Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
30. aug 2009

u nás horor nehrozí.. stačí že sa mi sníva už dva týždne o pôrode.. o inom nepotrebujem snívať.. xixi..

miroslava89
30. aug 2009

garonka nemas sancu toto tu docitat asi😅😀

andrejusa
30. aug 2009

Desmoďáci sú dobrí, aj nám sa páčia. Bábo bude mať diskošku v brušku. To je pekné, že to tak hneď pochopil a odišiel od nich. Aj ja by som sa bála, keby robil takú nebezpečnú prácu.

ja som bola tiež hororová, ale teraz ma to už nejako nebere. Videla si nenávisť a hory majú oči? to su dva nejnechutnejšie filmy čo so kedy videla

ináč teraz mám pocit, že som o tých našich problémoch nemala písať, lebo fakt to yvzerá, že nemáme čo jesť...

garonka
30. aug 2009

Mirka

veď pozerám koľko ste tu toho popísali 😀 ani nestíhaaaaaaaaaaam

ale dnes som to i prehnala nešiel nam net tak som upratovala, vyvesila prádlo, uvarila obed a o pol 2 padla na gaučík s bolesťami krížov 😕 ale neodychla som lebo šli sme k mamine na klebietky 😀

miroslava89
30. aug 2009

ja vas asi opustim idem spat..uplne som znicena...

a andrejuska neber si to tak teraz.. mali ste svadbu cakate babetko.. a dnes je uz taka doba ze pridu aj taketo situacie... aj my sme mali casy ked sme sa mali lepsie..

garonka
30. aug 2009

a sa vám pochvalim môj drahy mi včera namontoval telku do spalne na stenu aby som mohla ležať a pozerať telku tak zajtra po raňajkach zaľahnem do svojho letiska a vyjdem až na obed 😀

andrejusa
30. aug 2009

🙂 dobrú nocku Mirka

garonka... vraj tv v spálni je zabíjač sexu... 😉

miroslava89
30. aug 2009

garonka my sme proste sikovne😀.. ja len neviem co budem robit bez babskych klebiet 3tyzdne 😲

tebe sa zajtra bude vegetit perfektne🙂)

aa davaj si na seba aspon trosku viac pozor... setri sa hlavne pre babetko..

zazalienka
30. aug 2009

andrejusa, ja som to tak vôbec nezobrala, že nemáte čo jesť.. neber to tragicky.. ja presne chápem Vašu situáciu.. ale našťastie ste obidvaja zdraví, Ty si len trošku tehotná, nie chorá.. ja len, že veľa ľudí z môjho blízkeho okolia berie všetko akosi automaticky.. aj kamošky.. proste ja si Vážim každé euro, snažím sa viesť k tomu aj Veroniku keď je u nás .. že jednoducho keď je teraz dobre, nemusí to byť tak stále.. to je úplne normálne..

garonka
30. aug 2009

andrejuša

ja som videla oba tie horory, mne sa pozdávali 😀 akurat dnes som kukla piatok 13toho najnovší z roku 2009 a ani večerať som nechcela 😀

andrejusa
30. aug 2009

😵 🙂 😉

miroslava89
30. aug 2009

inac mymmae telku tiez v spalni... ale i tak sexikujeme stale v obyvacke😅

uz utekam. snad sa k vam este zajtra dostavim idem po nasich do popradu a potom v utorok robime party pre neterku a stredu rano skoro odchadzame...ach jaj.. sa tesim🙂

dobru a pekny zvysok vecera

zazalienka
30. aug 2009

tak dobrú noc Mirka..
garonka, ja som tiež zajtra doobeda doma.. moj otec nechal zamestnancov doma, tak pôjdem do firmy kuknúť až okolo obeda, len to najnutnejšie a potom zasa pekne domov.. zajtra môjho muža zasa neuvidím , príde až v noci.. ale dúfam že mi to vynahradí na tom koncerte.. Desmod je naša srdcovka, a dúfam že aj bábo bude Desmoďák.. od narodenia.. už sa teším ako bude Kuly spievať po rusky. Kalinku🙂)

garonka
30. aug 2009

andrejuška

heeeeeeej viem len čo som mala robiť, telka v obyvačke a mali sme druhu telku v izbičke kde bude babenko no nechcela som aby malo babo telku v izbe tak sme šupli do spálne ale my telku málokedy pozeráme len horory na notebooku čo posťahujem 😀 😀 😀

andrejusa
30. aug 2009

boli časy keď som nevynechala ani jeden horor z požičovne a už som sa ani nebála, ale potom som sa začala nejak báť sama doma, tak som ich potom prestala kukať

garonka
30. aug 2009

Mirka

dobruuuuuuuuuuuu nocku 😉

garonka
30. aug 2009

zazi

aj môj drahy počuva desmod mňa nejak hudba neláka vôbec, jej aspoň budeš aj ty leňošiť, ja budem v posteli cely deň lebo som dnes všetko naraz porobila ako nenormalna a kríže ma bolia neskutočne

andrejusa
30. aug 2009

mne nejak nejdu sťahovať tie filmy z pc.
Zazi... keď budeš bábu púšťať stále desmod, tak sa na to naučí, vraj bábo v brušku počuje

garonka
30. aug 2009

ja sťahujem stále ale pomaly to ide, ale väčšinou horory lebo ja romanticke nemam rada 😅

andrejusa
30. aug 2009

zajtra chcem ísť konečne k tej neurologičke, ale možno tam ani nebude keď na 1.9 vychádza sviatok... či si nepredlžila víkend...

garonka
30. aug 2009

a ona ti stále neodpovedala na email ignoruje?

zazalienka
30. aug 2009

brrr horory.. ja som dnes môjho muža aj s malou vyhnala na preliezky, a poumývala som čo sa dalo.. a popresúvala som v spálni skrinky ako to bude vyzerať keď kúpime postieľku.. ale bola som opatrná, prisahám.. len tak jemne..

andrejusa
30. aug 2009

to posúvanie ja už mám za sebou. Ignoruje ma sviňucha jedna, tak zajtra tam skočím a ak bude ma dovču, hádam mi to kontrola uzná.

garonka
30. aug 2009

ja som zas prehnala ale to je draheho vina, lebo včera robil telku v spálni a len prach pozametal, neumyl podlahy, no ja v takom čude neviem byť, a polievočku uvaril to sa nesťažujem ale ja som nemala druhe jedlo tak urobiť som musela, a keď som nedávno zakukla do izbičky a tam tronia dva plne koše prádla ma oblial pot ale sľubil, že požehli no som zvedava 😕

zazalienka
30. aug 2009

xixi noo.. môj muž keď tu má dcéru, tak je jak z inej planéty.. absolútne mimo.. takže kmitám ja..

andrejusa
30. aug 2009

no, zajtra musím skoro vstávať, lebo idem k tej dr., držte mi palce nech tam nemá moc ľudí a vezme ma. Čakám, že mi vynadá, lebo nebudem chcieť lieky, ale idem tam aj pre maste a nech mi poradí, či musím mať kvoli tej platničke cisára, alebo normálka...
tak idem búvať a zajtra sa tu hádam zas stretneme... dobrú nocku 🙂

garonka
30. aug 2009

on je zlaty tatino to je krásne 😉 😉 😉

môj sa zas vie pekne pohrať s bratovými deckami tie ho uplne zbožňuju no som zvedava aky bude k svojmu bábu 😀

zazalienka
30. aug 2009

dobrú noc andrejusa.. a držím palce..

garonka
30. aug 2009

andrejuška

dobru nocku a držím prstíky daj potom vedieť ako si dopadla 😉 a neboj lieky pomôžu i mastičky 😉

garonka
30. aug 2009

ja vleziem do sprchy a hajde do postieľky listovať si quelle , zajtra som tu zas ako na koni kym net nevypadne 😅

dobru nockuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre