• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@moniciak aj moj hladal na internete najskor autosedacku.... uz vie presne, ktore su najkvalitnejsie a najbezpecnejsie.... vsetky testy pozeral :grinning: potom samozrejme pozrel aj kociky.... ale o autosedackach od 9 kg ma skvely prehlad. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi to moj tiez je totiz automechanik :grinning: ake si mala prve priznaky tehotenstva???
23. jún 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniciak vynechana menstruacia..... ja som totiz otehotnela pocas uzivania antikoncepcie.... takze z tri dni meskania mi pripadali cudne.
Moj sice nie je automechanik, ale blazon do aut teda hej :slight_smile:
23. jún 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi len som chcela vediet lebo ja okrem bolesti prs nemam ziadne ine priznaky no este pichanie vo vajecnikoch a inak nic...ci su aj ine na tom tak:slight_smile:
23. jún 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniciak noo vlastne tie bolesti prs a take bolesti v podbrusku ako pred menzesom som mala aj ja.... potom v nejakom 6-7tt sa pridalo zvracanie :confused: snaaad ta to obijde
23. jún 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi jaky smile vystrasen :grinning:
23. jún 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniciak :grinning: to pri tej spomienke na tie dni...
23. jún 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata.popri vesani,zehleni a vysavani a utierani prachu kukam na vas.
23. jún 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami Ahoj tami..... ty si nedas moc pokoj s tymi domacimi pracami, aj ked si pisala, ze sa ledva hybes, hmmmm?
23. jún 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi asi tak nejako.nemozem si pomoct ale uz 2hodiny ma neskutocne boli konecnik.kurnik.
23. jún 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami a neskusila si trosku kludu pre seba? :slight_smile:
23. jún 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi neda sa.mame tu majstrov na schody,mm v robote,tamara ma tu trapi.
23. jún 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami ty to mas fakt vesele.... no ja musim off, mm je PN, tak sa idem na neho porziet ako sa mu dari.... drz sa.
23. jún 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi diky......
23. jún 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi no je tiez taky blazon... :slight_smile: no ono na tom kocari boli ine kolesa ale tieto tam boli nasadene s tym ze ked ich chceme je to o 30 € drahsie..inak ze nam daju tie povodne nejake cierna a mm tam chcel tieto :slight_smile:
23. jún 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami tami ty si nezmar. jaaa viem ze ty ale urcite tajne dufas aby uz maly vyliezol co najskor, najlepsie nie vtedy ked mm ide na futbal :grinning: :grinning:

mimochodom cafte. :wink:
@mimi21mimi pocas brania antikoncepcie? no to je dobra haluz :sweat_smile:
23. jún 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 boli ste uz na prvej prechadzke?
23. jún 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 no konecne dnes a bolo super nech je aj zajtra tak pekne a pojdeme zase sak aj malemu to prospieva...
23. jún 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile:@dugyna Malinkej sa teda asi nechce...Ja som dnes presne dva tyzdne po sekcii a citim sa vyborne,dnes som bola na kontrole a vsetko je ok.A ako Adrian? Je zlatunky,pekne papa a nabera na vahe co nas tesi,no a dnes mame za sebou prvu prechadzku....konecne je tu pekne :slight_smile:
23. jún 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liv1 mm k tomu uz velmi ani nepotrebujem.ale majstri na schody mi uz lezu na nervy.vsade je z toho bordel,prach.aked zapnu karbobrusky vlasy mi dupkom stoja.
23. jún 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riag my sme dva tyzden a jeden den po porode a tiez sme boli konecne vonku dnes... :wink:
23. jún 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 jeeeeej a bolo urcite super ze? Ja dufam,ze leto bude pekne,nech si to uzijeme....maminy pysne :slight_smile:
23. jún 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riag no bolo super,boli sme aj s tatinom ale nechcel mi dat kocik soferovat len on takze si to tak riadne uzijem ked pojdem sama...a co vy??kolko ste boli?my len hodku radsej na zaciatku..
23. jún 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 Tiez len hodku...Tak to su vsetci tatinovia rovnaky :slight_smile: ani ja som nedostala sancu kocikovat :slight_smile:
23. jún 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som dnes nemala ani moc čas vás čítať,dnes som bola taká rozlietená :unamused: keď som prišla som ľahla a zaspala,potom sme boli na nákupe a teraz už len sprcha a pôjdem do postele :sunglasses:
aký ste mali dník ? :slight_smile:
23. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozhodla som sa ze zajtra si necham spravit aj tu vaginalnu sondu...jak to vyzera a ake to je???
23. jún 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môžem sa k vám pridať?
23. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@udada ahoj. jasne ze ano :wink: vitaj
23. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu už sa spí?tak vás len pozravím a idem do sprchy a hádam aj spať, ak sa drobec medzičasom nezobudí. Dúfam tu máte všetko ok. A nové detičky??
tak ahooooojte :slight_smile:
23. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tu este nikoho, to len ja som take ranne vtaca? :slight_smile:
24. jún 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok