Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
23. jún 2010

@jjana17 mozem sa na neho vies co.no a idem od neho a stretla som kamaratku.taku tu rodinnu znamu.a zacala mi hovorit a tak ma vyplasila ze furt musim na to mysliet.ale kedze su tu tehule nechcem tu o tom pisat.mozno sa na to dugy opytam.ked som to mm povedala stratil rec a ze nemam na to myslet lebo si nieco uzeniem.

jjana17
23. jún 2010

@tadotami fu ha tak to musi byt nieco vazne

tadotami
23. jún 2010

@jjana17 aj je.normalne som z toho hoptova a tak isto reagoval aj mm.teda ten moj.nie jej.myslela som ze take veci sa deju len vo filmoch a ono je to naozaj.

jjana17
23. jún 2010

@tadotami no neviem co to je ale normalne mi vyschlo v ustach

tadotami
23. jún 2010

@jjana17 dobre zmenme temu lebo to ani mne nerobi vobec dobre.videla som to tvoje pupcisko.pride mi stale take male.ale sak ono vybehne.

jjana17
23. jún 2010

@tadotami moje pupcisko je male, prostim ta riadny melon je z neho,,,,,,,,,,,,doki povedala ze mam vela vody,,,cize maly ma riadne kupko tam

tadotami
23. jún 2010

@jjana17 ja jej mam akurat takze to ma take kupele ale ze mam velmi tenucku kozu na bruchu a sralko je velky.teda na svoj tyzden.a velmi nekludny.chudatko asi uz vie do coho ide.

jjana17
23. jún 2010

@tadotami kuk dala som este teraz 2 foto,,,, no asi to citi ze uz sa coskoro narodi

tadotami
23. jún 2010

@jjana17 videla som.chichi.teraz mi volala sestra.ludia ja som vedela ze je drbnuta ale prave ma v tejto mojej mienke este viac uistila a uz si myslim ze nema stipku zdraveho rozumu.vymletejsieho cloveka som este nevidela a to som stretla uz hocikoho.este nedostala od zivota taku riadnu po hube aby sa spamatala.nemam ani slov.

jjana17
23. jún 2010

@tadotami to je ta sestra co to ma dievcatko? viem ze par krat si uz na nu nadavala ked chcela aby si malej drahe supravicky pokupila,,,co vyviedla tento krat

tadotami
23. jún 2010

@jjana17 no to je ona.hviezda nebeska.raz dostane od niekoho po hube aby sa spamatala.

jjana17
23. jún 2010

@tadotami to az tak ta vytocila

tadotami
23. jún 2010

@jjana17 ked sme tam boli tak ma vytocila ze som si dohryzla cely jazyk aby som ju do riti neposlala ale co mi teraz do mobilu trieskala tak to ozaj nemoze mat rozum.

jjana17
23. jún 2010

@tadotami co na to povedat,,,,asi este nedospela v niektorych veciach

maminakatka
23. jún 2010

caute baby ,prave som prisla z poradne a mame uz za sebou aj predpripravu na porod ...vypisal mi zelezo ,lebo ho mam malo ,potom mi vypisal magne B6 ,co mi tvrdne brusko a na tu stolicu ,co sme sa bavili ,ze ju mam tak tvrdu ,to mi dal glycerinove capiky ....skoro som zomrela od strachu pretoze ked ma vysetril palpacne ,zdalo sa mu ze sa otvaram ,urobil vsak ultrazvuk zdola a povedal ,ze je to v norme -vraj 3 cm -teda myslim 😝 .Pytala som sa ho aj na pohlavny styk ,tak povedal ,ze nevidi problem 😀 😀 😀 😀 😀

maminakatka
23. jún 2010

@tadotami inak Tami na tej priprave sa rozpravalo ,ze ak odide zatka ci co ti to odislo ,potrva 1-2 dni a prodi zena 🙂 tak sa priprav 🙂

maminakatka
23. jún 2010

@tadotami Tami nema na moju sestru 😠

tadotami
23. jún 2010

@jjana17 poslala som ti ip ale prosim ber to z nadladom nechcem ta vystrasit.slub mi to.
@maminakatka ja ani na pripravu nemusim.uz mam jeden porod za sebou a to ked mi odisla ten den som rodila.ale teraz mi 5dni udrziavali takze sa to trochu natiahlo a potom asi ja natiahnem dr.

jjana17
23. jún 2010

@tadotami o tom viem ze take nieco sa stava zenam

maminakatka
23. jún 2010

@tadotami my sme isli preto ,lebo mm bude pri porode a to musime absolvovat 🙂

maminakatka
23. jún 2010

@tadotami aj ja chcem vediet prosim .... ☹

jjana17
23. jún 2010

@maminakatka aj my sme na tom boli,,,,mm sa nezlakol

maminakatka
23. jún 2010

@jjana17 ako tvoj mm ?? ten moj tisko sedel a pocuval 🙂

jjana17
23. jún 2010

@maminakatka nie moj mm sa nezlakol,,,,,,hej pocuval a zapajal sa,,,,,

maminakatka
23. jún 2010

@jjana17 aj ten moj 🙂 pytali sme sa na vsetko ...dobre som sa citila a on tiez ,vobec som nemala zly pocit ,alebo nieco 🙂

tadotami
23. jún 2010

@maminakatka ked som prvy krat rodila tak to bol taky boom ze mm pri porode.ale ked som sa dr vyvracala od bolesti na topanky sam sa opytal mm ci tam nechce byt.a nechodili sme na ziadnu pripravu.zaplatil za tie zelene handry 130skk a bolo.a bol cely od oleja lebo ja som mu do roboty volala ze umieram od bolesti a dosiel na bicykli v monterkach.

maminakatka
23. jún 2010

@tadotami 😀 😀 😀 parada ,tak ale to lacny porod ....u nas to je potom neskutocne drahe -50 eur

jjana17
23. jún 2010

@tadotami tak to muselo byt ako vo filme,,,,,si predstav ako sa musel ponahlat

@maminakatka presne tak aj on si pochvaloval ze nove informacie,,

maminakatka
23. jún 2010

@jjana17 aj o mliecku a kojeni ste hovorili ?

jjana17
23. jún 2010

@maminakatka nie to bolo len na porod zamerane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre