• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@maminakatka ja mam podobny zazitok s vlasmi no dobrovolne som si ich dala ostrihat :slight_smile: na Darinku Rolincovu chi
24. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna dakujem za dobru radu :slight_smile:)))
24. jún 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drzkosa parada :slight_smile: a potom si spievala zvonky stastia nie ??? :slight_smile: ja osm sa na strednej dala ostrihat na Britney Spears :slight_smile:)) aka kocanda som bola :slight_smile:))
24. jún 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka o pivku sa tu bavite zeny ja ho tiez z casu na cas mozem a ked sme niekde vonku tak veru cierne capovane oroseny pohar, jaaaj aka predstava, vzdy mi staci male na zahasenie smadu veru za cele tehu som mala tusim jedno pivko a potom zopar nealko piv.. radsej sa krotim ze potom si po porode doprajem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 hehe ja si dam a ked sa najem 2 dcl neuskodi :slight_smile: len pretravi :slight_smile:a potom grgam ako prasiatko :slight_smile: a Samko spi ako zarezany v brusku ,aspon vtedy nekopka ...samozrejme to pivo nepijem kazdy den ,nie ze si pomyslis ,ze hned za obedom otvaram flasu :slight_smile:)))))))))))))))))
24. jún 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka :slight_smile: neni zac
24. jún 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 lulu ani nehovor ja uz mesiac slintam po cervenom viens colou..
24. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna Dugy a pocuj ,preco sa kazdy odvolava na tebea ked nieco nevie ?ty studujes medicinu ,ci ako ? prepac,ze sa to pytam ,ale kazdy ked nieco nevie napise,ze treba napisat dugy :slight_smile: tak mi to uz neda pokoj :slight_smile:
24. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka chii no ved v tej dobe to bol moj idol :slight_smile: ja som ina generacia asi ako ty :slight_smile: ako sa citis? ja stale priberam jaaaj
24. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drzkosa veru bola moj idol ,neviem aka generacia ,ty nemas vek :slight_smile: ako sa citim ?ako sumo zapasnik :slight_smile: maly mi kope do mechura kazdu chvilku ,nie je otoceny tak si mysli ,ze moze vsetko :grinning: .obcas mam pocit ,ze mu noha vyleti zo spodu von :slight_smile: priberam aj ja uz 19 kg ,moje paty su uz ako rašple ,take tvrde :slight_smile: nevladzem uz :slight_smile: xi xi a co ty ? nezvracias ,ani nic ?
24. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka no mne uz je teraz fajn len vecer sem tam ked som hladna mi je zle. No ja mam cca 5 kg hore bola som sice vychudnuta ale ide mi to aj do zadku a stehien a to ma hneva ale neva sak to dame nejak dole, no nie? No to t i verim ze uz si ako sumo ved ty to uz mas za par. Nenudis sa doma?
24. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby caute :unamused: tak mam vysledky na skrining Downoveho syndromu a su pozitivne..neviem presne pomer, lebo ten mi neukazal, ale som z toho pekne v prdeli :frowning2: vsetci ma ukludnuju, ze to sa stava a ze sa to potom aj tak nepotvrdi, ale ja tu placem a bojim sa :frowning2:
24. jún 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drzkosa tak sa napapaj vecer ,ale len nieco lahke :slight_smile:ja som bola tiez palica pri vyske 173 som vazila 53 kg :slight_smile: mne to vsetko ide len do brucha ,na zadok len trosku a este do tvare ,lica mam ako dve velke jablka :grinning: ako ta Marfa z Mrazika :grinning: ....nenudim sa ,stale sa cosi najde :rano vstanem ,dam si ranajky ,potom popracem ,zacnem varit ,potom si sadnem k pc ,alebo ak nieco tak porobim :slight_smile: a potom okolo 16:30 prichadza domov ocinko nas :slight_smile: a co ty ?nudis sa ?
24. jún 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko ahojcek nebojkaj....vsak ale to ti este bude robit nie ? aky mas pomer ,teda pravdepodobnost ?
24. jún 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka nepovedal mi :frowning2: mam len hodnoty :frowning2: PAPPA mam 0,13 a HCG 47,28. Vobec mi nepovedal pomer
24. jún 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko moja neviem ti ani poradit ,ze ci to je zle ,alebo dobre ....prave pozeram svoje papiere ,ale nevyznam sa v tom ...a on ti co povedal ?co dalej ?
24. jún 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka chii dobre prirovnanie ze marfa :slight_smile: ja som bola pri 170 cm tiez 53 kg a teraz ked som vybrala letne veci a neobliekla som ani jeden dolny kus tak som skoro odpadla na rit :slight_smile:)
24. jún 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko mojaaa neboj to nie je konecne, vies kolko zenskych ma I. testo pozitvny? robi sa este jeden v II. trimestri . Hlavne sa ukludni sme s tebou :slight_smile:
24. jún 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drzkosa ahojky, tebe uz robili ten test? :frowning2: ja viem ze byva vacsinou pozitivny, ale fakt sa bojim. Uz len koli tomu, ze sme sa tak dlho snazili o babo a este k tomu sme mali problemy s pocatim (lekar nam daval 12% sancu pocat normalnym sposobom) a teraz toto..proste akoby to zle nikdy nemalo skoncit. Ale mas pravdu, nebuem sa vzdavat. Ste supis ze ma podrzite, je to skvela podpora. Dakujem :slight_smile:
24. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drzkosa tak ja ked som zacala priberat ,tak som si fandila :slight_smile: preriedila som santnik a hovorim si :saty neodlozim ,ved su elasticke to v lete obleciem :slight_smile: ha ha ha houby nic neobleciem ,vsetko je tesne a vyzeram ako vo vakuovom obale :slight_smile: tak teraz chodim a sondujem v obchodoch co sa da lacno nakupit ,lebo tie tehotenske veci su neskutocne drahe.....mam 3 nohovavice a jedne ma vysli na 40 eur ,co je este v pohode ...viac nekupujem ...vydrzim tie dni uz aj ked zastere :slight_smile:
24. jún 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko ved my baby sme tu na to ,aby sme jedna ,druhu podporili :slight_smile: a neboj vsetko bude v poriadku :slight_smile: verim tomu
24. jún 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka kati, povedal ze mam prist na odber 16. a 19.7 budeme mat vysledky ci tak nejak. Musim pozriet este moj kalendar. Tak uvidime. Ale neni mi vsetko jedno :frowning2:
24. jún 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko ano robili mi testy a mala som 0,55 tak neviem ale bola tam poznamka ze to urcuju az na zaklade vysledkov z II. trimestra. Fakt sa neboj vsetko bude dobre uvidis
24. jún 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka mi hovor ja tu sedim ako hurka v elastickych nohaviciach a uz si musim kupit nejake tehotenske a mi hovor vsetko taak drahe no hroza ale nieco nosit musim co uz
24. jún 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko hlavne pokoj ,prave to pozeram ,ale to tu mam nejake tabulky ...ze ako to je podla veku ,ci som fajcila,cukrovka a neviem co este ...nevyznam sa v tom .....nebojkaj bude dobre :slight_smile:
24. jún 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drzkosa z hurky bude aj spekac neboj nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a odkial si ty ?ved to ,ze veci treba ,ja som musela kupovat uz v 3 mesiaci ,lebo rifle som nezapla a nechcela som nasilu
24. jún 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka no ja mam nohavice ked sedim rozopnute a to uz su jedine co obleciem :slight_smile: Ale nevadi mi toooo sak veci aspon usetrim na buduce leto - ako optimistka ze :slight_smile:)
24. jún 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drzkosa tak to mas asi dobru hodnotu, lebo ja mam len 0,13 :frowning2: ale nevadi, pockame si na dalsie testy a uvidime. Musim mysliet pozitivne. Dnes som si vzala dokonca dofcu, lebo som to nezvladla.
24. jún 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko dobre si urobila oddychuj a odreaguj sa nejak moja dobre? uvidis za takto za pol roka si budeme pisat ako nam to rychlo ubehlo a ze ako sa tesime s velkymi bruchami na nase zabky
24. jún 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drzkosa to som aj ja :slight_smile: mam doma suknu riflovu ,co som nosila ,moj ju vola opasok ,lebo je taka kratka ,ze div mi z nej netrcala :slight_smile: a fandim si ,ze ju este raz obleciem ha ha ha ,to sotva :slight_smile:neobelciem ja uz nic ,podprsenku som minule vytiahla,co som nosila pred a dala som si ju -taku sou som doma mala ze az :slight_smile: este teraz sa smejem ,lebo o dve cisla sa mi zvacsili tie moje male oriesky :slight_smile: sila toto :_ň ale tak dufam,ze aspon mliecko bude pre anjelika nasho maleho :grinning:
24. jún 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok