Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

andrejusa
29. aug 2009

asi to teraz vidím černejšie než to je, ale ak mu tento mesiac ani nezacvaká, tak na budúci musíme zaplatiť všetko dva krát a zas sme na tom istom

zazalienka
29. aug 2009

presne.. rezervy.. a tie ked dojdu, tak smola.. ale hadam tu vyplatu dostanu.. najvacsia sranda je ze x sefov firiem nema na vyplaty, nedaju ich ludom, ale oni si idu na letnu dovolenku len tak.. tiez mame obchodnych partnerov co su nam dlzni takmer milion, furt stonu ze nemaju a naraz zmiznu do Egypta alebo kde.. to ma stve najviac.. a ze clovek nema na jedlo to ich netrapi..

miroslava89
29. aug 2009

aandrejus a kedy ma tvoj manzel dostat vyplatu?mozno ju dostane coskoro a vsetko sa za den ako tak vyriesi🙂

andrejusa
29. aug 2009

mal dostať do 15.8 a ako živnostníkovi mu môže podľa zákona držať peniaze 3 mesiace... už u neho nerobí a henten chruňo mu nedvíha mobil, ani nereaguje na maily, nič. Tak muž volal s účtovníčkou a tá mu povedala, nech si to vybaví so šéfom, lebo jemu a ešte pár chlapom kázal neposlať. ale ten ho ignoruje a na súde vraj má kopu žalôb o zaplatenie faktúr. To sme sa teraz dozvedeli, takže s tým už ani neráta. A tiež si išiel na dovču! 😠

garonka
29. aug 2009

ahojte babenky, ja som domaaaaaa 🙂 a vynervovana ale mam tabletky tie ma ukľudnia 😀

miroslava89
29. aug 2009

blbec jeden 🙄 😠 zjavne ho netrapi ze rodiny nemaju z coho zit..hlavne ze on si moze ist na dovolenku...nepochopimtakych ludi...

ja sa pomalicky odpajam idem sa trosinku povenovat drahemu🙂

andrejusa
29. aug 2009

paaa Mirka a ďakujem za útechu

Ahoooj Garonka

zazalienka
29. aug 2009

Ahoj garonka.. ďalšia nasraná? čo sa stalo? 😀

zazalienka
29. aug 2009

ahoj Mirka, že pozdravujeme 😵

garonka
29. aug 2009

andrejuška

ahoooj no všetko som čítala to je veru silna kava fuha ešte take veci sa deju viem ake to je nemať peniaze nam môj brat dlhuje vyše 2500 € a jeho žienka si bola s deťmi v Chorvatsku, ale mam zakaz sa rozčuľovať 😠

garonka
29. aug 2009

zazi

veru a poriadneeeeeeee, svokru by som ...... ale važne, ona si včera bola na nakupoch lebo išli na oslavu, kupila si bluzku za 3000 a na lavičke keď čakali na autobus jej ju šlohli, ona v pohode sa vratila do obchodu a chcela kupiť ešte raz 😠 nenormalna ale nemali tak kupila niečo ine ale vraj lacnejšie a dnes na ňu kukam ona mala na sebe taku bluzku čo mala doma, a madam i novy účes musí mať za 1000 sk, a ešte chcela aby sme jej kupili cigarety, aj šli sa jej o synačika postarať lebo ostal sam doma, ja som penila ako hus, vravím mužovi keď je taka madam nech si i opatrovateľa zoženie keď rozhadzuje eura ako trafena 😠
Hlavna vec, že my žijeme ako sa len da, to je neskutočne

andrejusa
29. aug 2009

môj chudátko mužík teraz naháňa kšefty popri robote a ja som ešte na PN!!! keď som mu navrhla, že idem teda do práce, tak nechcel ani počuť. Neviem síce jak by som robila keď ledva stojím pri varení dve hoďky, ale tiež som chcela byť nápomocná...

garonka
29. aug 2009

idem si hľadať normalnejšiu fotku 😀

andrejusa
29. aug 2009

no pekne Garonka, aj u vás je to husté 😒 a bola nejaká oslava, či to ona len tak sa parádi?

naši teraz chcú prerábať byt, nový obklad, parkety a tak. A to nie, že by počkali, keď mám teraz problémy... ale nech si urobia pekné, ja tam už nevkročím...

garonka
29. aug 2009

andrejuška

môj je taky isty, zhaňa každú korunu ak príde aj zajtra ima jednu fušku aby sme mali aspoň 20 € a v utorok takisto, a ja nemôžem pracovať, dnes som sa videla ako mi, umyvali sme auto ale skoro furt som sedela 😠 a ešte ja mam porazenu dietu, niekedy sa na svet hnevam

garonka
29. aug 2009

nie nie išla so svojim mužíkom na oslavu a zrazu si nemala čo obliecť, viete keby som jej skriňu otvorila všetko vypadne a ani Paris Hilton toľko šiat nema, a takisto idu prerábať dom, okna, strechu, skratka všetko, a pekne si naplanovali keď mi budeme mať babo a svojho muža často neuvidím, a ešte sa i hadať furt budeme kvôli nim 😒

andrejusa
29. aug 2009

ach tí naši milovaní mužíčkovia 🙂 😀

andrejusa
29. aug 2009

prečo by si ho často nevidela? myslíš, že k nim bude stále chodiť a ty budeš s malým doma sama? to hádam nieeeee

zazalienka
29. aug 2009

vieš čo, mne stačí že ma rozčuľuje exmanželka.. no a keď sa nechcem nahnevať viac, tak ani k našim nejdem.. lebo vždy dojdem rozčúlená na mraky..

garonka
29. aug 2009

presne tak, veď už teraz tam furt lozi, vieš ja mu to nezakazujem ale niekedy to oni prehaňaju a on im skočí na každu somarinu, som veľmi veľmi zvedava, či ma necha samu doma s babom, lebo nech si ma stará nepraje.

andrejusa
29. aug 2009

zazi... stále ťa tak hnevá? ona nemá chlapa?
ja keď som raz za čas u našich, tak ma chytí taká migréna že až, ale to asi zo vzduchu. Tam je iný ako na dedine.
no po tomto sa už na našich nebudem vedieť pozerať tak ako pred tým.
"sranda", že v každej domácnosti je niečo, za čo sa človek trápi a potom ma idú poraziť tie babky klebetnice, čo o každom všetko vedia
😠

zazalienka
29. aug 2009

neriešim.. ja mám práveže fain svokrovcov, manžel je tam párkrát do týždňa, pretože robí so švagrom, a bývajú vedľa.. tak sa zastaví, lebo je svokra chorá.. ináč jeho kamoši nevedia pochopiť, že môj muž sa ponáhľa domov, aby sme boli spolu.. je im to čudné, že nejde na kávu a nezdrží sa.. vraj ho to raz prejde.. no chvalabohu zatiaľ ho to baví chodiť domov a nikde sa nezdržovať.. horšie to bude keď bude malé, lebo oni dosť veľa robia aj po nociach, alebo chodia po SK , tak z toho mám trošku obavy.. uvidíme..

andrejusa
29. aug 2009

garonka
Ja chvalabohu taký problém nemám. Muž je teda vo všetko na mojej strane a ani k svojej mame nechodí. Keď budete mať malé, on sa otočí, neboj... a skúšala si mu povedať že ti to vadí?
svokra zas roztrubuje po dedine som sa najnovšie dozvedela, že si ma muž vzal len preto že som tehotná, inak by ma kopol do riti. Poteší... pritom vie fuchtla jedna, že sme mali svadbu zajednanú od decembra.

zazalienka
29. aug 2009

hnevá.. teraz síce nevolala, ale malá je u nás.. chceli sme ísť do rakúska na výlet, vedela že má zabaliť zdravotnú kartičku a pas a nič z toho.. matka je povinná dieťa riadne pripraviť a odovzdať.. ani raz sa tak nestalo.. okrem toho malá má hrozné vlasy, a priznala sa že si vyše týždňa neumývala hlavu, matku to evidentne netrápi.. naženiem ju do vane.. minulý týždeň boli na dovolenke a mamička zabudla zabaliť šampón, tak jej tiež vlasy neumývala.. šak načo kupovať.. decku.. no nepochopím.. hlava jej smrdí jak tulákovi..

andrejusa
29. aug 2009

zazi... aj môj je taký... koľko toho máme spoločného 🙂 Tiež z práve domov, do krčmy nechodí a s babami v robote neflirtuje a majú ho všetci za divného. Niektorí zas vinia mňa, že ja ho nepúšťam, lebo počuli od svokry... my vieme svoje a to stačí, nie?

andrejusa
29. aug 2009

a to tá mater sa nestará? muž ju nechce do svojej starostlivosti? to je pekná opacha! že si vybíja zlosť na ex je jedna vec, ale na dieťati? jedna baba od nás s mužom stále na seba pre všetko volajú políciu, nežijú spolu a furt je u nej alebo u neho hliadka čo sa udávajú pomaly za škrabanec na nose.

zazalienka
29. aug 2009

no veď aj môj je pod papučou🙂 neriešim.. u mňa je podstatné že nepije, nefláka sa, všetko sa snaží robiť len a len pre nás a pre maličké.. vzdal sa roboty ktorá ho bavila celé roky a išiel do iného, aby sme sa mali dobre.. chvalabohu že majú dosť roboty.. ja ho koľkokrát posielam nech ide s kamošmi na pivo, ale on mi stále tvrdí že doma je najlepšie.. no užil si pri bývalej dosť, tam nemal pocit domova, tak tu doma si to užíva..

andrejusa
29. aug 2009

presne ako ten môj 🙂 až na tú bývalú

zazalienka
29. aug 2009

andrejusa, ona je dokonalá matka.. všade bola, všetko vie.. my nič nevieme, my sme neschopní.. len malá chodí ako tuláčka k nám.,

andrejusa
29. aug 2009

si ju malú pekne nafoťte a udajte ju mater jednu krkavčiu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre