• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@lulu4 ahoj moja, ty si nejako moc skoro vstala, a to este ani dieta nemas, mna patko zobudil ze je uz hladny, tak sme uz hore, tak reku ze pijem kavicku a sledujem ho ako pekne sa hra v postielke
24. jún 2010 o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka84 ahoj my sme uz od 6 hore :slight_smile: a ako sa mate? vyskúšali ste nosič?
24. jún 2010 o 07:46  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubka89 my az od 7mej, tak sa tesim, ze sme sa vyspali
nosic sme skusali uz vcer po byte, v pohode, dokonca v nom zaspal
24. jún 2010 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka84 tak super:slight_smile:a ten moj zaspal na nasej posteli :slight_smile:ale som zvedava do kedy,lebo ho vkuse len mika
24. jún 2010 o 08:01  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, tak som sem prikvitla uz aj ja.... od stvrt na 7 som sa prehadzovala v posteli, ale uz asi nezaspim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2010 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubka89 a ty niesi v novej teme?
24. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka84 anpo som aj tam
24. jún 2010 o 08:24  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. jún 2010 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka84 ahoj Leni som si robila ranajky, rybickovu pomazanku tak som tu chvilu nebola, no tak co narobis ked sa neda spat uz od siedmej a to nemam ani dieta este ako pises, potom sa uz duplom nevyspim, ale tak rozkaz tomu telu, mm odchadzal do prace a ja niekedy zaspim este a niekedy nie... a co ste kupili nosic? tak malemu sa lubilo potom ked zaspal v nom super :grinning:
24. jún 2010 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lulu4 no asi ano, tak som radda, ak sa otepli pojdeme dnes v nom do obchodu, len 100m aby si zvykol
24. jún 2010 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenocka84 ved hej ked si kupila tak treba aj vyuzit lebo deti rychlo rastu a to si z pod ruky kupovala ci novy? urcite sa mu v nom bude pacit ale ako pises najprv vyskusat len na kratsiu trasu :dizzy_face: ako ti spinkal tuto noc?
24. jún 2010 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lulu4 akoze z druhej ruky, ale nepouzivany
spinkal celkom slusne, tak pohoda, som celkom vyspata
24. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby :grinning: co nespite ? sice,to sa prava pyta :grinning:
24. jún 2010 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminakatka :grinning: hehe veru tak..... ako sa mame?
24. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
kde ste,kto ? :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimi21mimi caves no po vcerajsku vystresovane kusok ...som bola v poradni a dost som sa vylakala ked ma vysetril a povedal ,ze sa mu zda ,ze sa otvaram a ze nevie ci nebude potrebna hospitalizacia ...ale netrebala ,urobil ultrazvuk zdola a vraj je to o.k ,ze 3 cm ci co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....vypisal mi zelezo ,magne B6 a na tu moju prekliatu stolicu cipky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a co ty ?ako ?
24. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hmla ahojky tu sme ,tu sme zopar kusov ,co nevieme spat :cry:
24. jún 2010 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata....
24. jún 2010 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tadotami ahoj Tami ,co ty tu ??? uz si mala rodit :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminakatka pozeram, ze my dve mame termin skoro rovnako :slight_smile:
Chodis uz na poradnu castejsie, alebo este stale raz mesacne?
24. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminakatka dnes sa citim veeeeelmi dobre.az na to ze mi rano asi zbytok zatky odisiel.ale aj krpec je tichucko,zvladli sme skolku a fakt sa citim super.mm mi povedal ze ak aj rodit tak po zapase,lebo nas dnes chce zobrat na pecenu svinku a chce si na platne zapas pozriet.a ze by si pivko chcel dat tak ze to mam na sobotu odlozit.
24. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani som si nevsimla :slight_smile: fakt podobny :slight_smile: no teraz pojdem najblizsie 14.7 :slight_smile: cize o 3 tyzdne ak dobre ratam :slight_smile: uz si na materskej ?
24. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tadotami no mm to pekne premyslel ,len ci to ,ze sa citis fajn neznaci ,ze Tadeasko ta chce dnes prekvapit :slight_smile: ale tak no zase pecena svinka ,to by snad mohol do tej soboty aj pockat :grinning:
24. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminakatka ved mi aj povedal ze mu to cele nesedi.ze ci to neni ticho pred burkou.dnes mam tolko toho na plane.a tu svinu by som si dala.aj capovanu kofcu k tomu,trochu chrenu a makucky chlebicek.len sa ma trafeny opytal ze ci mi ma polku tej svine objednat alebo ci mi bude jedna porcia stacit.
24. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tadotami prave na to som narazala,ci to nie je huncut ten Vas maly,ze e ta prekvapi :slight_smile: mnam a nerob chute ,kofcu prave pijem ,ale nie čapáka ,teraz momentalne mam chut na pivo :slight_smile: si mala mm povedat ,ze celu svinu ,neviem ako by sa zatvaril ved to stoji majland :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminakatka sice nie sme hiltonovci ale mozem povedat ze v takychto veciach na nas nesetri.pokial moze tak nas niekam zoberie.nie stale ale v ramci moznosti.a pivku mame v chladnicke aj nealko aj desinku.keby si byvala tuto za humnami tak to nealko sme si mohli s majstrami co nam schody robia dat.zlaty ujkovia su to.dnes finisuju.som strasne rada.
24. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tadotami tak to je super na zaludku sa nema setrit :slight_smile: ja pivko nemam :frowning2: ,ale mam pocit ako alkacka ,ze tu slintam na par hltov :slight_smile: ozaj a ujkovia aspon dobre vyzeraju ? ci su to tie roky 50 -te :slight_smile: ?
24. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminakatka tak vies moja ani ja uz nemam 20 ale maju do tej 50.ja sa cudujem ze z nasej tamarky este neni alkacka.ked som ju cakala vypila som litre piva.a k tomu prazenica.bola odchovana len na tom.vrazdila by som za pivko.a toto druhe je na ovoci odchovane a hlavne na melonoch.
24. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elko69 elko to si vystihla ze par bezstarostnych dni..ale zase sa na tu nasu malu dugynku uz nenormalne tesim :wink:
24. jún 2010 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tadotami tak ja mam tiez uz blizucko k 30 :slight_smile: ale tak mozu nam byt tatovia ako sa hovori :slight_smile:si pila pivo ? vsak sa to moze ? ja mam tiez teraz v tehu chut na pivo :slight_smile: minule sme boli vonku a čapla som tmave ,male ale 13 stupnove -riadne som citila v hlave :grinning: ,tak reku aby Samko nebol lakač ked sa narodi ......ale tak hadam neuskodi sem-tam si dat kusok ...nepijem kazdy tyzden
24. jún 2010 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok