Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
28. jún 2010

@liv1 Ahoj Liv, ja som vtedy zdrhla bez rozlucenia. lebo som mala stretko v meste s babami a nestihala som nejako, tak sorry. No do BA asi vo stvrtok pojdem, preco? Uz mozes trochu behat po obchodoch?? ALebo len tak lezerne na kafe? 😉

liv1
28. jún 2010

@janinna11 cau Jani 😉 vsak aj ja len tak pridem, odidem, to by som sa potom asi za den vela krat lucila. Nenazvala by som to behanim po obchodoch, lebo len pridem kupim a idem, nevladzem totiz vobec 😅 . Ale kafe to zvladam v pohode 😀 . Ideme po futbale do tesca nakupit nejake veci, uz vidim ako to bude vyzerat, rychlo rychlo len nech nestojim na jednom mieste dlhsie ako 10 sekund 😀

tadotami
29. jún 2010

je tu niekto?

lutsine
29. jún 2010

iba ja sa hlasim z prace....

mirka12011
29. jún 2010

@dugyna no teda ty si toho este stihla pred porodom jejejeje myslim na teba a zajtra od polnoci budem mysliet aby ste to zvladli na jednotku 😉 a to svetielko aj mne by trebalo 😅

tadotami
29. jún 2010

baby mna uz treti den fakt bolia tie lonove kosti.do kelu a vcera som bola aj u svojeho dr aj v rizikovej a nicto ma nepozrel zo spodu.moj dr mi povedal ze ci chcem aby ma radsej v 38tt usi boleli.somar.inak ta rizikova je dobre od veci.sedite tam 5 hodin a v ambulancii ste 3 minuty.a na koniec vam povie ze ak odtecie voda alebo dostanete bolesti mate sa hlasit na porodnickom prijme.tak je logicke ze nepojdem na kardiologiu.

mirka12011
29. jún 2010

@tadotami uz len vydrz ja som lovonku vyse mesiaca citila ani otocit ani chodit taka hnusna bolest cize viem co teraz prezivas tak neboj uz ti to o chvilocku skonci 😝

lutsine
29. jún 2010

@tadotami ano to aj mne hovoril vcera na poradni,ze ak odtecie plodova voda,tak mam utekat do porodnice. Mna zas neskutocne bolia krize a v noci obcas aj podbrusko ako pred kramami,nastastie dalsia poradna je hned v piatok.

tadotami
29. jún 2010

@mirka12011 boli ma to uz dlhsie ale posledne dni je to neskutocne.mam pocit ze sa rozpadavam jak jackson.on sa z hora a ja z dola.
@lutsine tak ako je jasne kazdej kam ma ist.ja mam poradnu zase prveho a osmeho rizikova.a mna zatial krize az tak moc nebolia ale brucho mam tvrde riadne.mohli by ma na nejakej stavbe zamestnat aby som im tam stary beton rozbijala.

lutsine
29. jún 2010

@tadotami no tak moje brusko je nastastie ok. vacsinou je makke a tvrdne nastastie len tak cvicne.....

zuzumajko
29. jún 2010

@jjana17 no caf jani, asi som to zakrikla, dnes mi je zas naprd 😖 nechapem. jedla som jogurt (jem ho od druheho mesiaca akzde rano iny) a uplne ma napinalo..nechapacky..a uz som dlho nevidela babo, bojim sa, ze keby mu nieco bolo ani o tom neviem ☹
@drzkosa no caaf 😀 takze obdobie jedla skoncilo? 🙂 mne je dnes zas na nic, nechapem. Som to asi zakrikla ☹ uplne ani nevladzem pisat sem. Furt sa ladujem takymi suchymi tycinkami, aby aspon nieco babo malo a pijem jemne perlivu vodu aby sa mi aspon odryhlo ☹ takze u vas vsetko ok? Inak, kedy si naposledy videla male? Ja uz starsne davno nie ☹

dugyna
29. jún 2010

@mirka12011 mozem ti potom take zbehnut kupit...a poslat ak by si chcela...diky sak aj ti potom napisem ked budemschopna..

pepppe
29. jún 2010

@dugyna drzim palceky na zajtra,nech to uz mas za sebou malinku pekne pri sebe,,,,drzkaj sa a potom pridaj nejake foto,ked sa doma udomacnite 😉

dugyna
29. jún 2010

@pepppe dakujem pepe , neboj dam potom foto..a ty sa drz tiez ty ides po mne 😉

pepppe
29. jún 2010

@dugyna nooo hadam by som aj sla 🙂 ja zajtra ,len to niekto povecte tomu mojmu krpcovi v brusku 😀

lulu4
29. jún 2010

@dugyna tak na zajtra ti prajem vela sil nech vsetko dobre dopadne, budem na teba mysliet a budem sa tesit na spravy od tvojho mm, aspon uvidime ako si ho zaucila do konika 🙂 potom sa tesime aj na fotecky malinkej ked pridete domkov...

dugyna
29. jún 2010

@lulu4 dakujem lulu 🙂

dugyna
29. jún 2010

@pepppe tak mu odkaz ze uz mas ist von z bruska 🙂

pepppe
29. jún 2010

@dugyna uz som mu hovorila,ale tvrdohlavy bude,neviem po kom 😀 vsak hadam si to raz rozmysli 😀

dugyna
29. jún 2010

@pepppe tak si daj tonic a chod pobehat po schodoch..

pepppe
29. jún 2010

@dugyna asi ta aj posluchnem 🙂 nejako ho len vypudim von,,,,,teda dufam,a co obavy mas zo zajtrjska,??asi sa voac tesis,.ako bojis,ze?o kolkej mas presne naplanovanu sekciu?

dugyna
29. jún 2010

@pepppe ja na to nemyslim..radsej..tesime sa strasne na malicku 🙂 este neviem cas

pepppe
29. jún 2010

😀 @dugyna vsak to je tak aj u mna,,nebojim sa,viac sa tesim na alexa.....vsak nejako to zvladneme,,,len aby nebol riadny valibuk,lebo neviem ako ho porodim

dugyna
29. jún 2010

@pepppe neboj urcite to dobre dopadne 🙂

tadotami
29. jún 2010

@pepppe ahoj,ako pokracuje tvoje tehulkovanie?

pepppe
29. jún 2010

@dugyna dufamjme 😉
@tadotami noo zatial je to ok 😉 este sa nam nechce ist pozriet panov doktorov do nemocnice 😀 a co ty,ako???nakoniec vydrzis az do terminu??alebo skor cakas na mna??? 😀

tadotami
29. jún 2010

@pepppe mne aby nebolo smutno tak stale cakam na teba.dvom nam bude lahsie.ja som vcera bola na rizikovej a je to tam o nervy.ty ides kedy teraz?ja 8meho a 1veho k svojmu na poradnu.

pepppe
29. jún 2010

@tadotami ja idem zajtra do nemocnice a vo stvrtok idem k mojmu,,som zvedav co to bude zajtra,zase do jednej tam urcite budem 😠 co dlho si tam aj ty cakala??ozaj aj ta vysetrovali zdola???ja tam idem zajtra 4krat a este ani raz ma nepozerali zdola

dugyna
29. jún 2010

@pepppe neboj urcite 😉

lulu4
29. jún 2010

kočky pridala som do albmumiku nove foto bruška mozete kuk ak chcete 😀

@tadotami ako sa mas dnes, este boli ta lonovka? co Tamarka, uz je doma zo skolky uz prazdninuje ci este chodi? Som pozerala jej nove foto, zlatunka je tam, konecne pozovala ako spravna baba, nie ako rambo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre