Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
18. jún 2010

@lenocka84 nahodou pekne pribera nepocuvaj tabulkovych doktorov
ja uz lekarov neriesim lebo kazdy si vravi svoje a dostala som sa do takej situacie že som nevedela komu veriť 😒

vefi89
18. jún 2010

@lenocka84 to je dobre, len nech papá koľko mu chutí 🙂

zuzumajko
18. jún 2010

@lulu4 tak to je fakt sila s nasim zdravotnictvom! 😖 chuda, snad bude v poriadku a da nam vediet co a ako 😒

lulu4
18. jún 2010

@liv1 dakujem ved ja si ich este popozeram a rozhodnem ze ktory aj ked najviac sa mi pozdavaju tie mobilne na plienocku kedze budeme aj dost cestovat...je to inak dobra vec to urcite... musim o tom s mm hodit rec, ze co teda... 😵 a hlavne uz ten kocik musime objednat aby sme ho aspon do konca jula mali

lenocka84
18. jún 2010

@garonka ale kaslem na dr. mne sa to zda uz prilis vela aby tolko jedol

@vefi89 a nie je to moc? kazde 2 hod 130ml?

liv1
18. jún 2010

@garonka krasny je zlatucky juj 😵

garonka
18. jún 2010

@lenocka84 presne tak moja
pokym papa je zdravy tak by som tich doktorov kamsi poslala

garonka
18. jún 2010

@liv1 😵 😵 😵 😵

liv1
18. jún 2010

@lulu4 niet za co 😉. a ten kocik este ste ho neobjednali?? 😀 😀 tak aby vam prisiel vcas 😉

vefi89
18. jún 2010

@lenocka84 leni, je to predčasniatko. musí predsa dobehnúť svoju váhu. a nemáš inú možnosť, hladného ho predsa nenecháš

garonka
18. jún 2010

@vefi89 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka84
18. jún 2010

@vefi89 no nenecham, ale sak vahu ma uz super, mame skoro 5kg, na 2 mesiace, to je malo?

vefi89
18. jún 2010

@garonka čo sa vyškieraš? 😀 😀

vefi89
18. jún 2010

@lenocka84 my máme 8 na 3a pol....myslím si, že super....vôbec to nerieš. papá, chutí mu a to je hlavné 😉

lulu4
18. jún 2010

@liv1 ved prosim ta kym sa moj mm k niecomu takemu rozhybe, teraz ma toho tak vela v praci ze pride utahany domov a este niekdy aj doma robi... tak co ti poviem.. ale sme sa dohodli ze taketo vacsie veci ako postielka, kocik, monitor dychu a tak budeme spolu objednavat lebo predsa len kuknut obchod. podmienky danej stranky aky je sposob platby a tak... nie su to lacne polozky na to aby som zaplatila nejakej pochybnej firme... no a ten kocik na tom ma najviac dojalo to ze chcu celu sumu zaplatit dopredu co sa nam moc nepaci lebo vacsinou co sme sa stretli a to sme teda uz velmi vela veci kupovali aj do bytu a tak nikto nikdy nechcel celu sumu dopredu...ale tak chceme ten kocik tak co narobime... no len uz ho k tomu musim "dokopat" lebo aby prisiel dovtedy ako pises 😀

lulu4
18. jún 2010

@vefi89 mozem sa nieco opytat? to phsylium ci ako sa to vola co ti tu raz zazalienka poradila na tu lepsiu crevnu mikrofloru tak to sa normalne zarobi nejako do vody a pije? a pomaha to aj na lepsiu stolicu aby nemal clovek zapchu? a este ci nevies ci to mozu aj tehulky pit? dakujeem

garonka
18. jún 2010

@vefi89 ta že si ma nevšímneš ne? 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

garonka
18. jún 2010

som mu vyplazovala jazyk 😀 😀 😀 😀

vefi89
18. jún 2010

@lulu4 do vody alebo do jogurtu...no na zápchu to je super- stále máš problémy?? 😕 ale pre tehulky......nepíše sa nič o tom..ja si myslím, že ano, ale opýtaj sa v lekárni radšej 🙂

@garonka ale ja som ťa videla 😝 😀

garonka
18. jún 2010

@vefi89 heeeeej no bo som priesvitna ne? 😀 😝
Mišulo haja?

vefi89
18. jún 2010

@garonka hej na cecku 😅 no a priesvitná isto nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
18. jún 2010

@vefi89 bože to i vy zaspavate na ceciku? my už taky tyždeň a doteraz zaspaval sam bez problemov ale teraz tie posledne dni sa ma drží ako kliešť

vefi89
18. jún 2010

@garonka ale nie, ja neviem čo toto zase...však spal v koči a sa zobudil, tak reku bude hladný, dvakrát cucol a lalaho 😅

garonka
18. jún 2010

@vefi89 idem ja sa rychlo najesť mm navariiiiiiil je doma parada 😀

lulu4
18. jún 2010

@vefi89 no teraz to mam take ako pocasie, raz dobre a raz na prd... ako uz druhy den nic a v noci som ani spat nemohla co ma uz tak brusko bolelo, uz normalne krce z toho ze som nebola na wc... a hned ked rano vstanem vypijem vlaznu vodu, dam si jogurt, susene slivky... ide ma porazit... teraz som dopapala akurat melonik takze budem chodit na wc ale akurat tak curat kazdu chvilu... no neviem co to je ved som s tym nemavala az take problemy to teraz za posledne 2 tyzdne sa nejako pokaslalo... 🙄

lulu4
18. jún 2010

@garonka no komu lepsie, ze mm navaril, tak to je super a co dobre ukuchtil? na tej fotke je zlaty tobik co si mu jazyk vyplazovala tak asi aj on chcel tebe ked tak otvoril pusinku 😀

garonka
18. jún 2010

@lulu4 no ja varím takisto ale on že urobí lepšie tak akože fajn no
zeleninovu polievku a rybky s opekanymi zemiakmi
ja som pred včerom robila špenatovu polievku a taky mix akože dieta 😀 zemiaky na kolieska, cibuľa na kolieska, slaninka a šup do rury 😉

vefi89
18. jún 2010

@lulu4 to je chlapec 😒 prídem neskôr, potom ti napíšem 😉

dena6
18. jún 2010

@zuzumajko aha no jasne tak sa nato spytaj a dufam ze ti bude uz len lepsie a lepsie ono to vzdy vsetko pocase prejde v tom mas istotu :D
a najviac som sa nemohla dockat kedy sa to pohne a ako to vlastne budem citit, vobec som si to nevedela predstavit a vcera sa pohlo. to je tak silny zazitok krasny jedinecny dokonca aj tatino maleho bol pri tom a si polozil ruku na brusko a citil to tiez velmi jemnucko ale citil kopalo mu do ruky jak besne velmi sme sa smiali a boli dojati. Neviem preco ti to pisem ale ja som tak strasne stastna najradsej by som to vykricala do celeho sveta 😀 inak aj mi chceme mat Simonka ak to teda bude chlapec to este nevieme este sa nam neukazalo 😝

zuzumajko
18. jún 2010

@dena6 vykric! to je to najkrajsie co mozes citit ked je babo v brusku 😀 jeej, to muselo byt strasne krasne! tichucko zavidim, nas to fakt caka..mam pocit ze ten cas sa vlecie 😒 uz chcem taky 38 tyzden 😀 ako si to citila? ake to bolo? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre