Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
15. jún 2010

@barbyes dakujem zevraj je tatov ale myslim ze oci ma moje,aspon nieco 🙂

vefi89
15. jún 2010

aha včul je čas seriálov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elko69
15. jún 2010

@vefi89 dakujem je to uzasny pocit byt maminou aj ked niekedy som si pripada bezradna,hlavne ked ho bolelo brusko a prejavila sa ta zltacka,ale to chce len asi zadaptovat sa s tym malym cloviecikom,ze?no odtiekla mi voda,pomalicky celu noc mi odtekala teda vela odtieklo vecer a potom zbytok pomaly odtekala...no a porod??mohol byt aj kratsi ale ten druhy bude hadam lahsi..Jakubko je zdravucky len ta zltacka co nas chytila v nemocnici nas potrapila..miery boli 3230 g a 51 cm,aj ked tatino vsetkym pisal ze 3250 g...

elko69
15. jún 2010

@vi3ka to fakt tatino??

elko69
15. jún 2010

@mirka12011 dakujem...

elko69
15. jún 2010

@lulu4 no 8 dni presne som tam bola od pondelka do pondelka,no ked mi sestricka dosla povedat ze Kubkovi sa zlepsila zltacka a ideme domeno som zacala plakat od stastia,aj spolubyvajuca somnou 🙂

mimi21mimi
15. jún 2010

@elko69 gratulujem k malinkemu a fotecky kedy hodis do albumu? ako si bola spokojna s tt porodnicou?

elko69
15. jún 2010

@jjana17 no tak sa tvari ked je dobre napapny.. 🙂

elko69
15. jún 2010

@jjana17 no sak tie papierovacky su asi najhorsie,zajtra nas to caka veru,mamina povaruje a my s mm to ideme obehat vsetko,rodny list uz aspon mame a poistovnu..

elko69
15. jún 2010

@jjana17 klasika porod a este len vcera sme dosli namiesto piatku kedy sme mali byt reusteny a Kubkovi sa plne prejavila zltacka 😠 ☹

elko69
15. jún 2010

@mimi21mimi dakujem...vies co dalo sa celkom,jako sestricy pri novorodencoch boli super teda vacsinou,mile ochotne a poviem ti ze Kubka si pekne okupem sama uz,naucila som sa hned a sestricky na zenskom tak niektore tiez velmi zlate a niektore co ja viem,ale to spoznas kto je aky..strava sak nic moc,co sa da aj cakat od porodnic,ze? 🙂 len ked nieco nebudes vediet pytaj sa sestriciek na to su tam aby ti poradili,doma ti uz nik tak neporadi-..

mimi21mimi
15. jún 2010

@elko69 no od stravy nic neocakavam.... lezala som na rizikovom tyzden a nosili mi jest z domu cez navstevne hodiny 😀
rodila si s epiduralkou a manzel pri porode bol? Ma zaujima ze co to stoji.

a co tie fotecky, hodis sem nejake? ako sa zotavujes?

maminakatka
15. jún 2010

@lenocka84 no ano aj tak sa to robi ,verim ,ze drobcekovi pomoze 🙂

elko69
15. jún 2010

@mimi21mimi bey nej ale asi by som si ju 2. krat aj dala,stoji 100 € a aj mm som tam bola a je to fakt dobre ked tam mas niekoho a to stoji okolo 16 € myslim...no mam foto bud v teme tehulky na zaciatku tehu alebo aj tu,lebo som pridvala 2x a neviem ani do akej temy 😅 😅 😅 😅

gali
15. jún 2010

@lulu4 este sa finisuje. Do piatku veru pisem pisomky a pisomky a kazdy den chodim spat az na druhy den 😒 Uz sa velmi tesim, ked rozdam vysvedcka a bude free... Ako pises, najskor si uzijem pohodu a potom este poriesim vybavicku a asi budem zvedava, ze co uz mas, aby som vedela na co nemam zabudnut 🙂 😉

gali
15. jún 2010

@elko69 krasnucky je malinky a ako pekne spinka 🙂 Drzkajte sa, Elko.

kikuska25
15. jún 2010

Ahojte maminky chcela som sa spytat ci pocas tehotenstva uzivate nejake vitaminy?

tadotami
16. jún 2010

halooooooooooooo spite este?

zuzumajko
16. jún 2010

dobre ranko 😀 caf @tadotami 😀 no povedz mi komu by sa chcelo vyliezat z postele v takomto pocku 😀 keby som mohla, okamzite som doma pod perinou 🙂 ako sa mas?

zuzumajko
16. jún 2010

@kikuska25 mne lekar povedal, ze pokial mi v krvi nezistia, ze mi nieco chyba, nech sa ani neopovazim brat nejake tehotenske vitaminy, takze ja neberiem nic 😀

kikuska25
16. jún 2010

hm tak to je super mne kazali brat brala som ich do 4teho mesiaca ale tiez som to stopla tak dufam ze to nevadi.. 😖

zuzumajko
16. jún 2010

@elko69 blahozelam k syncekovi!! 😀 hod nejaku foto, prosim 🙂 a aky bol porod? mala si aj nejake utlmujuce prostriedky na bolest? 😅 🙂

mimi21mimi
16. jún 2010

Zelam dobre ranko 🙂

dugyna
16. jún 2010

caute kocky Barby mi pisala sms: o 4 mi zacala odtekat plodova voda🙂 uz som otvorena na 3cm,ale kontrakcie mam mozno len kazde 3min tak uvidime. podla UTZ ma3400g.drzte palce

mimi21mimi
16. jún 2010

@elko69 pozeram pozeram a konecne som ich nasla.... ale to je cely tatino, cooo? 😀

tadotami
16. jún 2010

@dugyna no konecne.zelam jej pevne nervy a aj s tamarku drzime palce co mame.nech sa drzi.

mimi21mimi
16. jún 2010

@dugyna jeeeej tak uz to konecne prislo, drzim barbyes palce 😉

mimi21mimi
16. jún 2010

@tadotami ty sa ako drzis?

tadotami
16. jún 2010

@mimi21mimi ahoj.zatialdrzim pokope,dnes s tamarku na kontrolu a ja idem svojmu dr s takym problemom.tak dufam ze ma aj pozrie,nieco na to da a mozeme ist dalej upratovat.

dugyna
16. jún 2010

Odkazem🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre