli sme ju zlozit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre