• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
zase som tu na chvilku.umyla som riad-celu horu a som hotova.
21. jún 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna dakujem za tip, ja som zial dovera... nevadi ved porozmyslam ktory a kupime vyzera to tak... asi ten angelcare ked ho vsetci chvalia a su k nemu aj tie vysielacky co monitoruju aj zvuk... a ty aky kupujes alebo uz mas, ci zapoziciavas?
21. jún 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami tak to ti verim, ze si hotova z upratovania, ved Tadeas sa ti uz derie pomaly von ako sa povie a ty este upratujes vo velkom... co si vsetko stihla porobit? co mm mas ho doma aspon?
21. jún 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 skus tam zavolat mozno staci ak je babatko union..
21. jún 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 a ak tam moc chces tak si ho skus kupit cez ebay.com ja som tak kupila uplne novu funglovku avent rucnu odsavacku za 25 eur..nova stoji na SR vyse 63
21. jún 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna no len nechcem uz aby sme mali vsetci traja inu poistovnu, mm je vo vseobecnej aj ja som bola ale min. rok som zmenila na doveru a maleho dam asi tiez do dovery ako som ja to som sa este nerozhodla ci ako mm vseobecnu... no ten e bay je dobry tip, skusim poprosit mm nech sa na to kukne lebo ja som z takych stranok blbecek a hlavne z anglictiny....
21. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna Dugy a kedy idete na tie predoperacne vysetrenia, ved s tebou by sa uz buduci tyzden mohli dohodnut aj na sekcii nie ked uz si 38tt uz by ste nemuseli ani cakat a mali by ste Mišku pri sebe... daj potom vediet som zvedava co ti povedia
21. jún 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 je doma.stihla som ryzu uvarit,rezne vysmazit-skoro sa nimi zadrhli taky boli hladny,oprala som 2 pracky,umyla riad,vylozila nakup a teraz aj keby neviem co uz nic nerobim.idem si len puding uvarit lebo mam strasnu chut nan.
21. jún 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami tak to si stihla dost toho ti teda poviem... klobuk dole... veru uz nic nerob maxis ten puding ked si nan dostala taku chut... ja varim kuraci perkelt ale kedy bude hotovy cert vie :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurat mi mm prisiel z prace ale nie je hladny nastastie :grinning:
21. jún 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievcata ofujem sa.majte sa zatial a nieco popiste.
21. jún 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 ty este teraz vyvaras? no som zvedava co urobim ja zajtra papat...mm mi odide o tretej do prace a pride niekedy v noci...tak budeme samucke :frowning2: ale co uz ked nam treba euraciky...

@dugyna ahoooj, ako sa ti tehulkuje? A ako ide ucenie? Nech uz to mas rychlo za sebou!
21. jún 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 my sme uz l en zmrzku papkali, mnam mnam, s cucoriedkami
21. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda no teraz vyvaram znie to ako vtip ale tak som to cely den odkladala tak som zacala takto neskoro, ved uz aj poanelak sa mi o chvilu zacne ale perkelt je hotovy este cestovinku k tomu vyvaram... ja si trosku dam, mm zevraj nie je hladny tak mam na zajtra obed ako dobre... sa zajtra pustim do zehlenia konecne...
21. jún 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 nooo tak to ste mali dobrotku zmrzka s cucoriedkami to moze byt, inak cely den som mala chut na zmzrku ale som mala nieco ine sladke tak som si nechala zajst chut ze ved aj zajtra je den, mam v mrazaku taku dobru trojfarebnu alebo take kornutky tam mame... tak uvidim ci zajtra bude chut.. a co Patko uz okupkany a chystate sa na spoanok ci ani nie?
21. jún 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 my nekupeme kazdy den, iba ked je horuco, a teraz lezi vedla mna
bude papat a snad zaspi a vstane az okolo 1nej
21. jún 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 ajoj moja až teraz píšem :sweat_smile:
víkendovali sme v pohode, včera sa babka plesla po vrecku a nakupila Tobimu zas oblečko a mne pyžamko ale som zvedava kedy to zas ponosíme
a mame novy kočiarik, ten sme kupovali v sobotuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda aha no nas to asi zatial teda obislo..musim si zaklopat ...
21. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile:
tatino bol 4 dni prec, tak teraz dobieha hrkanie a ja sa tu mozem s vami vykecavat popri panelaku :slight_smile: dufam, ze tu nezostanem sama...
21. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,je tu niekto ? :confused: :slight_smile:
21. jún 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 ahoj mame aj novu temu, ak chces pod k nam http://www.modrykonik.sk/forum/tema/prvykrat-tehotne-uz-mamickami-/?page=3

@rogerka ahoj :wink: tak nech sa tato stara pekne! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tatinkom...
21. jún 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda dakujem uz som tam preskocila...
21. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda ahoooj :slight_smile: uz som v novej teme :slight_smile:
21. jún 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už sem mamičky nebudete chodiť ?? :rolling_eyes:
21. jún 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmla ale nieeeee, sme aj tu, a coskoro aj ty prides medzi mamicky
21. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 už som si myslela,že si tu budem sama písať :sweat_smile:
21. jún 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmla ale nieeeee
a ved chodia aj ine tehulky nie? ci ako?
21. jún 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 tak si tu väčšinou píšem s tými,čo už majú bábätká
21. jún 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmla no to sme sa tak nasli, a je pravda ze vacsina uz porodila
21. jún 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 tak to mám potom smolu :slight_smile:
21. jún 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok