• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@lenocka84 nahodou pekne pribera nepocuvaj tabulkovych doktorov
ja uz lekarov neriesim lebo kazdy si vravi svoje a dostala som sa do takej situacie že som nevedela komu veriť :unamused:
18. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 to je dobre, len nech papá koľko mu chutí :slight_smile:
18. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 tak to je fakt sila s nasim zdravotnictvom! :confounded: chuda, snad bude v poriadku a da nam vediet co a ako :unamused:
18. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 dakujem ved ja si ich este popozeram a rozhodnem ze ktory aj ked najviac sa mi pozdavaju tie mobilne na plienocku kedze budeme aj dost cestovat...je to inak dobra vec to urcite... musim o tom s mm hodit rec, ze co teda... :dizzy_face: a hlavne uz ten kocik musime objednat aby sme ho aspon do konca jula mali
18. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ale kaslem na dr. mne sa to zda uz prilis vela aby tolko jedol

@vefi89 a nie je to moc? kazde 2 hod 130ml?
@garonka krasny je zlatucky juj :dizzy_face:
@lenocka84 presne tak moja
pokym papa je zdravy tak by som tich doktorov kamsi poslala
18. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 niet za co :wink:. a ten kocik este ste ho neobjednali?? :grinning: :grinning: tak aby vam prisiel vcas :wink:
18. jún 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 leni, je to predčasniatko. musí predsa dobehnúť svoju váhu. a nemáš inú možnosť, hladného ho predsa nenecháš
18. jún 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 no nenecham, ale sak vahu ma uz super, mame skoro 5kg, na 2 mesiace, to je malo?
18. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka čo sa vyškieraš? :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 my máme 8 na 3a pol....myslím si, že super....vôbec to nerieš. papá, chutí mu a to je hlavné :wink:
18. jún 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 ved prosim ta kym sa moj mm k niecomu takemu rozhybe, teraz ma toho tak vela v praci ze pride utahany domov a este niekdy aj doma robi... tak co ti poviem.. ale sme sa dohodli ze taketo vacsie veci ako postielka, kocik, monitor dychu a tak budeme spolu objednavat lebo predsa len kuknut obchod. podmienky danej stranky aky je sposob platby a tak... nie su to lacne polozky na to aby som zaplatila nejakej pochybnej firme... no a ten kocik na tom ma najviac dojalo to ze chcu celu sumu zaplatit dopredu co sa nam moc nepaci lebo vacsinou co sme sa stretli a to sme teda uz velmi vela veci kupovali aj do bytu a tak nikto nikdy nechcel celu sumu dopredu...ale tak chceme ten kocik tak co narobime... no len uz ho k tomu musim "dokopat" lebo aby prisiel dovtedy ako pises :grinning:
18. jún 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 mozem sa nieco opytat? to phsylium ci ako sa to vola co ti tu raz zazalienka poradila na tu lepsiu crevnu mikrofloru tak to sa normalne zarobi nejako do vody a pije? a pomaha to aj na lepsiu stolicu aby nemal clovek zapchu? a este ci nevies ci to mozu aj tehulky pit? dakujeem
18. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 ta že si ma nevšímneš ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som mu vyplazovala jazyk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 do vody alebo do jogurtu...no na zápchu to je super- stále máš problémy?? :confused: ale pre tehulky......nepíše sa nič o tom..ja si myslím, že ano, ale opýtaj sa v lekárni radšej :slight_smile:

@garonka ale ja som ťa videla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 heeeeej no bo som priesvitna ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mišulo haja?
18. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka hej na cecku :sweat_smile: no a priesvitná isto nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 bože to i vy zaspavate na ceciku? my už taky tyždeň a doteraz zaspaval sam bez problemov ale teraz tie posledne dni sa ma drží ako kliešť
18. jún 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ale nie, ja neviem čo toto zase...však spal v koči a sa zobudil, tak reku bude hladný, dvakrát cucol a lalaho :sweat_smile:
18. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 idem ja sa rychlo najesť mm navariiiiiiil je doma parada :grinning:
18. jún 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 no teraz to mam take ako pocasie, raz dobre a raz na prd... ako uz druhy den nic a v noci som ani spat nemohla co ma uz tak brusko bolelo, uz normalne krce z toho ze som nebola na wc... a hned ked rano vstanem vypijem vlaznu vodu, dam si jogurt, susene slivky... ide ma porazit... teraz som dopapala akurat melonik takze budem chodit na wc ale akurat tak curat kazdu chvilu... no neviem co to je ved som s tym nemavala az take problemy to teraz za posledne 2 tyzdne sa nejako pokaslalo... :rolling_eyes:
18. jún 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no komu lepsie, ze mm navaril, tak to je super a co dobre ukuchtil? na tej fotke je zlaty tobik co si mu jazyk vyplazovala tak asi aj on chcel tebe ked tak otvoril pusinku :grinning:
18. jún 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 no ja varím takisto ale on že urobí lepšie tak akože fajn no
zeleninovu polievku a rybky s opekanymi zemiakmi
ja som pred včerom robila špenatovu polievku a taky mix akože dieta :grinning: zemiaky na kolieska, cibuľa na kolieska, slaninka a šup do rury :wink:
18. jún 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 to je chlapec :unamused: prídem neskôr, potom ti napíšem :wink:
18. jún 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko aha no jasne tak sa nato spytaj a dufam ze ti bude uz len lepsie a lepsie ono to vzdy vsetko pocase prejde v tom mas istotu :D
a najviac som sa nemohla dockat kedy sa to pohne a ako to vlastne budem citit, vobec som si to nevedela predstavit a vcera sa pohlo. to je tak silny zazitok krasny jedinecny dokonca aj tatino maleho bol pri tom a si polozil ruku na brusko a citil to tiez velmi jemnucko ale citil kopalo mu do ruky jak besne velmi sme sa smiali a boli dojati. Neviem preco ti to pisem ale ja som tak strasne stastna najradsej by som to vykricala do celeho sveta :grinning: inak aj mi chceme mat Simonka ak to teda bude chlapec to este nevieme este sa nam neukazalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dena6 vykric! to je to najkrajsie co mozes citit ked je babo v brusku :grinning: jeej, to muselo byt strasne krasne! tichucko zavidim, nas to fakt caka..mam pocit ze ten cas sa vlecie :unamused: uz chcem taky 38 tyzden :grinning: ako si to citila? ake to bolo? :slight_smile:
18. jún 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok