Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

happy8051
24. jún 2010

caute 🙂 vie mi niekto povedat ci mozem dostat u zubara injekciu na umrtvenie alebo budem vidiet zajtra vsetky hviezdy???

mimi21mimi
24. jún 2010

@happy8051 vraj mozes 🙂

mimi21mimi
24. jún 2010

@elko69 u nas v porodnici si treba doniest vlastne nocne kosele a zupan? Lebo na tom papiery to vobec nepisu a viem, ze v niektorych nemockach to poziaciavaju.

vefi89
25. jún 2010

@dugyna vyzerá, že už je kľud....o žltačke už ani slovo...neviem teda či sú všetci na infekčnom 😀 😀 😀 a kedy máš naplánované CS?

dugyna
25. jún 2010

@vefi89 tak hlavne ze sa to ukludnilo. Na buduci tyzden,dnes mame poradnu..

vefi89
25. jún 2010

@dugyna tak to už máš le za pár 🙂 sa tešíš že?????????????

jjana17
25. jún 2010

dobre ranko vsetkym

vefi89
25. jún 2010

@jjana17 ahoj kinderko, ako sa ti darí?

jjana17
25. jún 2010

@vefi89 a tak kinderkovsky 😀
dobre sa mi spalo od nejakej pol druhej do tedy som sa len prehadzovala ale potom,,,,to bol spanok 😀

vefi89
25. jún 2010

@jjana17 len sa ešte naspi, kým sa dá....my sme mali dili noc, každé 2 hodiny 😒 ale včera zaspal o desiatej a do piatej vkuse 😝

drzkosa
25. jún 2010

@dugyna ahoj no ja tak uz lepsie a zagulatievam sa, dnes mi to prislo az smiesne ze ako mi brusko vystupilo ale som rada 🙂 takze dufam ze si to teraz uz budem len uzivat bez rannych a vecernych nevolnosti...

jjana17
25. jún 2010

@vefi89 no ono tie detrurence raz spinkaju uplne ukazkovo inokedy ako sa im chce,,,
no mne to tak pripada ze moje telo ako keby vedelo ze bude mat menej spanku lebo teraz ked sa da aj poobede na 2 hodinky zaspim bez problemov,,,,a to ma normalne az lame pri telke ze musim ist inak zaspim v obyvacke

vefi89
25. jún 2010

@jjana17 však a čuduješ sa??veď to telo má akú záťaž.....ja keby som mohla, spím aj dva dni vkuse 😀 😀 len nech príde svokra domov 😀 😀 😀

jjana17
25. jún 2010

@vefi89 no veru telo moje riadne maka na plny vykon,,,,,,,len niekedy ma prekvapi dost , ako pred vcerom tak strasne mi spuchla ale iba jedna noha,,,tak vcera sup na sono zil ci sa mi nerobi tromboza,,,ale je vsetko oki nastastie

dugyna
25. jún 2010

@vefi89 jasne ze sa uz tesime na malinku Misku🙂

tadotami
25. jún 2010

ahojte baby.dnes ma nasa tamarka rozlucku so skolkou.maju tortu.a dnes ma nas tadeas meniny.

mimi21mimi
25. jún 2010

@tadotami a nepyta sa Tadeasko von, oslavovat? 🙂

lulu4
25. jún 2010

@tadotami ahoj tak bud nech si to maly s tym dneskom premysli lebo sa bude volat inak aj ked meno Adrian sa mi veeelmi paci 😀 alebo nech len pocka do vikendu aspon... a to idete dnes na tu pecenu svinku ci ste uz boli? Tamarka uz nebude chodit do skolky ze to asi cez prazdniny zatvaraju? jaaj sice ona uz od septembra do skoly preto rozlucka, uz chapem 😵

lulu4
25. jún 2010

inak aka haluz som sa raz zobudila o siestej ked mm odchadzal do prace, potom som zaspala a druhy krat okolo pol deviatej a zase som zaspala a tahala az doteraz, juuuj to je dobry pocit kym sa da... a hlavne sa mi posledne noci lepsie spi som si kupila min. vikend novy vankus taky ten tvarovany na krk anatomicky a to je spanok ozaj od vankusa vela zalezi je to pravda 😵

hmla
25. jún 2010

ahojte baba, ja už zarezávam a vôbec nič sa mi nechce,tak som sem prišla pozrieť,je tu aspoň niekto ?

hmla
25. jún 2010

už ani sklonovať neviem , baby som chcela napísať 🙂 🙂

elko69
25. jún 2010

@dugyna no namne to je uz asi aj riadne vidno, sak chodim jak matoha nevyspata,ale ten jeho usmev mi stoji za to 🙂 🙂

elko69
25. jún 2010

@ivca17 a ty si jej to ako dlho davala??pomohlo to nejako?nechcem ho presladit nejako,takye praskovy cukor a teda lucku? to davam aj ja tuto vodu inak...sa mi zda ze je este zltucky,no neviem..

elko69
25. jún 2010

@riag aj moj mal ale uz mu konci a od pondelka ide na dlhy tyzden od 9 do 21 hod do prace ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ aj dnes by somhttp://static.asmira.com/photo/78/30978/avatar/... chcela ist von aspon na pol hodku.no uvidime

elko69
25. jún 2010

@mimi21mimi nie dostanes erarne od nich,ale ked si nejako moc hkliva pokozkou tak si zober svoje,mja som pouzivala ich lebo zo zaciatku krvacas a nechcela som si znicit svoje kosele a potom tam si beres koselu ked potrebujes,tak ja som si vzdy rano ked som sla do sprchy bola zobrat cistu a ten 1.2. den som tusim aj dve denne mala,podla toho ci som sa zaspinila..

tadotami
25. jún 2010

dievcata ahojte.tak bola som si pozriet tu rozlucku a zase som revala jak trafena.tamara mi povedala ze mami prosim ta len nerev zase a ja jak na truc.

drzkosa
25. jún 2010

@elko69 ahoj elko ako sa citis po porode?

jjana17
25. jún 2010

@lulu4 lucka a kde si kupila ten vankus

jjana17
25. jún 2010

@tadotami takze tamarka uz bude velka skolacka

elko69
25. jún 2010

@drzkosa no ja uz som po porode dva tyzdne takze uz super,uz aj na WC chodim bez problemov a uz ani tak nekrvacam v pohode si uz sadnem na stlicku 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre