Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
30. jún 2010

@drzkosa my sa mame dobre, a citim sa fajn. Jasne ze som aj vycerpana, ale to chce zvyk. Uz je to o dost lepsie. Clovek si zvykne aj na to nocne vstavanie, ked musi 😅 Naucila som sa, ze si musim poobede zdriemnut s malickou, aspon na hodku a potom je to lepsie.
Teraz som nakrmila, prebalila, prezliekla a pojdeme von, hned ako si dopijem moje bezkofeinove latte 😝

janefonda
30. jún 2010

@mimi21mimi no ale pri malej sa nezblaznis od nudy neboj! To je dokola, krmenie prebalenie, spanie a ked spi, tak nieco upratat, navarit a medzi tym na prechadzku raz-dva krat a je po dni 😉

mimi21mimi
30. jún 2010

@janefonda Nooo len dovtedy ma este caka niekolko takychto nudnych dni 😠 Nenormalne sa tesim na porod.
Ale tak, aj napriek tymto "drobnostiam" si spokojna, nie? 😉

janefonda
30. jún 2010

@mimi21mimi jasne, ze som spokojna. Su to radosti aj starosti, ale krasne!!! 😵 😵 😵
Si musis nejaky plan vymysliet! Nezavidim ti teraz tie tepla s takym bruskom, ale neboj rychlo to ubehne a malicka bude s Vami!!!
Ja som zvedava, ako teraz zvladneme tie horucavi s krpanou, pre nu to nie je moc dobre. Aj zadocek sa jej do rana trosku zaparil, ale tak osetrila som ho a vecer si ju necham nahatu vylihovat nech sa trosku vetra 🙂

drzkosa
30. jún 2010

@janefonda no ty sa maaas 🙂 uzite si prechadzku teda a to lateee by som si dala aj ja..pila si kavicku pocas tehu?

vejula
30. jún 2010

cavte kocky dughy ešte neporodila???

janefonda
30. jún 2010

@vejula dugy az poobede
@drzkosa pila som kavicku aj pocas tehu. Tak jednu za den-dva 🙂

mimi21mimi
30. jún 2010

@janefonda Myslim, ze taketo tepla nebudu moc dlho, aspon teda nehlasia moc horuce leto. Len tie prechadzky asi nie su pre malinku moc vhodne v tomto teple, ze?

janefonda
30. jún 2010

@mimi21mimi no mimi presne, prave som zrusila prechadzku a pojdeme az okolo stvrtej, lebo naozaj nic moc v tomto teple... My mame mat teraz minimalne tyzden cez 34 stupnov, tak to bude peklo. Ale no co uz. Hlavne sa zapari ritka rychlo ked je taketo teplo, a poti sa malicka hrozne na hlavicke na tej strane na ktorej lezi a krk mokry...no ale prekoname!

mimi21mimi
30. jún 2010

@janefonda No u nas vraj maju byt dnes burky.... to by bolo fajn aspon na noc... ale som dost zvedava, ci im tentokrat ta predpoved vyjde.

janefonda
30. jún 2010

@mimi21mimi no ved s to vola predpoved, lebo len predpovedaju 😝 tie burky patria k horucavam.Ale presne nech su v noci, ked uz musia byt.

mimi21mimi
30. jún 2010

@janefonda noo bodaj by im ta predpoved vysla.... aspon dnes 🙂

Aaach jaj, my sa asi nikdy nedohodneme s mm na mene pre babo 😀

mimi21mimi
30. jún 2010

To tu stale nikto nie je? 😕

happy8051
30. jún 2010

@mimi21mimi mirka ja som tu na skok 🙂 nakupila som dne par krasnych veci azdickou, kolotoc nad postielku a dve pekne suprpre natalku - hraciu deku supravky. sa tesim 🙂 vsetko tu na MK
co je nove? co je s dugy???

happy8051
30. jún 2010

boze ... som si nevsimla preklepy. no... takze mame deku s hrazdickou kolotoc nad postielku a dve supravky

mirka12011
30. jún 2010

@vejula o 15.00 by mala cize uz by to mala mat za sebou alebo je na sale 😉

mimi21mimi
30. jún 2010

@happy8051 taaak na druhy krat uz som pochopila, co si vsetko pokupila 😀
a tu hraciu deku si aku kupila? hodis ju aj do albumu?
Dugy ma poobede ten cisarsky, rano sem este stihla napisat.

happy8051
30. jún 2010

@mimi21mimi este to nemam doma, ale mam fotky, hodim to hned 🙂

mirka12011
30. jún 2010

@mimi21mimi ja som s nou este volala tak ze jej mm tu napise a ked bude schopna tak mi brnke co a ako.... 😉

mimi21mimi
30. jún 2010

@happy8051 okej okej....som zvedava 🙂 ja som hraciu deku nevedela najskor ani vybrat, pretoze vsetky boli hrozne pekne.

@mirka12011 nooo tak uz som zvedava 🙂

mirka12011
30. jún 2010

@mimi21mimi aj ja ja bola viac nervozna ako ona 😀 ale nato mi povedala ze ona bola pri mojom porode viac nervozna ako ja 😝 tak nejako sme sa vystriedali ale hlavne nech to dobre dopadne a su zdravucke 😉

mimi21mimi
30. jún 2010

@mirka12011 to tak vacsinou byva, ze okolie stresuje viac ako buduca mamicka 😀
a ty si sla tiez cisarskym?

mirka12011
30. jún 2010

@mimi21mimi ano na vizitu rano dosli a primarka rozhodla urychlene ukoncit tehulkovanie chceli sme ist normalne ale bola som otvorena len na 2cm tak som behom 10min bola na sale 😅

mimi21mimi
30. jún 2010

@mirka12011 a ako si sa zotavila? nebolo to moc hrozne?
Ja dufam, ze pojdem normalne. Malu mam otocenu hlavickou dolu, tak snad.

happy8051
30. jún 2010

@mimi21mimi fotky su v albume🙂

mirka12011
30. jún 2010

😀 ja som na dalsi den lietala po porodnici len mi hovorili ze mam ist lezat ale ked ja som hyperaktivna a ked by som si lahla uz by sa zasa tazko vstavalo 😅

mimi21mimi
30. jún 2010

@happy8051 Uz som si ich stihla pozriet ... krasna je ta deka. Nakupovali ste cez internet?

@mirka12011 noooo ty si tusim jedna s tych stastnejsich pripadov 😀

mirka12011
30. jún 2010

@mimi21mimi tak asi jo 😅

mimi21mimi
30. jún 2010

@mirka12011 A ako si Timejka zvykla doma? 🙂

happy8051
30. jún 2010

@mimi21mimi tu na MK cez bzar som obidve veci kupila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre